Nowości

Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
WoowA

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Testowy] [WowA. NWM]

10 odpowiedzi w tym temacie

Nick na serwerze:WowA. NWM

SteamID:WowA93

Serwer:Cs-reload 1.6 only DD2

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Gram od 6 lat (około). mam kobiete w ciąży więc niedługo młody tatuś. 

** Doświadczenie: Żadne ale szybko się ucze 

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: NIE

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt: TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, WoowA napisał:

SteamID:WowA93

Wchodzisz na serwer -> otwierasz konsole -> wpisujesz status, szukasz swojego nicku. SID to np. STEAM_0:0:476875575.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, WoowA napisał:

* Kilka zdań o sobie: Gram od 6 lat (około). mam kobiete w ciąży więc niedługo młody tatuś. 

To nic osobistego, więc nie bierz tego do siebie, ale cały wolny czas bym spędzał właśnie z nią :) Co do podania to bym poczekał ilu obecnych adminów zostanie, a ilu się wysypie, bo ich liczba na serwerze jest spora, patrz wczoraj @Caro ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Długo żeś zwlekał z tym podaniem, no ale w końcu jest. Miły, kulturalny, znany, lubiany gracz. Steam jest, mikro jest, co do doświadczenia, to jeżeli będziesz potrzebował pomocy, to na pewno któryś admin Ci z chęcią pomoże. Nie zobowiązujesz się złożyć podania na stałego, wiadomo dlaczego, lecz myślę, że jeżeli masz czas i będziesz aktywny to dlaczego nie. Wakacje są, fajnie jakby zawsze był jakiś admin na serwerze, więc przydasz się no. Jestem na TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu po namówieniach złożyłeś to podanie , Ale co do Ciebie WowA to jesteś ogarnięty na serwerze , sprzeczek z tobą nie było , admini Ciebie znają jak i ludzie na serwerze , grasz w nocy gdzie wiadomo nie każdy admin może a ja sam muszę nie raz siedzieć , GT jest bardzo dobre , Mikro masz. Co do AMX to pisz śmiało nie jeden admin Ci pomoże , bo nauczenie się tego jest banalne ;) Jedynym minusem jest brak steam , ale na testowego nie musisz posiadać , lecz jak będziesz chciał składać na stałego to musisz go mieć ;) 

JESTEM NA TAK ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja szczerze nie mam o tobie zdania :/  Masz Kobiete w ciąży wiec kurde powinienes skupiac na niej czas, ale dobra  mniej tu osobistosci :D.  Minus ze ja cie nie znam za bardzo i naprawde nie wiem co powiedziec. Liczba adminow rosnie wiec nie wiem jak Caro zdecyduje :/ ale dobra masz moje TAK, a przynajmniej na okres testowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwerze widoczny często,  dobra komunikacja przez mikrofon,  nie robi bydła- ogarnięty.  Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po odbiór admina zapraszam na pw. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: