Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Virozz666

[Skarga odrzucona][Skarga na admina] - [PlejsyBabciJadzi]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Virozz666

Nick oskarżonego Admina: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

- w grze John Constantine

Data i godzina zdarzenia: około 17:50 

Opis sytuacji: A więc zaczynając - admin ten slay'uje graczy kiedy została 1 min czasu gry. To kupa czasu i można zrobic wiele. Kiedy zrobił to na mnie, lekko się zdziwiłem bo jak wyżej napisałem, została  1 minuta gry ( oczywiscie po stronie tt). Według niego kampiłem, na dodatek te kampienie było niby kilkurundowe z czym się nie zgodzę. Ja po prostu nie rushowałem - nie biegłem przed siebie tylko wolałem zostac do 1 min "po swojej stronie" jeśli tak można to nazwac. Nie był to resp tt. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Rozumiem slayowac kiedy zostało 20 czy 30 sekund a gracz dalej jest gdzieś oddalony od któregoś z bs'ów. Inni admini robią to właśnie kiedy zostaje 30 sekund i to popieram, a robienie tego przy 1 min jest według mnie głupie. Nie było tak tylko w moim przypadku, ale też innych. 

Dowody: Dowodów niestety nie mam, widziałem jedynie, że ktoś na czacie się ze mną zgadzał. 

Edytowane przez Virozz666

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To Wasze kampienie już mnie zaczyna irytować, podobnie jak żebranie Euro. Nauczycie się regulaminu albo będą lecieć bany!

1. Nie slay'uje graczy, bo poleciał jeden slay, pisz prawdę.
2. Kampiłeś cały czas w domku na csr_inferno. Więc w następnej rundzie jak tylko znów to zobaczyłem, dostałeś slaya.
3. Nie podałeś dowodu, masz 24h na uzupełnienie, inaczej skarga wylatuje.
W ogóle muszę się skonsultować, kto ma tę skargę rozpatrzeć. Skarga za slaya, kekłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Virozz666 napisał:

Dowody: Dowodów niestety nie mam

Tyle wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.