Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
~fl0w.

[Grafik] fl0w. ponownie.

6 odpowiedzi w tym temacie

Nick: ~fl0w.
Jak długo zajmujesz się grafiką: Parę lat, ale jakoś rok mija od można powiedzieć prawdziwego działania w tym temacie.
W jakim programie tworzysz prace?: Photoshop CS6, GIMP 2
Link do swojej pracowni/galerii:  

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Wiek bez znaczenia; - Bez znaczenia.
Konto założone minimum miesiąc przed złożeniem podania; - Na forum od 20.03.2017,
Założona własna pracowania/galeria; - Link u góry, można również zajrzeć tutaj i porównać, czy są jakieś postepy: 

Brak poważnych warnów/ostrzeżeń; - Jest parę, ale o ważności nie mi decydować.
Pomoc przy zleceniach na naszym forum; - Różnie to bywało, czasem coś zrobiłem, czasem nie. Zainteresowanie z mojej strony jest na pewno, więc bardziej na Tak, niż na Nie.
Osoba będąca codziennie online z możliwymi wyjątkami. - Jestem codziennie, parę razy dziennie.

Wiem, ostatnim razem nie było za ciekawie, byłem mało aktywny, mało się udzielałem itp. w sumie cały czas upierając się przy swoim. Ktoś się w końcu doczepił co poskutkowało zmianą sytuacji na gorsze (na tamten czas), ale teraz zrozumiałem, że rzeczywiście było słabo. Niestety niektóre rzeczy docierają do mnie po czasie jak widać. Nie będę się rozpisywał i zapewniał różnych rzeczy jak w poprzednim podaniu, ale poproszę tylko o jeszcze jedną szansę. Mam chęci i czas, oby coś z tego wyszło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

,

,

- pewnie też będziesz chciał coś dodać od siebie ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lubię się rozpisywać, ale tym razem postaram się napisać krótko. Moim zdaniem można dać Ci szansę - jeżeli wszyscy graficy będą pracować jako zespół i osobiste relacje oddzielicie od pracy na rzecz forum. Jedyne "ale" jakie mam to takie, że zapał Ci bardzo szybko mija - co pokazałaś na JB i na forum juz minimum dwa razy. Mimo wszystko obecnie dział graficzny jest dość martwy, więc nawet chwilowy zastrzyk aktywności może się przydać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktualnie jest nas mało w graficznym gronie i cicho jest w samym dziale graficznym, ale jako-tako się "wychylasz": dodajesz prace do swojej galerii, robisz czasem te zlecenia (gdy w ogóle są etc. więc nie widzę problemu w tym zebys mial ta range na tym forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A w sumie po co przedłużać, kto miał ten się wypowiedział, wymagania spełniasz. Mam nadzieję, że zapał Ci szybko nie minie. 
Witamy w gronie grafików. =D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywwie

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: