Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
Tims

[Forum Support] TIMS

11 odpowiedzi w tym temacie

Nick: Tims
Imię: Tomasz
Znajomość języka polskiego (skala 1-6): 6 (Dbam o nasz piękny język i zdarza mi się czasem odsyłać z banem 5-cio minutowym do słownika, jeżeli ktoś z premedytacją kala nas piękny język.)
Czy byłeś już kiedyś na podobnym stanowisku: Nie byłem, chcę się nauczyć czegoś nowego i wspomóc forum od strony technicznej, jeśli tylko będzie mi to dane.
Czym się obecnie zajmujesz? Pracujesz/uczysz się?: Z zawodu jestem Geodetą (Technikum Geodezyjne w Rzeszowie, Szkoła dzienna) i Muzykiem (Szkoła Muzyczna, Technikum w Rzeszowie, szkoła wieczorowa). Obecnie Gram w teatrze, przy spektaklach i studiuję pedagogikę resocjalizacyjną na Uniwersytecie Rzeszowskim. Mam też zespół ludowy, z którym gram i śpiewam na różnych imprezach kameralnych, okolicznościowych. Dodatkowo wyjeżdżam co roku na zbiory winogron do Francji (W tym roku jadę do Paryża o czym już powiadomiłem opiekuna startując na rangę admina) Moja nieobecność będzie trwała jedynie od 25.08 do 10.09 (Około 2 tygodnie) Moje pierwsze kroki w CS-ie postawiłem mając 8 lat. 
Dlaczego chcesz dołączyć do grupy Forum Support: Chce nabrać doświadczenia w tej nowej dla mnie dziedzinie, a także pomóc usprawnić Forum Reload z obecnym FS-em bobencjuszem, z którym mam dobry kontakt i myślę, że jeśli dostanę szansę popracować na tym stanowisku, to postara się mnie pokierować i wytłumaczyć mi wszystko czego nie będę rozumiał . Jestem osobą komunikatywną, staram się trzymać fason i kulturę na poziomie, choć wiadomo jak każdy mam swoją granicę cierpliwości.
Serwer na którym chcesz zostać opiekunem: Admina posiadam na serwerze GO MOD i bardzo dobrze się tam czuję. Mamy teraz dobrą zgraną ekipę i ani myślę ich zostawić :D
Kontakt: Steam, PW forum, Ewentualnie Facebook.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak często widzę jak wypowiadasz się w tematach, jesteś aktywny przez cały czas jak nie pracujesz i jeszcze nawet nie słyszałem, żebyś przeklinał :D. Konkret chłop z dużą ilością zalet !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaangażowanie jak i w forum, tak i w serwer od początku cieszy się powodzeniem z Twojej strony. Jesteś opanowaną i kulturalną osobą która zawsze gdzieś stara się udzielić pomocy innemu użytkownikowi. Pracujesz cały czas i powinno być to wynagrodzone. Świetnie radzisz sobie z rangą admin, poradzisz sobie i z tą, duże Tak!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo porządny gość z Timsa jest, kiedy gra się z nim na serwerze widać, że traktuje swoje obowiązki bardzo poważnie i sumiennie je wykonuje. Ma dobry kontakt z graczami oraz administracją i pomaga nowym wdrążyć się w świat CS:GO Moda. Duża zaletą jest jego styl pisania, rzadko kiedy widać tutaj na forum by ktokolwiek zwracał uwagę na interpunkcje czy ortografie. Tims ma 23lata, co daje mi pewność, że ma poukładane w głowie i umie samemu myśleć (a tego wielu osobą brakuje), bo nie jest to wiek szczyla, lecz już dorosłej osoby. Takich ludzi, którzy mają poukładane w głowie, nie szukają zadym i wiedzą czego chcą powinno się brać do roli FSa. Dodatkowo jest to raczej nowa osoba wśród reszty kandydatów i szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć czy coś zmieni w życiu forum, bo może mieć inny pogląd na wiele spraw niż "bywalcy".
Oczywiście tutaj jestem na Tak, życzę powodzenia i chciałbym Ciebie zobaczyć w roli FSa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

reputacja w podaniu = wypowiedź w podaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak zastanawiam się dlaczego w ogóle te podanie tu jest. Nie wiem czym się zasłużyłeś, żeby w ogóle startować na taką rangę. Przebicie się z admina serwera na fs'a chyba jeszcze tu nie było, a jeśli dostaniesz go to źle się dzieje z tym forum. Co z gadaniem "potrzeba ludzi, ale bez przesady", teraz już tak nie mówicie? ^^ Ogólnie jestem na nie, bo nie wiem (?) co robisz prócz ogarniania serwera. By the way:

Nie chcę wybierać dwóch osób z tego samego serwera, a w tej rekrutacji Bobencjusz zjada konkurencję.

To chyba przesądza o podaniu, czyż nie? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem swego czasu trochę na GO Modzie i gdzie bym nie wszedł, tam zawsze widziałem tego osobnika na serwerze. :D 

Widzę, że mu zależy ze względu na to, że jest bardzo dobrym adminem i przede wszystkim konsekwentnym. Po poprzednim nieprzyjętym podaniu dalej się nie poddaje i stara się walczyć o tą rangę. 

Jestem na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem poczekać do końca rekrutacji by się wypowiedzieć, ale postanowiłem to zrobić trochę wcześniej. Otóż tak, zacznę od tego, że starasz się zawsze pomagać na sieci. Poradniki które napisałeś bezinteresownie (może za + =D) m. in. mówią same za siebie. Na serwerze także sobie dobrze radzisz, czasami się coś zapytasz, co i jak ( kto pyta, nie błądzi ;)) gdy nie jesteś pewny i to się również ceni, że chcesz być w 100% pewny czy dobrze postąpisz/łeś. Wyglądasz na osobę, która zawsze jest poukładana, nie widziałem, byś się dał sprowokować, wchodził w niepotrzebne dyskusje a to jako FS jest najważniejsze. To czego mnie

nauczył będę starał się i tobie powolutku przekazywać. Mam nadzieję, że mimo tego

W dniu 31.07.2018 o 01:06, Szugasz napisał:

Cytat

Nie chcę wybierać dwóch osób z tego samego serwera, a w tej rekrutacji Bobencjusz zjada konkurencję.

Dostaniesz to FS'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznę wpierw od wymagań dotyczących rekrutacji na FS.

• Skończone 16 lat (możliwe wyjątki); 
  • Aktywność na forum/serwerach. Miesięczna liczba godzin na serwerze musi być średnią godzin spędzonych przez adminów; 
  • Znajomość naszego silnika forum IP.Board, a przynajmniej chęć nauki jego obsługi; ?
  • Znajomość języka polskiego; Raczej każdy zna język polski, więc ✔
  • Konto zarejestrowane 4 miesiące przed złożeniem podania; 
  • Użytkownik nie może posiadać żadnych poważnych* ostrzeżeń; Pytanie co jest uważane za poważne ostrzeżenie, ponieważ niedawno za przekleństwo - jedno - pewien jegomość otrzymał warna. ?
  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole. Cierpliwość oraz systematyczność; ✔
  • Osoba będąca codziennie online z możliwymi wyjątkami; 
  • Osoba z doświadczeniem w adminowaniu; 

Teraz przejdźmy dalej. Od samego prawie początku gdzieś tam miałem zastrzeżenia do Twojej osoby - na samym początku przygody z forum sam pewnie widziałeś, że popełniasz sporo trywialnych błędów czy to na forum czy jako Admin. Obecnie na pewno widać progres - bez de be mjuzik - od tamtego momentu - co jest wielkim plusem. Jednakże by nie było zbyt kolorowo, to słyszałem swego czasu o pewnej sytuacji, która nie powinna mieć nigdy miejsca. Obecnie znam dwie wersje tej historii, dlatego też nie mam zamiaru opierać swojego zdania na czymś czego nie jestem pewien - mimo, że ta "łagodniejsza wersja" wyszła troszkę później i brzmiała jak wybielenie tej pierwszej. 

Adminem jesteś na pewno dobrym, jednak Twoja aktywność obraca się głównie wokół serwera CS:GO MOD i rozmów na CB - co niekoniecznie spełnia oczekiwania wobec FS. Osobiście widziałbym Cię w roli Opiekuna wspomnianego wcześniej serwera, ponieważ przeskok jedynie z Admina na FS jest zbyt duży. Tak czy inaczej, na pewno z obecnych kandydatów jesteś obecnie na drugiej pozycji co do awansu, ponieważ konkurencja jest mała, a liczba osób aktywnych na forum obecnie jest nie za duża. Ze względu na to masz moje tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiele się osób pisało do mnie treści typu: „Ale mam nadzieję, że Timsa nie weźmiesz, bo w ostatniej rekru nie wzięli go, ponieważ nie chcieli dwóch FS z tego samego serwera”. Pozwolę sobie nie tylko rozpatrzeć Twoje podanie, ale także wyjaśnić te spekulacje, link do tematu podam niżej, żeby mi na PW nie spamowali „dlaczego”. Zacznę od podania.
Jesteś ciągle zaangażowany w życie serwera i to nawet bardzo. Takie cechy jak aktywność połączona z zaangażowaniem błyszczą w tym momencie w moich oczach najbardziej. Ponadto starasz się wychodzić poza próg serwera i udzielasz się na forum. Miałem szczerze powiedziawszy lekki dylemat co do Ciebie, ale że w poprzedniej rekrutacji nie dali Ci szansy, dam Ci ją ja! Jesteś dorosłym facetem, który jak mniemam ma poukładane w głowie. Jeżeli popełnisz błąd potrafisz napisać PW z wyjaśnieniami i normalnie porozmawiać. Mam nadzieję, że spiszesz się świetnie, co zamknie kilku osobom usta. Witaj więc wśród zielonych  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywwie

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: