Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

Ken Kaneki

[Rozpatrzone negatywnie][Admin TS3] SnajperKokos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SnajperKokos
Jak często jesteś na naszym TS3?: Chyba raczej all the time, everytime. Oprócz oczywiscie szkoly i nocy, 01-16.
Znajomość TeamSpeak: 4
O sobie: Mam na imie Michał,15 wiosen, mieszkam w Angli ale biegle mówię w języku polskim. Interesuje się sportem, muzyką oraz ucze się grać na flecie. Dużo swojego wolnego czasu poświęcam na grze na serwerze JailBreak gdzie mam tam admina i myślę ze swoje obowiązki wykonuje wspaniale. Jestem osobą charyzmatyczą, da się ze mną pogadać na różne tamaty. Jestem też śmieszkiem ale jeśli trzeba umiem zachowywać się poważnie.
Dlaczego chcesz zostać Adminem TS3?: Adminem TS3 chciałbym zostać głównie z 2 powodów: 1. Dużo przesiaduje na ts i myslę że mógłbym jakoś pomóc obeznym adminom w ogarnięciu wszyskiego. 2. Chciałbym nauczyć się nowych rzeczy a jestem osobą, której szybko to przychodzi
Kontakt: TS3, Forum, Steam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Ken Kaneki napisał:

O sobie: Mam na imie Michał,15 wiosen, mieszkam w Angli ale biegle mówię w języku polskim. Interesuje się sportem, muzyką oraz ucze się grać na flecie. Dużo swojego wolnego czasu poświęcam na grze na serwerze JailBreak gdzie mam tam admina i myślę ze swoje obowiązki wykonuje wspaniale. Jestem osobą charyzmatyczą, da się ze mną pogadać na różne tamaty. Jestem też śmieszkiem ale jeśli trzeba umiem zachowywać się poważnie.

Ogólnie jestem na nie, uważam, że nie jesteś wystarczająco kompetentną osobą na takowe stanowisko, co udowodniłeś w podaniu, a dokładnie we fragmencie, który zacytowałem.

Cytat

Biegle mówisz w języku polskim

Z pisaniem jest nieco gorzej, ale zawsze można to dopracować, jednakże chyba brak chęci z Twojej strony co pokazałeś, pisząc niechlujnie podanie.

Cytat

Swoje obowiązki wykonuję wspaniale

Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać? Setki razy udowodniłeś, że się nie nadajesz na administratora, a że go dostałeś, cóż mogę napisać DRAMAT!

Cytat

Jestem osobą charyzmatyczą

Prosiłbym, abyś mi uzasadnił ten fragment. Jestem ciekaw skąd wniosek, że jesteś osobą charyzmatyczną* bo odnoszę wrażenie, że używasz słów, których pojęcia nie znasz. Proponuję, byś sprawdził sobie najpierw, co to znaczy, a potem dopiero wplatał takie trudne słowa w swoje wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Wylajtowany bryK ? napisał:

Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać? Setki razy udowodniłeś, że się nie nadajesz na administratora, a że go dostałeś, cóż mogę napisać DRAMAT!

Masz jak najbardziej racje na ten temat, miałem upadki i wzloty, błędy popełniałem, ale jak ty byłeś, to był mój pierwszy admin w życiu. I myślę, że to nie istotne ze popełniałem kilka błędów ponieważ się poprawiałem i to jest chyba ważniejsze.

18 godzin temu, Wylajtowany bryK ? napisał:

Prosiłbym, abyś mi uzasadnił ten fragment.

Myślę, że jestem charyzmatyczny z 3 powodów: 1. Mam zapał do uczenia się nowych rzeczy i rozwijania swoich umiejętności. 2. Ludzie mogą do mnie podejść i normalnie pogadać bez problemów i się można pośmiać. 3. Jestem otwarty na nowe znajomości i tryskam radością.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cytat

Masz jak najbardziej racje na ten temat, miałem upadki i wzloty, błędy popełniałem, ale jak ty byłeś, to był mój pierwszy admin w życiu. I myślę, że to nie istotne ze popełniałem kilka błędów ponieważ się poprawiałem i to jest chyba ważniejsze.

Każdy ma wzloty i upadki, ale większość ludzi uczy się na błędach i wyciąga wnioski, a Ty mam wrażenie, żadnych nie wyciągnąłeś, co udowodniłeś wielokrotnie.
Skoro to był Twój pierwszy Administrator w życiu, to wydaję mi się, że powinieneś być bardziej wyczulony na uwagi czy porady innych administratorów, co do Twojego pełnienia obowiązków na serwerze. Tymczasem Ty traktowałeś to, jakby ktoś Cię obrażał, a przecież chciał Ci tylko pomóc. Próbowałeś uczyć osoby, które kompetencją na dany temat przewyższały Cię o stokroć.
Poprawiłeś się? Wystarczyło 10 minut na serwerze, akurat jak prowadziłeś i odnoszę wrażenie, że nic nie uległo zmianie ;) 

4 godziny temu, Ken Kaneki napisał:

Myślę, że jestem charyzmatyczny z 3 powodów: 1. Mam zapał do uczenia się nowych rzeczy i rozwijania swoich umiejętności. 2. Ludzie mogą do mnie podejść i normalnie pogadać bez problemów i się można pośmiać. 3. Jestem otwarty na nowe znajomości i tryskam radością.

Widzę, że dalej nie rozumiesz definicji słowa "charyzmatyczny".
Jak na razie powody, które napisałeś, świadczą o tym, że jesteś ambitny, komunikatywny, towarzyski, przyjacielski, ale nie charyzmatyczny dalej czekam na uzasadnienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

jak chcesz kogoś skrytykować w podaniu, to prosiłbym Cię, żebyś to zrobił porządnie.

Cytat

Przebywasz ciągle na jednym kanale, myślisz,że każdy Cię zna ?

Wymaganie podane we "Wzorze podania na Admina TS3":

• "Bezkonfliktowość oraz rozpoznawalność wśród użytkowników TS3"

Żeby być rozpoznawalnym nie każdy musi go znać. Kojarzysz pana, który nazywa się Steve Jobs? Pewnie tak. A znałeś go? Szczerze w to wątpię, więc radziłbym się zapoznać z definicją słowa rozpoznawalny. Miałem mądrą polonistkę, która zawsze mówiła, żeby wypowiadać się w swoim imieniu, a nie imieniu innych, ponieważ nie znasz zdania każdego. No chyba, że popierasz to konkretnymi badaniami/sondami przeprowadzonymi w pewnym gronie osób. Skoro jednak wypowiedziałeś się w podaniu, to TY rozpoznajesz admina, a to co napisałeś to wyssane z palca brednie.

Cytat

Jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie na tym stanowisku 

Co to w ogóle za argument? Decyzję czy opiekun sobie wyobraża takiego kogoś na stanowisku pozostaw opiekunowi, bo to nie Ty jesteś od przeprowadzania rekrutacji. Prosiłbym o ukaranie tego pana warnem

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

.

Cytat

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu 

Mógłbyś mi zacytować, gdzie znajduje się punkt mówiący o tym, że kandydat na stanowisko Admina TS3 nie może wypowiadać się w swoim podaniu?

Cytat

Całusy 

Mierna prowokacja (?) Taki zwrot świadczy tylko o braku szacunku do kandydata. Za co również "nagrodziłbym" Cię warnem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja Cię nie znam, nie wiem kompletnie co mam napisać bo co prawda siedzisz dużo na Ts, ale Twoje zachowanie czasami faktycznie jest mierne. 
Tu nie pomogę, jestem neutralna. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napiszę wprost, jesteś emocjonalnie nieograniczony.
Potrafisz się chwilę zachować jak należy, ale zaraz przeistaczasz się w nieokrzesanego gówniarza, którym tak na prawdę moim zdaniem jesteś.
Nie znamy się jakoś super a ty rzucasz takimi tekstami:
Screenshot_1 (2).jpg
Oczywiście jestem na nie i nie dałbym Ci żadnej już rangi, masz admina i na tym skończ swoją karierę, dopóki nie dorośniesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.