Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

bimmer

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] [Bimmer.]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bimmer.

SteamID:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Serwer: only dd2

Imię: Damian

Link do profilu na banid.pl:

Link do Twojego GT na serwerze:

Doświadczenie: Admin testowy

Znajomość AMXX(1-10): 6

Kilka zdań o sobie: Nazywam się Damian, w czasie wolnym grywam w cs'a ( forma oszczędzania pieniędzy :p ) Jak widać jestem dość aktywny ( w lipcu najwięcej godzin na całym serwerze- ostatnie kilka dni bez aktywności gdyż byłem na urlopie, zgłaszałem ) i na adminie testowym chyba również sobie radziłem. Polecam swoją osobę na to stanowisko. :p

Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE Jakieś błachostki kiedyś pewnie były, na adminie testowym nie

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE TAK

Kontakt:  steam , forum , dd2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bimmer moim zdaniem byłeś dobrym Adminem Testowym i w miarę dobrze wykonywałeś swoje obowiązki, alee:

Zacznijmy od twojego GT. Mam wrażenie, że specjalnie nie wstawiłeś linku tylko dlatego, żeby zatuszować twoje luki na serwerze. Oto link: 

popraw tą aktywność pomimo urlopu, pokaż, że Ci zależy i za tydzień napisz od nowa podanie.

Drugą kwestią jest Steam. Żeby otrzymać Admina Stałego potrzebujesz mieć CS'a na Steamie. Takie konto kosztuje praktycznie grosze także myślę, że nie powinno być problemów z kupnem.

Podsumowując: Jestem na Nie. Te dwa punkty niestety o tym zadecydowały. Napisz podanie za tydzień i być może będzie lepiej. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Godzinę temu, KebabNaOstrym napisał:

Bimmer moim zdaniem byłeś dobrym Adminem Testowym i w miarę dobrze wykonywałeś swoje obowiązki, alee:

Zacznijmy od twojego GT. Mam wrażenie, że specjalnie nie wstawiłeś linku tylko dlatego, żeby zatuszować twoje luki na serwerze. Oto link: 

popraw tą aktywność pomimo urlopu, pokaż, że Ci zależy i za tydzień napisz od nowa podanie.

Drugą kwestią jest Steam. Żeby otrzymać Admina Stałego potrzebujesz mieć CS'a na Steamie. Takie konto kosztuje praktycznie grosze także myślę, że nie powinno być problemów z kupnem.

Podsumowując: Jestem na Nie. Te dwa punkty niestety o tym zadecydowały. Napisz podanie za tydzień i być może będzie lepiej. ;)

Po pierwsze,  nie muszę nic tuszować bo aktywność to ostatnim czasie mam najlepszą na dd2 ..  Po drugie jak widać steam'a mam... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 godziny temu, KebabNaOstrym napisał:

w miarę dobrze wykonywałeś swoje obowiązki, alee:

Keee? 

Miałem trochę więcej wglądu do jego adminowania, więc też się wypowiem, bo czekałem na te podanie. Według mnie to tylko formalność z tym podaniem, ale ze steamem. Jeżeli chodzi o wykonywanie jego pracy to była bardzo dobra, nie ma mowy o wpadkach, obrazaniu, unoszeniu się czy też jakichś spinach. Tak właśnie według mnie powinien zachowywać się admin. Kiedyś pisałem tak tylko o gregorze, bo to był fundament dd2, ale jeżeli na serwerze będą tacy admini jak autor tematu, broklin i passat to możemy spać spokojnie, bo to jest najlepsze połączenie. Oczywiście na tak :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

miło że tak uważasz.  Co do steam'a,  przecież mam go od kilku tygodni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będę czekać na wypowiedzenie się reszty adminów, ponieważ i tak nic nie zmieni mojego zdania. Wszystko co tylko możesz zgłaszasz mi na forum lub na steam, za co ogromny plus. Wszystkie swoje obowiązki wypełniasz bardzo dobrze, ogarniasz serwer, głosujesz, aktywność w poprzednim miesiącu najwyższa z całej administracji. Wspominałem Ci również żebyś dawał dłuższe bany, do czego również przystosowałeś się zadziwiająco szybko. Wzorowy kandydat. Odezwij się na pw po odebranie swojego admina stałego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Arczi7
      Nick na serwerze: Arczi
      SteamID:

Serwer: Only Mirage
      Link do Twojego GT: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Kilka zdań o sobie: Byłem adminem testowym tutaj przez 30 dni, głosowałem prawie codziennie. Poza tym mam doświadczenie nabyte na innych serwerach CS:GO oraz 1.6. Poza tym myślę, że jestem dobrym kandydatem na stanowisko Admina Stałego.
      Znajomość SM: 7
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE
    • Nadziu
      Nick na serwerze: Nadziu
      SteamID: STEAM_0:1:425580955
      Link do Twojego GT: 

Są 2 bo na początku miałem inny nick.

Serwer: Only Mirage

Doświadczenie: Miałem admina testowego przez miesiąc więc poradziłem sobie tak myślę. Byłem 3 miesiące adminem na 2 serwerach w tym samym czasie ogólnie dobrze się sprawowałem .
      **Znajomość SM(1-10): 7
      *Kilka zdań o sobie: Mam na imię Konrad , mam 15 lat i chodzę do 3 gimnazjum interesuję sie gamingiem , składaniem komputerów oraz ogólnie podzespołami komputera. Po gimnazjum zamierzam iść do technikum na profil technik informatyk potem na studia i zarabiać hajs
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE : TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE : NIE
    • Norbert321
      Nick na serwerze:Norbert321
      SteamID:Nie posiadam
      Serwer:CS-GO MOD
      Link do Twojego GT:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie:Mam 16 lat lubię sobie popykać w cs'a jak każdego pewnie chociaż raz ta gra wkurzyła ale ja się nie poddaje i gram do końca.
      ** Doświadczenie:4 lata
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE TAK
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt:GG
    • Storm
      Nick na serwerze:Storm[#w]
      SteamID:STEAM_1:1:18554042
      Serwer:Cs-Reload.pl | Arena 1vs1 |
      Link do Twojego GT:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

**Znajomość SM(1-10): 7-8 (tydzień i bedzie +10)
      * Kilka zdań o sobie:co tu pisać  Jestem Graczem
      ** Doświadczenie:siedze w tym od 1.1
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:TAK
      Kontakt:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.
  • Przeglądający   0 użytkowników