Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
PlejsyBabciJadzi

[TEMAT ZAMKNIĘTY]To nie żart.

22 odpowiedzi w tym temacie

Witajcie.
Po dziale widać, w jakiej sprawie piszę temat. Niestety, ale czas przychodzi też na mnie. Znacznie lżej pisze mi się teraz, niźli poprzednim razem, jednak nadal jest to bardzo ciężkie. Jak wielu z Was widzi jestem od pewnego momentu postacią dość mocno kontrowersyjną. Awansowałem na wyższe rangi, choć sam sobie zdałem sprawę z tego, że nie zasłużyłem. Zawsze starałem się pomagać, pracować na rzecz sieci, pomimo kilku moich dość dziecinnych wybryków. Odkąd pojawiłem się na forum, czynnie brałem udział w jego życiu.

Wiele było dobrych, wiele złych decyzji. Nie mniej jednak nie mam już sił i nerwów. Nie mam sił, by wysłuchiwać tego jak chujowym miotem administracji jestem. Mam teraz sporo na głowie, co nie do końca pozwala mi w pełni funkcjonować na forum. Stałem się bardziej drażliwy, miękki i podatny na prowokacje co z resztą na pewno widać było. Jeżeli to uśmierzy Wasz ból, to przyznaje- nie nadaję się na tak wysoką rangę i nie zasłużyłem na nią! Za mało miałem czasu by nauczyć się spełniać rolę na tak wysokim stanowisku.

Powodem mojej rezygnacji i pożegnania jest to co wspomniałem wyżej. Nie mogę ogarnąć chaosu w mojej głowie, za dużo tego wszystkiego. Do tego dochodzi praca, której mam coraz więcej bo chcę pokazać się z jak najlepszej strony i awansować, by mieć w życiu lepiej. Poświęcając więcej czasu na pracę jestem bardziej zmęczony co przekłada się na chęci roboty na forum. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Może i dla niektórych wyda się to napisane z dupy ale z decyzją biłem się już od tygodnia, gdzie miałem nieobecność i chwilę czasu na przemyślenia.

Nie mniej jednak jest to moje ostatnie pożegnanie. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy we mnie wierzyli, pomagali mi i szeptali dobre słowa czy to otuchy, czy motywacji. Z drugiej strony chciałbym przeprosić wszystkich, których zawiodłem, obraziłem, czy wyrządziłem inną krzywdę.
Chcę się rozstać z Wami wszystkimi w pokoju i podziękować za tę prawie trzyletnią przygodę.

Rad jestem, że mogłem poznać tutaj tyle różnorodnych osobowości i tak wiele się nauczyć, bo wszystko tutaj mnie czegoś nauczyło.
Dziękuję też za wspólnie przegrane godziny w CS i rozmowy na TS.

Jednym co chciałbym Wam jeszcze przekazać, jest  żebyście szanowali to co macie, a nie z pianą na pysku żyli z żądzą zniszczenia tego. Cieszcie się póki możecie, że jeszcze jest ktoś, kto ma ochotę to dalej ciągnąć. Bo nikt im za to nie płaci, wręcz przeciwnie- to oni płacą czasem i nerwami.

Z wieloma osobami kontakt pozostaje, a na forum czasami wpadnę zobaczyć co się dzieje.
Proszę o odebranie mi dostępów etc.
Mam nadzieję, że chłopaki z administracji uszanują moją decyzję, o której nic nie wiedzieli.
Wszystkiego dobrego, bye. 

:plejsy: :plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy::plejsy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cytat

"wyda się to napisane z dupy ale z decyzją biłem się już od tygodnia, gdzie miałem nieobecność i chwilę czasu na przemyślenia."

Cytat

"o której nic nie wiedzieli."

Podoba mi się profesjonalizm czerwonych w dzisiejszych czasach. xd
Można podsumować tę sytuacje tak: zajebisty człowiek, członkowy ( xd ) admin. :v 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę mnie to martwi, że wykrusza się ta ważniejsza część forum. Fakt, faktem, szkoda, że nikt nie wiedział o tym wcześniej, na pewno, chodź w minimalnym stopniu pomogło by to w rozplanowaniu niektórych spraw.

Fajnie się czyta, że ktoś podejmuje tak dojrzałe decyzje, stawia na swoją przyszłość, której reload raczej nie zapewni. Mogłeś pomyśleć chociaż o degradacji parę stopni, ale to już twoja decyzja a mi nic do tego.

Cóż tu więcej powiedzieć, robi się nie ciekawie na sieci, ale to tylko oznaka, że kiedyś będzie lepiej.

Bywaj zdrów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeprosiny przyjęte...
a tak na poważnie to szkoda, że kolejna ważna osoba odchodzi w tak krótkim odstępie czasu.
Mimo, że raczej nie byliśmy "kumplami" to i tak szkoda, że odchodzisz. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hahaha przeciez ja wiedziałem od razu, że to sie tak skończy - w twoim przypadku oczywiście. Powód nie ważny, ważna decyzja, krótko mówiąc dałeś dupy. Bywaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żegnaj ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, PlejsyBabciJadzi napisał:

których zawiodłem, obraziłem, czy wyrządziłem inną krzywdę.

Biłeś mnie w CS :D

Szkoda że odchodzisz Kolegami byliśmy jedynie na serwerze BibleThump

Trzymaj się  BibleThump

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za szybko stanowczo wleciałeś na tą rangę co spowodowało wielkie zamieszanie wokół twojej osoby, gdybyś stopniowo wchodził na wyższe szczeble to nie było by nawet pomysłu o tym pożegnaniu. Jako administrator spisywałeś się dobrze, bo w dużej mierze to ty zajmowałeś się problemami na forum. Sam byłem przeciwny temu byś wchodził na [email protected] z buta, bo nie miałeś nawet czasu by zaadaptować się do roli jaką ta ranga niesie, jest to kolosalana różnica między AF, FS czy [email protected], którą zapewne zauważyłeś i nie chodzi mi o obowiązki, lecz o pewnego rodzaju odpowiedzialność i o to jaką postać grasz na tym forum. Nie będę Cię tutaj chwalił, bo dobrze wiesz co zrobiłeś na tym forum, życzę szczęścia i kto wie, może zechcesz wrócić z powrotem, bo jako FS spisywałeś się bardzo dobrze. Powodzenia w życiu i trzymaj się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle przegranego na ONLY DD2 / Rozmów jak byłeś trzeźwy albo nie trzeźwy na tsie xd Ogólnie spoko mordeczka z Ciebie była , ale z jednej strony się nie dziwię że rezygnujesz. Powodzenia w życiu :victory:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako postać barwna, charakterem podobny do mnie więc polubiłem od razu, jako administrator nie wiem, za krótko tu jestem więc nie oceniam. Szkoda, że nie było dane bardziej poznać, powodzenia w życiu i samych sukcesów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie mi brakowało w "Nowe odpowiedzi" i Postach najśmieszniejszego nicku na forum xd Do końca się nie znaliśmy, tylko tyle co robiłem pajacerkę na ts3 :D Przykro mi z tego powodu, że w tak krótkim okresie czasu odchodzą ważne osoby dla naszego forum, które wlewały swój wolny czas i chęci w jego rozwój. Miłe słówko i cytat ode mnie, który jest moim mottem życiowym; Może ci się przyda: 

People will judge you no matter what you do,
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀so you might as well do what you want ღ

Raczej nie muszę go tłumaczyć <3 Nie martw się chłopie co mówią. Wierzę, że każda wolna chwila i mały wkład się liczy aby uzyskać jednolitą, zwartą całość, jaką w tym przypadku jest nasze forum.

Powodzenia w osiąganiu swoich celów, wierzę, że ci się powiedzie! <3

Trzymaj się!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wracam po dwóch tygodniach i nie wierze co tu się opier***.
Sądzę, że wiesz co robisz, bardzo Ci kibicuje, walcz tam w życiu, ale na priv i tak musimy pogadać! :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no i kogo ja będę bił? kto będzie rozwalał swoimi tekstami? xd 

a tak poważnie, jesteś pozytywnie świrniętym gościem.

dużo swego wolnego czasu poświęcałeś na forum, próbowałeś żeby było jak najlepiej.. ale cóż.. :bye2:

Trzymaj się, powodzenia w życiu wariat! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzym Sie  Wariacie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to było jasne że nie zasłużyłes.

Dobrze ze odchodzisz, Elo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Rain napisał:

No to było jasne że nie zasłużyłes.

Dobrze ze odchodzisz, Elo. 

5 godzin temu, BartoloNEO napisał:

Zgadzam się z przedmówcą, nie zasłużyłeś. Również się cieszę, że odchodzisz.

Do tego Pana też przejdziecie się pod szkołę? xd  
Ogarnijcie się, bo zachowujecie się jak zjeby.

Trzymaj się

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

i powodzonka. :plejsy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co? :O Kurde, niedawno wróciłem, a już muszę się z Tobą żegnać :/

Trzymaj się mordeczko i powodzenia w życiu prywatnym!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eh szkoda kolejny Czerwony odchodzi ;/ co za pech znajdę fajny server aklimatyzuje się a tu zaczynają ludzie odchodzić ;/ ... No nic żyje się dalej .. Powodzenia życzę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: