Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
Tims

Nocny Vip

23 odpowiedzi w tym temacie

Wiem, że ten temat był już wałkowany i kiedyś miało być to dodane na weekendy, ale zechciałbym do tego wrócić właśnie teraz w okresie wakacyjnym.
Średnia wieku graczy na naszych serwerach to powiedzmy ,,pi razy oko'' 17 lat. Jednych stać na Vip'a innych nie. Jednym to ,,potrzebne'' innym nie. Jedni testowali i im przypadło do gustu, inni nie wiedzą nawet co to jest.
Dawniejsza propozycja, była poruszana chyba tylko na serwerze GO MOD i tam padło ,,Free Nocny Vip od 22:00 do 4:00''... Po co? Dla mnie to czas za długi zdecydowanie. Aby zachęcić graczy do kupna Vip'a, wrzuciłbym tą opcje na serwery Reload tylko od 23:00-00:00 na godzinkę, aby nocne marki, które nie znają tej opcji mogły ją poznać i się pobawić, może nawet do niej przekonać.
W okresie wakacyjnym wiadomo, że gra więcej młodzieży i siedzenie dla nich do północy nie jest jakimś wielkim trudem, czy wyczynem.
Z pewnością przy takiej opcji będzie grupa ludzi, którzy stwierdzą - ,,A ja mam Vipa, to mnie to nie obchodzi'';
Druga grupa ludzi - ,,O, w porządku opcja, zawsze to urozmaicenie'';
Trzecia grupa ludzi, typu ,,Janusz'' - ,,Kurła, czego tylko na godzinę!'';  
Jest to luźna propozycja, proszę o wypowiadanie zarówno administrację jak i zwykłych użytkowników, co wy o tym myślicie ;);)
Pozdrawiam, Tims ! ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja byłbym za. Nikomu to nie przeszkadza. Świeżaki będą testować, a ktoś kto nie jest przekonany może tego VIPA zakupi. Z vipem jak z uzależnieniem, raz zagrasz to potem chcesz ciągle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak najbardziej popieram darmowego Vipa, ta opcja napewno przyciągneła by wiecej graczy do zakupu Vipa a co za tym idzie była by kasa na dalsze rozwijanie serwera. Sam korzystam z SVipa i wiem iak potrafi czasem pomóc, wiec jeżeli ktoś by sie w godzine przekonał to w 99% wyda te pare zł. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra Sprawa z Tym Vipem ja sam kiedyś zaczynałem grać bez ale jak raz kupiłem to już Cały czas Kupuję :D

I dla Świeżaków którzy nie maja a przetestują to wtedy bd Kupować :) 

Niech sie tylko Zgodzą i dodadza :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze  @

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

ze poruszyles temat ... Jak najbardziej za jestem . Vip sie przyda a gracze beda zadowoleni z free broni ^^ ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Propozycję przyjmę, ogłoszenie na serwer również dodam. I bardziej bym optował za godziną w której jest najwięcej ludzi - 21-22. Czemu? Otóż dlatego bo to, że serwer jest cały czas pełny wiąże się z tym, że dużo ludzi przetestuje vipa. Po co miałby być vip w godzinach których jest mało osób na serwerze. Prosiłem

by dodał, więc w najbliższym czasie powinno się pojawić na serwerze.

##

Nie ogarnąłem, że to ma dot. wszystkich serwerów xd. To wyżej to oczywiście moje zdanie co do GO:MOD'a :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wypowiedz się w imieniu DD2

co myślisz o tej propozycji na GO?

Rozpatrz jak się wszyscy wypowiedzą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że można to wrzucić na DD2, jednak trzeba jeszcze pomyśleć, w których godzinach miało by to funkcjonować. Jeśli to vip tylko na godzinę, żeby ludzie zobaczyli jak to jest, to bez sensu dodawać go na godzinę 23-24, tylko na trochę wcześniejsze godziny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie znać czy działa. Darmowy Vip dostępny będzie w godzinach 21:00 - 9:00

Przez Caromeow,

Wrzucić notkę na serwer o vipie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie działa na DD2, była zmiana mapy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Caromeow napisał:

Nie działa na DD2, była zmiana mapy.

Jutro w wolnej chwili dodam plugin przeładowujący usługi co jakiś czas, powinno pomóc. Myślę że uda mi się to zrobić między godziną 22 - 23. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ref.

Jest jakaś szansa by to dodać na serwer w końcu czy nie bardzo po odejściu Elita?

?

Przez Eryk,

Zapoznam się z tematem po pracy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za dzień zwłoki, ale wczoraj nie miałem możliwości zająć się tym zagadnieniem.

Na JB posiadaliśmy plugin, który nadawał freeVIP'a w godzinach 23 - 10. Wrzuciłem go póki co na DD2, zobaczymy jak sobie poradzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Eryk napisał:

Przepraszam za dzień zwłoki, ale wczoraj nie miałem możliwości zająć się tym zagadnieniem.

Na JB posiadaliśmy plugin, który nadawał freeVIP'a w godzinach 23 - 10. Wrzuciłem go póki co na DD2, zobaczymy jak sobie poradzi. 

Eryk wiem , że chcesz dobrze z tym vipem nocnym co bardzo mocno szanuję i zobaczymy jak będzie się sprawował na dd2. :D 

Ale z jednej strony trochę kijowo , bo to w końcu dd2 klasyczny i powinien taki zostać bez dodawania tego. ;) 

Tak jak wspomniałem wyżej zobaczymy jak będzie nocą z ludźmi i wg czy warto , żeby był czy nie :D 

W razie "w" będę pisał :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, brook1yn napisał:

Eryk wiem , że chcesz dobrze z tym vipem nocnym co bardzo mocno szanuję i zobaczymy jak będzie się sprawował na dd2. :D 

Ale z jednej strony trochę kijowo , bo to w końcu dd2 klasyczny i powinien taki zostać bez dodawania tego. ;) 

Tak jak wspomniałem wyżej zobaczymy jak będzie nocą z ludźmi i wg czy warto , żeby był czy nie :D 

W razie "w" będę pisał :D 

Na razie cieszę się, że plugin w ogóle działa na innym serwerze. Otrzymałem kod  .sma, więc będzie można to edytować. 

Kołpaki, co sądzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Ja myślę tak samo jak ty już wspomniałeś w końcu do dd2 klasyczny i niech tak zostanie.;)

Pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypowiem sie bo czemu by nie

W moim odczuciu gdy nieraz gram wcześnie rano jak na cs 7-8/9 to często sie gra 1 na 1, 

Jak wiemy to w każdej rundzie losiwany jest vip na runde czyli broń poprostu

Dla tego który był najlepszy w poprzedniej rundzie

W przypadku 1vs1 osoba która wygra runde jest stawiana w dużo lepszej pozycji niż druga, która musi grać eko i wgl, a nawet jak wygra runde w końcu nawet po 2-3 rundach to i tak ten drugi ma mase $ na koncie

Czyli osoba która gra lepiej dostaje jeszcze wiecej szans na zabicie enemy niż gracz słabszy który nie ma kaski i wgl dramat, także vip w takich godzinach jak najbardziej powinien być

Czyli myśle tak 23-9 

Pzdr

Edytowane przez BobssoN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie  to może zostać, bo i tak niewiele to zmienia, a zależy od liczby ludzi na serwerze o danej godzinie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie również może zostać, ta godzina jest odpowiednia żeby zobaczyć jak to jest mieć vipa i może zachęcić do kupna. 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta