Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

O'Zone

[TEMAT ZAMKNIĘTY]Pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Ci serdecznie za każdą pomoc z Twojej strony i za wyjaśnienie kilku spraw na boku. Byłeś jednym z najważniejszych filarów tej sieci(bez Ciebie serwery od strony technicznej by ssały pały jak Rafalala). Rozwijaj się w swoim kierunku i spełniaj się zawodowo.

:eryczke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spedzileś mnóstwo czasu na sieci, tworząc i poprawiając wiele rzeczy! 

Jedna z nielicznych osób, która radziła sobie ze wszystkim. 

Powodzenia w życiu! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DZIĘKUJEMY!!

Włożyłeś masę czasu i całe serducho w życie Reload. Miło było być na forum w tym czasie, w którym Ty byłeś. Byłeś nauczycielem i autorytetem dla wielu z nas!

Jeszcze raz wielkie dzięki!

Rozmawiałem z Elite i stwierdziliśmy, że nadanie Tobie Weterana byłoby obrazą Twojej osoby, więc stworzyliśmy dla Ciebie rangę Legendy, którą jesteś dla CSR! ;) 
Never o tym fakcie został prędzej poinformowany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za wszystko co zrobiłeś dla Nas do tej pory należy Ci się ogromny i dozgonny szacunek. Dziękujemy !

Powodzenia w życiu ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miło się grało na serwerach mając świadomość, że są postawione solidnie i działają jak należy, a ponadto czuwał nad nimi jeden z najlepszych techników 1.6 w Polsce. 

Wielka  strata, ale trzeba iść dalej. Trzymaj się i powodzenia w życiu legendo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkie dzięki za pracę jaką włożyłeś w to forum, ciężko jest sobie wyobrazić sieć bez Ciebie, bo zawsze byłeś tutaj i w razie czego można było liczyć na twoje wsparcie. Włożyłeś ogrom pracy w serwery na których miałem przyjemność grać i jestem szczęśliwy, że dano mi szanse pracować z tobą. Twój COD MOD zostanie w mojej pamięci na zawsze. Ranga, która powstała dla Ciebie jest idealna, bo weteran to za mało. Życzę powodzenia w życiu i pnij się ku górze. Jeszcze raz, dziękuje za to, że byłeś z nami przez tak długi czas.

Byłeś, jesteś i będziesz ikoną tego forum.

Edytowane przez PanPikus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chociaż się nie znamy, z ogromnym żalem czytam tą wiadomość. Życzę powodzenia na 'nowej drodze życia' i dziękuję, za twój poświęcony czas i wysiłek dla całej sieci. Trzymaj się mocno i jeszcze raz powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W takim razie podziękuję raz wam wszystkim za miłe słowa.

No a co do mojej nowej rangi, to dla mnie na prawdę zaskoczenie i czuję się zaszczycony ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam szczerze, e jestem w szoku, sam odszedłem już dawno, ale od czasu do czasu zaglądałem co się zmieniło, jednak żadna ze zmian nie zszokowała mnie tak jak dzisiejsza. Dzięki O'zone za pomoc przy moim dawnym projekcie stalkera, za wkład jaki włożyłeś w sieć.
Pozdrawiam cieplutko!

Edytowane przez Possible

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bywaj przyjacielu. Cieszę się że mogłem być częścią tej sieci w chwili gdy taki mocarz jak Ty na tą sieć przybył. Dziękuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.