Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
Sora^^

[Rozpatrzone pozytywnie]Admin Stały Strizen

9 odpowiedzi w tym temacie

Nick na serwerze:

SteamID: STEAM_1:0:77689497

Serwer: Mirage

Link do Twojego GT: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka[dziesiąt >:)] zdań o sobie: Dobry wieczór, tutaj Strizen. Ciekawie się czuje pisząc coś o sobie 3 raz. Zacznijmy więc inaczej. Urodziłem się 20.01.2002r. Był to rok bardzo ciekawy, jednakże nieco powiewał strachem w Stanach Zjednoczonych ze względu na zamach w roku 2001 na WTC. Moje życie było wtedy raczej spokojnie, i pełne miłości jak i przyjaźni. W wieku ok. lat 9 trafiłem do szkoły podstawowej. Ze względu na swoje umiejętności rozwinięte w niesamowicie wysokim poziomie w nawiązywaniu znajomości, spotkałem się z dużą akceptacją w klasie dzięki czemu całą podstawówkę byłem lubiany oraz wygrywałem konkursy robione przez naszą wychowawczynię w "Najlepszy Przyjaciel Klasy", "Najbardziej Pomocny Przyjaciel". Była również nagroda za "Pilny Uczeń", jednakże za tamtych czasów moim mottem było "Hulaj dusza Piekła nie ma" i moje oceny pozostawiały wiele... a właściwie można by było robić na mają cześć organizacje do zmuszenia dziecka do nauki. W wieku lat 13 zakończyłem podstawówkę oraz wyruszyłem do placówki pod nazwą Gimnazjum, potocznie znane jako Gimbazjum. Szkalowanie wśród obywateli Rzeczypospolitej Polskiej w postaci kryptonimu "Gimbus" nie przeszkadzały mi jednak w dalszej egzystencji oraz kontynuowaniu wiązania znajomości. Moje podejście do nauki również się zmieniło. Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to szczerze gratuluje, iż jesteś wstanie czytać wypociny 16 latka, który stara się być choć trochę śmieszny w internecie, ponieważ skłamał co do swojego życia, żeby poczuć się lepiej i chociaż na forum napisać że ma przyjaciół i ma co robić niż nabijać ~50h na arenkach w 1 miesiąc.

** Doświadczenie: Jeśli mowa o cs:go to wszystko co u was przegrałem marnując swoje życie prywatne, które i tak nie rzuca żadnego cienia. xd

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Jak najbardziej o wszechmocny panie.

Kontakt: Steam tradycyjnie ;)

-note from myself-

Wybaczcie nie chciałem psuć formularza. Błagam nie chce dyskwalifikacji za to ;-;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ho ho zaczęliście dopiero składać podanie jak serwer się wypromował Tfuu !

GT + 

WIek + 

Doświadczenie + 

Na Tak !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na arenie nie było problemów więc i na mirage nie będzie.

Gt+

Doświadczenie+

Jestem na TAK

Wiesz czasami nudzi się granie tylko jednego trybu od ponad 2 lat. Skoro gram na mirage dla urozmaicenia i umilenia sobie końca dnia, a dzieci i niedorozwoje robią syf na serwerze bo nie ma admina to raczej normalne, że grając codziennie napiszę podanie by grało się lepiej. Więc to co napisałeś wyżej jest takie 2/10.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin na serwerze mirage na pewno się przyda. Sora wielokrotnie pokazał że potrafi trzymać się regulaminu oraz banować słusznie nie grzecznych graczy :D. Napierdzielił 50h na arence dlatego uważam że, 1 serwer dodatkowy to dla niego nie problem. Jestem na Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pan nauczyciel na only mirage, jestem za a nawet i przeciw. Pozytywny i doswiadczony admin sie przyda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak

Zachowanie godne admina, gt też jest dobre. Skoro masz chęci to czemu nie? Adminów na mirage jest mało, więc na pewno się przydasz. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako, że mogłem podanie odrzucić, ale mi się nie chciało (znacz ten... Czasu nie miałem, ciepło było... :v) to po prostu podanie powisiało troszku dłużej. Znasz dobrze powód :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (nick + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: