Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

WoowA

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] [WowA. NWM]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WowA. NWM

SteamID: STEAM_1:1:1704281681

Serwer: Only DD2

Imię: Dawid

Link do profilu na banid.pl: Nie mam.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Doświadczenie: Miesięczny starzu u Caro na serverze Cs-reload.pl Only DD2 jako admin testowy :D hehe żadnego prawie :D 

Znajomość AMXX(1-10): 5

Kilka zdań o sobie: Mam 25, w wolnych chwilach gram w CS a mam dużo wolnego czasu. Napewno pogram jeszcze troche a myśle że mogę się przydać. Pozdrawiam fanów :D

Sprawny mikrofon: TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: NIE

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): NIE

Kontakt: STEAM, FB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie na testowym bez większych problemów. Bardzo aktywny na serwerze.  Ogarnia temat,  na tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wowa co do Ciebie to na testowego sam Ciebie namówiłem żebyś składał i powiem Ci że przeszedłeś admina testowego bardzo dobrze ale dobra lecimy dalej co do Ciebie to GT jest dobre , Mikrofon masz , AMX ogarniasz , Steam widzę że masz to bardzo dobrze , umiesz wyłapać spalonych od normalnych dobrych graczy. Ja tutaj jestem na TAK ;) Powodzenia ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Zapraszam do wypowiedzi ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Nie chciałabym być nie miły, ale szkoda, że nikt nie podkreślił tego, iż WowA przez cały okres testowego nie zagłosował ani razu na serwer, nie wypowiedział się pod niczyim podaniem oraz w ogóle jakoś nie widać go na forum. Popraw to i będzie git.

Przejdźmy do oceny:

Graliśmy wielokrotnie ze sobą (KebabNaOstrym miałem nick jeżeli mnie nie kojarzysz) ;) i zauwazyłem, że swoje obowiązki wykonywałeś bardzo dobrze. Niegrzecznych graczy karałeś, a sam kontakt z innymi graczami masz bardzo dobry. GT przez ostatni tydzień wygląda troszkę mizernie, aczkolwiek są wakacje i ponoć miałeś/masz nieobecność więc przymykam na to oko, bo i tak jest całkiem dobrze. Doświadczenie oraz Steam posiadasz przez co masz ode mnie kolejny plus. 

Podsumowując:

Jestem na Tak. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ode Mnie tez oczywiscie  TAK 

To taa... Wowa jest opanowanym graczem bardzo pomocnym. Ma bardzo dobry kontakt z graczami, pilnuje porzadku na serwerze.

Wiek git, mikro git, steam git, ziomek git co tu wiecej pisac :)

Pozdro Wariaty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miły, kulturalny, koleżeński, zabawny gość. Jako admin testowy sprawowałeś się bardzo dobrze, jak miałeś jakiś problem to pisałeś do adminów, aktywny i bezproblemowy gracz. Steam zakupiony, mikro jest, doświadczenie jest (zacznij jeszcze tylko głosować, to w ogóle będzie perf). Jestem na TAK. :victory:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.