Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
Adamosek

[Rozpatrzone negatywnie]podanie na Admina by [PG] CS sobie leci

9 odpowiedzi w tym temacie

Nick na serwerze:[PG] CS sobie leci

SteamID:0:1:103059172

Serwer:CS go mod (Serwer CS 1.6)

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie:Jestem miłą osoba,kulturalny,podchodzę do spraw administracja serwera

** Doświadczenie:nie posiadam, chciałbym się nauczyć

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:tak

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt:Steam/ts3

Edytowane przez Adamosek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak grasz u nas nie zbyt często ale jako admina cie nie widzę na tą porę nie pokazałeś jak na razie nic co by przekonywało to mnie byś dostał admina testowego.

Steam masz na plus

Wiek też ;)

Gt no raz grasz raz nie grasz 

Doświadczenie no masz, ale chcesz się nauczyć

Jest dużo adminów więc jak na razie na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiedzmy,że na małe TAK..

ale jest chyba wystarczająco adminów, mało co jest taka sytuacja by adminów nie było na serwerze, lepszą opcją dla Ciebie byłoby  podanie na admina TESTOWEGO (gdzieś za 2-3tyg) wtedy kilku adminów możliwe, że nie będzie dało rady (wiadomo wakacje) , a wtedy przyda się pomoc w tym okresie + popraw GT bo tak średnio to wygląda.

+Wiek

+mikro

+steam

+Dobrze się z nim gra  

+miły,kulturalny nie było z nim żadnych problemów 

** Doświadczenie:nie posiadam, chciałbym się nauczyć: Jest dość adminów zawsze ktoś pomoże,doradzi,podpowie z tym nie będzie problemu:>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak Jak

widuję cie na serwerze Jesteś Miła Osobą nie sprawiasz Kłopotów ale zacznij coś wiecej Grać na Serwerze i daj sie poznać Innym Adminom :D

Mikro jest wiec Spoko :)

Wiek Fajny 

Steam Wporzo 

Doswiadczenie Fajnie ze napisaleś ze chcesz sie Uczyc bo Każdy sie Uczy:D

Jak Narazie Jestem na Nie Daj sie poznać innym Adminom :D i Wróć z Podaniem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się w 100 procentach z

. Teraz jest dużo adminów zawsze jakiś admin będzie na serwerze. Lepiej by było gdybyś złożył podanie tak pod koniec czerwca gdzieś 29/30 lub wcześniej (byle by nie za wcześnie) xd. Jak już powiedział tran wakacje się zaczną to i admini za bardzo czasu na granie nie będą mieli... tu jakiś wyjazd z rodziną, tu grill tamurodziny tu balety i tym podobne. Tak samo ja 30 czerwca mam wylot i nie będzie mnie praktycznie do końca wakacji czyli jakbyś złożył podanie przed moim wylotem to można by było powiedzieć że może zajmiesz moje miejsce (lecz ja jeszcze tu wrócę :D ) 

Jak już inni wspomnieli daj się bliżej poznaj bo na serwerze Cię za bardzo nie widać dlatego że ani nie pokazujesz nic ponad innych ani też nie łamiesz regulaminu. No niby wszystko jest na plus ale adminów już jest dużo a ty raz jesteś na serwerze a raz nie. Graj może troche częściej a kto wie ? Jak to mówią "a nóż się uda?". Zawsze jak zaczniesz się jakoś wyróżniać będzie lepiej. 

Na chwile obecną masz ode mnie nie gdyż jest już dużo adminów a ty się za bardzo nie wyróżniasz spośród innych graczy. 

Czekam na twoje podanie za 2/3 tygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Steam masz, a to ma dla mnie spore znaczenie na +.
Mikrofon potrafisz używać z głową to też plus... Nie wychylasz się z tłumu, ale z jednej strony to dobrze, jesteś kulturalny i bez konfliktowy. Troszkę mało o sobie na pisałeś, a na forum też będziesz musiał poprawić aktywność, ale to błahostka.... Nie masz doświadczenia, ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia, bo sam tutaj zaczynałem od zera w styczniu i jestem zdania, że uczmy się całe życie.Twoje GT jednak strasznie mnie nie przekonuje :/ Średnio spędziłeś w przeciągu ostatnich 7 dni, 42 minuty dziennie. To dla mnie troszkę mało, na ten moment jestem na NIE ! Ale się nie poddawaj, bo myślę, że gdy poprawisz aktywność i złożysz to ponownie za 2 tygodnie to myślę, że będziesz miał moją przychylność, ale tak jak mówię, wszystko zależy jak wykorzystasz ten czas przed złożeniem ponownego podania i jak zaangażujesz się w życie serwera! ;)
Powodzenia życzę, z fartem! TIMS !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tą chwilę jestem na nie, ponieważ mamy dość sporo adminów z doświadczeniem :p .  Ale zapraszamy na okres testowy w wakacje ! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszyscy co musieli się wypowiedzieli, więc i ja to zrobię.

Z serwera cię kojarzę i wydawało mi się, że jesteś bezkonfliktowy. Aż tu nagle zajrzałem tam gdzie nie trzeba xd:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

23 godziny temu, Adamosek napisał:

Kilka zdań o sobie:Jestem miłą osoba,kulturalny,podchodzę do spraw administracja serwera

To mnie już nie przekonuje, parę miesięcy temu to był przymrużył oko, ale powtórzyło się to 10 dni temu. Aktywność jest na średnim poziomie. Widać, że wchodzisz na serwer zagrać 2-3 mapy i tyle. 

Steam, wiek -> na +.

Szanuje, że potrafisz otwarcie powiedzieć, że nie miałeś do czynienia z amx.

Szczerze mówiąc, przetrzymam cię trochę i zobaczę czy potrafisz się zebrać w sobie i pokazać na co się stać nie obrażając przy tym nikogo na serwerze :>. Na razie odrzucam i złóż za jakiś czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: