Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Storm[#w]

SteamID:STEAM_1:1:18554042

Serwer:Cs-Reload.pl | Arena 1vs1 |

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

**Znajomość SM(1-10): 7-8 (tydzień i bedzie +10)

* Kilka zdań o sobie:co tu pisać :) Jestem Graczem

** Doświadczenie:siedze w tym od 1.1

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:TAK

Kontakt:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do GT to nie ma co się przyczepić. Raczej nie przypominam sobie dnia kiedy robiłeś coś złego. Przyda nam się kolejny admin ;)

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gt prawie jak moje. Nie przypominam sobie żeby były z tobą problemy. Dodatkowy admin się przyda.

Jestem na TAK

Edit. Nie czytałem wypowiedzi Sory przed napisaniem mojej, a wyszła podobna xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Storm to jeden z najbardziej ogarniętych gości, którzy w ostatnich miesiącach przewineli się przez arene. Gt świetny. Brać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I ja się wtrącę. Koleś ogarnięty, często na pw zgłaszał mi odpałów, kiedy żadnego admina nie było. GT dobre, na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj Cię chciałem przyjąć, ale zapomniałem :D 

Dodam Cię dziś po pracy. Przypomnij się na pw ;) 

Przypominam o głosowaniu na serwer! 

Podanie jako rozpatrzone oznaczę po dodaniu uprawnień i rangi :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Radziu
      Nick na serwerze: Radziu g2a.com
      SteamID: STEAM_0:0:454811272
      Serwer: 1vs1
      Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.206:27015/top_players/?query=radziu  (Moje nicki to radziu g2a.com i radziu)
      * Kilka zdań o sobie: Witam! Nazywam się Radek mam obecnie 15 lat. Jestem przyjaznym, miłym jak i pomocnym graczem. Lubię spędzać czas przy komputerze ale zdecydowanie bardziej wolę sport w szczególności piłkę nożną, jednak nie znaczy to że nie będę aktywny na serwerze. Byłem już administratorem na innej sieci na serwerze 1vs1 ale siec się rozpadła więc szukam serwera na którym będę mógł zadbać o ład i porządek. I tak wiem nie grałem na tym serwerze 10h ale myślę że to można mi było by odpuścić ponieważ i tak to nadrobię. Jeśli chodzi o języki obce to znam w dużym stopniu angielski. Podsumowując myślę że nadaję się na funkcję admina na serwerze o którym mowa z uwagi na to że przez czas na którym grałem na tym serwerze zauważyłem że jest dużo osób które nie przestrzegają regulaminu oraz często są wobec siebie wulgarni. Chciał bym również dodać że w czasie kiedy ja wchodzę na serwer to nie ma żadnego administratora więc administracja może mnie nie znać. Ode mnie to już chyba wszystko, dziękuje za poświęcony czas na moje podanie i mam na dzieje na pozytywne rozpatrzenie go. Pozdrawiam!            PS: Jeśli zapomniałem napisać o czymś ważnym to proszę o powiadomienie mnie o tym na steam lub fb lub tutaj na forum!
      **Znajomość SM(1-10): Według mnie 7 ponieważ czasy wgrywania i tworzenia pluginów serwerowych są za mną i najzwyczajniej już nie pamiętam tego wszystkiego. 
      ** Doświadczenie: W cs gram już około 4 lat ale jako administrator na serwerach grałem przez około półtorej roku temu
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE Jeśli chodzi o vip itp. to nie
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: O to mi właśnie chodzi ;) TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
      Kontakt: Steam https://steamcommunity.com/id/radziu10/ oraz FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100021672231575 i oczywiście Forum
    • doda
      Nick na serwerze: doda
      SteamID: 

Serwer: cs go mod jackpot 
      Imię:Dawid
      Link do profilu na banid.pl:  nie wiem o co chodzi
      Link do Twojego GT :Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Doświadczenie:2 lata w minecraft
      Znajomość AMXX(1-10):6/10
      Kilka zdań o sobie:mam na imie dawid mam 15 lat lubie graci w piłke nożnom lubie graci w gry.
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE mam ale słabe za niedługo bende miał mikrofon dobry 
      Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE NIEWIEM  
      Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE TAK 
      Kontakt: 66343337 moje gg     
    • Nadziu
      Nick na serwerze: Nadziu 
      SteamID: STEAM_0:1:425580955
      Serwer: Only Mirage 
      Link do Twojego GT: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.
       miałem taki nick ale zmieniłem bo startuje na admina.
      * Kilka zdań o sobie: Mam na imię Konrad , chodzę do 3 gimnazjum interesuję sie gamingiem , składaniem komputerów oraz ogólnie podzespołami komputera. Po gimnazjum zamierzam iść do technikum na profil technik informatyk potem na studia i zarabiać hajs :) . Mało gram lecz na tamtej sieci było to samo myślę , że dam sobie rade :) Jeżeli nie zna mnie administracja to na adminie testowym mnie poznacie :) , startuje na admina , ponieważ jak gram to nie zawsze jest ktoś z administracji a to ktoś afk albo cheater i przydałby się kolejny admin :)
      ** Doświadczenie: Byłem 3 miesiące adminem na 2 serwerach w tym samym czasie ogólnie dobrze się sprawowałem ale odszedłem przez właścicieli sieci. Więc komendy na 8/10 znam.
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE : TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE : NIE lecz zamierzałem kupić vipa .
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Oczywiście serwer mi się bardzo podoba jeżeli zostałbym jego częścią to miał bym dużo pomysłów na upiększenie/ulepszenie serwera.
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:  Ależ oczywiście przeglądanie forum to połowa pracy admina , chętnie bym oceniał/pomagał w wyborze admina :) .
      Kontakt : forum , steam , ts3 , discord , email i chociażby CS:GO.
      Coś od siebie : Jeżeli będzie trzeba mogę dawać na jakąś składkę na serwer. Pozdrawiam administrację , czekam na odpowiedź :)
    • Norbert321
      Nick na serwerze:Norbert321
      SteamID:Nie posiadam
      Serwer:CS-GO MOD
      Link do Twojego GT:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie:Mam 16 lat lubię sobie popykać w cs'a jak każdego pewnie chociaż raz ta gra wkurzyła ale ja się nie poddaje i gram do końca.
      ** Doświadczenie:4 lata
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE TAK
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt:GG
  • Przeglądający   0 użytkowników