Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
Pasiak002

[Skarga przyjęta]Skarga Na Admina

6 odpowiedzi w tym temacie

Twój nick: GruGru Team / Pasiak002

Nick oskarżonego Admina: nie wiem nie pisało 

Data i godzina zdarzenia: 18:47 około

Opis sytuacji:

Gram na waszym serwerze od wczoraj, miałem nadzieję , że to będzie jeden z lepszych serwerów ,które jeszcze istnieją. Niestety już na 2 dzień są problemy. Admin zabił mnie za cele, chociaż jako jedyny pobiegłem pod tą pakę. Miałbym ją wcześniej lecz była w innym miejscu (na górze).  Zacząłem po nią biec przed pisaniem admina o celach. Oprócz mnie żyło także 2 innych towarzyszy z TT oraz 2 z CT ,gdy byłem przy pace zostało raptem 6 sek i jeden CT sprawdziłem czy nie ma go gdzieś w pobliżu bo za-plantować bym już nie dał rady. Jak widać admin zabił mnie i jednego z towarzyszy po TT , drugi natomiast przeżył. Bardziej admin powinien zabić graczy którzy byli na drugim końcu mapy aniżeli mnie. Uważam iż takie zachowanie jest  nieodpowiednie gdyż ucierpiała ogólnie ekonomia moich zasobów pieniężnych. Proszę podjąć odpowiednie kroki.

Dowody:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

CZAS : 4:05 do 6:15

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja dałem te slapy...

Po obejrzeniu demka przyznaję się do błędu ze  nie potrzebie ciebie zeslapowałem. Próbowałeś zrobić cele lecz jak napisałeś brakło czasu lecz twoi kompanii robili inaczej. Sorry za tego slapa 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin przyznał się do winy i zrozumiał swój błąd. Nie widzę sensu wyciągania większych konsekwencji niż upomnienie, więc sprawę uważam za zamknięta. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie powtórzy się takowa sytuacja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez bimmer
      Twój nick:
      Nick oskarżonego Admina: bobken
      Data i godzina zdarzenia: 18.05.2018 21:10

Opis sytuacji: Podczas gry , sflustrowany małolat o nicku bobken zaczął banować za byle głupoty , zasugerowałem mu , by lepiej na przyrodę się przygotował, a nie sypał zbędne bany. Ten w odwecie dał mi bana na 30 min , jako powód podał ,, KULTURA ''. Gościu gra tu tydzień i utrudnia grę dla stałych graczy. Dlaczego z innymi adminami nigdy nie było takich problemów ? Nie po to wykupuję tu stale premium, by jakiś gówniarz sypał mi bany bez powodu. Sugeruję administracji zrobienie porządku z tym czlowiekiem.
      Dowody:[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Reload.pl
      [AMXBans] Powod: 'Kultura'
      [AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:1:2128082693'
      [AMXBans] Twoje IP: '94.254.226.193'
      [AMXBans] ===============================================
      [CSXGuard] MOTD: Blocked
      [RS] Teraz gramy: DJ Bobo - Somebody Dance With Me.
      'Bimmer.' dostal bana na '30 minut'.
       Powod: 'Kultura'
      *SPEC* bobken
    • Przez ReyMysterio11
      Twój nick:
      Nick oskarżonego Admina: bobken
      Data i godzina zdarzenia: 17.05.2018-22:07:44
      Opis sytuacji: Witam, otrzymałem bana za przeklinanie na 30 min , ale nie chodzi tu o tego bana lecz ogólnie za jego postawę jako admina, po prostu nadużywa władzy jaką ma banując graczy za byle co i jak tak dalej będzie to nikt tam grać nie będzie chciał , zamiast wyganiać ludzi z respa TT jak robią to inni admini to od razu ich banuje,ja też nie jestem święty ale taką mam naturę że dużo przeklinam lecz nikomu na serwerze to nie przeszkadza i ludzie znają mnie i wiedzą jaki jestem on tagże wie lecz od kiedy dostał admina to od razu dał mi bana, wymyśla jakieś śmieszne powody typu -Wdawanie się w dyskusje z innym graczem-co to za powód jak dużo osób tam w dyskusje się wdaje?? Jak dla mnie on nie powinien pełnić funkcji admina, postaram się zawołać innych graczy do wypowiedzi jakie jest ich zdanie:D Pozdrawiam
      Dowody:Inni Gracze oraz dema które posiadacie:)
    • Przez bark
      IP / SteamID podejrzanego ( screen ):
      Mapa: De_dust2012
      Rodzaj czita: WH
      Dowód: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Serwer: Pokemod

Widać że się odpalił ewidentnie od połowy mapy, wyczekiwanie na wybiegnięcie, zawsze leciał tam gdzie ktoś był, mnóstwo dziwnych "przypadków". Jak dla mnie gracz do analizy. 
  • Przeglądający   0 użytkowników

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: