Sponsorzy/Partnerzy


Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
KebabNaOstrym

[Rozpatrzone negatywnie][Admin TS3] KebabNaOstrym

3 odpowiedzi w tym temacie

Nick: KebabNaOstrym
Wiek: 16
Jak często jesteś na naszym TS3?: Ostatnimi czasy praktycznie codziennie. Przesiaduje głównie wieczorami, natomiast jeżeli mam możliwość wcześniej, również wtedy jestem aktywny.
Znajomość TeamSpeak: Niestety niezbyt duża, aczkolwiek jeżeli będzie możliwość przekazania mi wiedzy, to bardzo chętnie takową pochłonę, a przez ten czas również samemu z siebie postaram się czegoś nauczyć.
O sobie: Nazywam się Marcin, obecnie ukończone 16 lat. W tym roku zacznę uczęszczać do pierwszej klasy Techinkum na profilu Technik/Informatyk. Z charakteru jest miły oraz można się ze mną pośmiać. Jako, iż czasu mam czasami aż w nadmiarze nawet w czasie roku szkolnego, to startuje również na admina TS3, żeby jakoś ten czas rozsądnie zagospodarować.
Dlaczego chcesz zostać Adminem TS3? Chciałbym przede wszystkim pomóc obecnym tu adminom i tak jak napisałem wyżej zagospodarować niekiedy wolny czas robiąc coś pożytecznego.
Kontakt: Steam, Forum, TS3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy i tłumaczyłam Ci, że musisz zwiększyć aktywność bo siedzisz codziennie wieczorami, ale max 3h. To niestety za mało, żeby dostać admina. 
Rekrutacja czeka tylko na zamknięcie bo ja nie mam takiej opcji, a więcej niż trzech adminów też nie ma sensu przyjmować. 
Jeżeli zmienisz podejście, poprawisz aktywność to widzę Cię w następnej rekrutacji, powodzenia! 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: