Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Q&A #14 - Tyskie01  -> KLIK

Złóż swoje propozycje RS na Listopad 2018 -> KLIKNIJ TUTAJ

Niedziela wieczór humor popsuty? W takim razie zapraszamy na TS3 na Niedzielne Granie! Co tydzień w niedziele o godzinie 19!

Brat brata

pa.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za grę na tej serwerowni. Sporo zrobiłem by tu ludzi ściągnąć ludzi  i nie tylko ,nie muszę mieć śmkesznej rangi ,jak osoby obocne na tej  sieci serwów .Ale widzę że od niej odbiło ,zjedz snicersa doradzam, za bardzo gwiazdorzysz :D
Bardzo fajnie się tu grało tutaj, pozdrawiam ddobre mordy Sumek,Pepo.Bryku,Haqu i Starą gwardie  .Wiele osoób mógłbym wymienić.Wiem wybaczą mi :D. A z tych nowych szczególnie na serwerze JB też moja ekipa. Szkoda że tak się stalo  ale to moje fryndzle. Co do początku to 4fun i fajnie się gralo Karabinier pewnie pamięta.
Eryk bardzo ogarniety brodacz,obecna administra tutaj to młodziak i ktoś z pierwszej łapanki, ludzi nie było to wrócił KDKJ frajestwo trzeba tepić nie znasz nie oceniaj ,starałem sie dobrze dla tej serwerwoni ,ale widzę co się dzieję ,nie mówie o jednym serwerz na tej sieci.
Troche cyrk, bądź znajomości.Wiec zmykam z tej serwerown.Zwiadowca nie znamy się dlugo ,ale tak samo graliśmy by odpocząć,zrelaksować się wyszło jak wyszłó ,Lemur też dobra mordeczka. I Brook1yn mój brat.TIRIRII PIRIRIRI.

Pozdrawiam Killer:Krzaku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co? xd

W czołko się póknij i narazie. Zamykam i wyrzucam do kosza ten shit.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Brat brata napisał:

starałem sie dobrze dla tej serwerwoni

XDDDDDDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Brat brata napisał:

,obecna administra tutaj to młodziaki

Może i młodziaki, ale z dużym doświadczeniem i długim stażem ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.