Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
BartoloNEO

[ODBANOWANY] [Skarga na użytkownika] Kubusz

10 odpowiedzi w tym temacie

Nick osoby na którą składasz skargę: Kubusz
Data: 11.09.2018 r.
Czy jesteś poszkodowany ? Jeśli tak to w jaki sposób ?: Ja nie jestem w żaden sposób poszkodowany, ale poszkodowani są wszyscy, którzy muszą z nim grać, a admini serwera karzą go co miesiąc topowymi miejscami na arenie 1v1
Opis sytuacji: Nie jestem pierwszy i nie ostatni, który uważa, że chłopaczek lata odpalony. Był jakiś czas temu koleś o ksywce rothing, którego też masa uważała za odpała (grał na 2nd priv acc), kubusz wraz z kroksem zaczęli lizać mu odbyt jakiś czas temu i w krótkim czasie stali się o dziwo bardzo mocnymi grajkami. Nic bym nawet z tym nie robił, bo na arenę wszedłem po pół roku nie grania, ale dzieciak zdenerwował mnie niepotrzebnym komentarzem na moim profilu, więc uznałem, że trochę się odwdzięczę. Gnojek gra na arenie na swoim 2nd acc z 600h i wg mnie ma aimlocka. Zacząłem sobie szperać po forum aimware i zgadnijcie co znalazłem-

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Daty się nawet nieźle pokrywają, przeszukałem też steama, żeby zobaczyć, ile wiary gra na nicku Kubusz i znalazłem 4 konta, 2 należące do naszego delikwenta, jednego chłopka, który niespecjalnie w jakąś grę pykał i tradera. Sprawę zostawiam do namysłu i przemyślenia. Pozdrawiam serdecznie.

Edit: przepraszam za zły dział, prosiłbym administrację o przeniesienie.

Edytowane przez BartoloNEO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem tutaj rozgoryczenie autora tematu. 

Ja go troszkę rozumiem, ma 13lat, nie ma czymś się pochwalić przed kolegami no to chociaż chce zabłysnąć i pokazać że ma skilla, no ale niestety to tylko czit. 

Miałem kiedyś pod Twoja szkole przyjsc i przyjdę misiaczku bo nawet koledzy z klasy Cię nie lubia jak potrafią dużo o Tovie powiedzieć xd

Na dodatek ten screen xdd chłopak ma ten wiek, w którym się jeszcze nie myśli i stworzył konto z tym samym nickiem na jakim gra. Zwykły bezbek xdjego koledzy chociaż umieli inny nick dać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

krótko mówiąc odpi***ol się od mojej osoby, bo nic Ci nie zrobiłem ani nawet złego słowa nie powiedziałem. Dziwiłem się, że jakaś normalna osoba zadaje się z rainem. Jak widać udzieliło Ci się od niego.

Jak oskarżasz Kubusza o cheatowanie, to daj demko ze spalonymi akcjami, tak to działa. Temat na jakimś forum, nawet jeśli został założony przez kubusza, nie ma tutaj znaczenia, bo ważne jest to co się dzieje na serwerze.

nie mów o kimś, że ma 13 lat jeśli sam zachowujesz się jak 13letnia ofiara bezstresowego wychowania.

Aaaaa i proszę nie grozić. Mam nadzieję, że administracja zwróci na to uwagę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Adnotacja do Twojej osoby w tym temacie nie jest przypadkowa, bo wszyscy wiedzą, że grasz z rothingiem i kubuszem. Obaj mają aimlocki na 100%, niestety w dzisiejszych czasach nawet odpaleni prosi na największych imprezach nie dostają banów, więc co dopiero jakieś ulungi na nieznaczącej arenie. Również jestem na 100% pewny tego, że rothing zaproponował i Tobie zakup haxa a na 200% jestem pewien, że o tym rozmawaliście nieraz. To na razie jest gdybanie, ale jak już rain powiedział na CB, jesteśmy w trakcie zbierania dowodów. Niestety admini areny to są dzieciaki, którzy dostają testowego, nie dlatego, że mają wysoki staż w cs'a, ale dlatego, że nabiją określoną liczbę godzin na serwerze. Aimware w swojej ofercie z tego co widziałem ma dosyć szeroki zakres, jednym z nich jest automatyczne celowanie w łeb, gdy celownik znajdzie się w bliskiej okolicy. Na POVie wygląda to jak zwyczajny hs, w rzeczywistości jest inaczej. To tylko kwestia czasu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra xd bo patrzę że trzeba tu wyjaśnić tych co mają bałagan w głowie. Po pierwsze odkąd pamiętam jakiś bartolo z refleksem emeryty oraz rain który zwyzywał mi matke naście razy mają do mnie jakiś problem. Pokazałeś konto na aimware i powiem że nie moje chociaż nie uwierzysz bo dla ciebie to nawet Rothing jest pierdolonym cziterem :). Pamietasz bartolo jak grałem mixa na ciebie i tego chłopaczka z zaburzeniami mózgowymi raina. Może i przegrałem ale jednak miałem te 32 fragi mając orzełka XDDD a ty 10lvl faceit i globala mając 40 fragów. Jesteś słaby i z tego co widzę nie masz jakiegoś dowodu gdzie miałbym aimlocka. Jeszcze do tego dziwnego aimware nie jest to moje konto ale wbij na cshacked tam też mi powiesz że moje bo jest MOJE I MAM TAM HAKSY Z GTA V tak żebyś więcej bzdetów nie szukał na mój temat. Więc może chłopaczki pójdziecie na jakiś DM czy aim mapke bo słabo wam idzie skoro goście z 10 lvl faceit strzelają mi w stopy. Jeszcze odnośnie mojego głównego konta nie gram nim dlaczego? Pewnie nie chce dostać vaca nie XDDD? To się mylisz bo dałem siostrze ponieważ jedyną grę w jaką tam grałem był cs go a reszta są to jej gierki. Nic do ciebie gościu nie miałem i nawet cię wcale nie znam ale trzymaj język za zębami i następnym razem wyślij tu jakiś sensowny dowód a nie mi będziesz płakać że chłopak 15 lat cie biję. Jesteś na tyle słaby że wolałeś na aimbotzach ćwiczyć ctrl+full auto zamiast prawilnie jak kot strzelać ładne heady jak na dobrego gracza areny przystało. Łapaj moje konta bo może źle szukałeś. 

no i tutaj. No jeszcze tam plus 3 konta na których nie gram od roku ale mniejsza łącznie jakies 3500H w tą gierkę. Odnośnie raina prosze udostepnic mi logi z teamspeaka gdzie niby jestem tam co 2 dzien i rozmawiam z adminami i tak dalej. Ostatnie ode mnie nie rozumiem jak na tyle lat możecie mówić takie bzdety na mój temat ale słabo wam idzie do zobaczenia na arenie bartolo chociaż i tak wpierdol dostajesz to mi też nie chciałoby się wchodzić.

Szkoda że rothing nigdy haxa na kompie nie miał i gra czysto powiedz sobie że się skończyłeś i tyle w temacie. Masz jakiś problem do każdego co zna się z Kroksem bo co bo rainik przyszedł i sie popłakał że dostał bana i nikt go nie lubi? ooo bartolo zagraj mixa bo sam nie dam rady masz tu SS jak zjechałem go jak szmate 10 lvla faceit. 

haha pamietam jak po tym meczu jeszcze rain wchodził demko oglądać bo tak mu napizgałem. Więc o czym tu mówić jesteście słabi w tą gierkę fortnite better ?

Przez bobencjusz,

Na przyszłość - radzę nie używać stwierdzeń "z zaburzeniami..".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo wiem, że to nie ma sensu. W swojej wiadomości jakieś 4 razy odniosłeś się do MOJEGO STYLU GRY. Gówno powinno cie obchodzić jak strzelam i jak gram. A fakt, że pamiętasz jakiegoś miksa sprzed dekady i nawet pamiętasz dokładną liczbę killów już mi mówi jak bardzo cie boli to, że strzelam tak, a nie inaczej. Dziecko masz 15 lat i widać, że niewiele wiesz o tej grze. Tak jak powiedziałem ci na serwerze, ta arenka jest całym twoim życiem, twoim targetem miesięcznym jest zdobycie pierwszego miejsca w tabeli. 10 lvl na faceit wymaga jednak zdecydowanie czegoś więcej i być może zrozumiesz w końcu fakt, że w meczach/turniejach strzelanie tapami jest nieopłacalne. To tyle w tym temacie, nie mam zamiaru się więcej rozwodzić. Administrację przepraszam za offtop.

Fakt, że posiadasz tyle multikont i jeszcze się tym chwalisz tylko uświadcza mnie w przekonaniu, że grasz odpalony. Jaki jest inny sens tego? Nie mam odpowiedzi. Kolejna sprawa, mówisz, że swojego maina oddałeś siostrze bo grasz tylko w cs'a, więc czemu wszystkie skiny, skrzynki itp. dalej trzymasz na mainie? Nie podobają ci się?

Edytowane przez BartoloNEO

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak pierdolisz o tym lvl facet itd. Powiedz mi Kubuszku, dlaczego Twoja ekipa nie gra właśnie tego tylko woli mmy? A Czekaj, stój - już wiem.... Bo na faceicie jest Anty CHEAT kotek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie interesuje się tym całym CS:GO i proszę

, bądź

o wyjaśnienie tego tematu.
Nie podoba mi się jednak, że skarga, w której powinny być ewentualne wyjaśnienia i dowody, przeradza się w przekrzykiwanie i wytykanie, jak w sejmie.
Takie rozmowy, dyskusje i kontrowersje proszę wyjaśniać sobie na priv. Tu zajmijmy się głównym wątkiem oskarżenia i DOWODAMI! 
Poczekajcie na wyższych rangą na rozwiązanie tego sporu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwoliłem by temat postał tak z jeden dzień z nadzieją na większą ilość dowodów lub cokolwiek, co można wziąć pod lupę przy tej skardze. Jedyne co dostałem to wiadomość od

analizującą to całe zajście.

Wypowiedź 71:

W dniu 11.09.2018 o 14:16, 71. napisał:

Zacznijmy: brak dowodów - zamek 24h. Za sianie fermentu powinno wgl. być jakieś kary :D.
Dalej:

Witaj w moim świecie: 

;

Ale jesteś dorosły, skoro komentarz na internetowym serwisie podniósł twoje ciśnienie xd

Aimlock to nie cheat.

Nie widziałem żadnego tematu o tym.

Użyłem mocy "NADCZŁOWIEKA" i zrobiłem sobie nowe konto. Co myślisz?

To co, lecisz razem z kolegą z banem? Toć też "masz" tam konto :D.
Dodatkowo też mam konta na serwisach o cheatach.. np:

Nie wiedziałem, że za rejestrację już banują xDD.

Dodatkowo czyste informacje: 
- Grasz gówno [*]
- Nie dostarczyłeś przez 3 posty w tym temacie ANI JEDNEGO sensownego dowodu.
- Nie masz demka, ponieważ "szukacie, tudzież zbieracie" - ile tego chcecie mieć, 10 demek po 1 akcji? :D
- Rain to płaczek który gra z gumą i pushem na arenie, nie jest zbyt mocnym dowodem.
- Obiektywnie rzecz ujmując - boli, że ktoś gra lepiej i zajmuje TOP1? :D

Wracając do tematu skargi i całego konfliktu między

, a Adminami/graczami naszej Areny...

Tak naprawdę całą tę skargę mógłbym podsumować jednym wielkim znakiem zapytania czekając na jakiekolwiek sensowne dowody, które nie są poszlakami, wymysłami czy przypuszczeniami, by tylko przyczepić się do jednej z osób, która Wam podpadła. Konflikt, o którym wspomniałem, trwa już zbyt długo i wygląda w następujący sposób:

-

ze

logują się na forum robiąc imbę;

- cisza przez pewien okres czasu;

- ponownie się logują robiąc imbę;

- cisza;

- zapętl.

otrzymał PERMBAN'a za swoje naganne zachowanie na serwerze i teraz próbuje się mścić na osobach, które się do tego przyczyniły. Nie będę czegoś takiego tolerował. Sam sobie zapracowałeś na tego PERM'a i jedyną osobą, którą powinieneś obwiniać jesteś Ty sam - nikt inny nie zawinił. Za samą próbę mszczenia się na innych poprzez bezpodstawne oskarżanie i rozsiewanie nieprawdziwych informacji powinieneś otrzymać rangę Zbanowanego. Jednak ułatwiłeś mi rozwiązanie tego problemu tym fragmentem:

W dniu 11.09.2018 o 11:47, Rain napisał:

Miałem kiedyś pod Twoja szkole przyjsc i przyjdę misiaczku

Na forum nikt nie będzie tolerował gróźb w kierunku innych użytkowników. Tym sposobem mimo świetlanej przeszłości dzisiaj żegnasz się z forum - nieodwracalnie.

wykazałeś się troszkę większą dojrzałością niż Twój kolega, ale mimo wszystko usilne próby zniesławienia kogoś bez wyraźnych dowodów są beznadziejne i żałosne. Wydajesz się na osobę na tyle dojrzałą, że powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że wpierw powinny być zebrane dowody na osobę, którą chcesz złożyć skargę, a dopiero później powinna być napisana skarga - tutaj jest na odwrót. Tutaj jak już wspomniałem są jedynie same przypuszczenia, podejrzenia oraz zakomunikowanie nas, że nadal szukacie dowodów.

W dniu 11.09.2018 o 12:50, BartoloNEO napisał:

To na razie jest gdybanie, ale jak już rain powiedział na CB, jesteśmy w trakcie zbierania dowodów.

Podsumowując,

z Tobą się żegnamy,

następnym razem wpierw zbierz dowody, a następnie napisz skargę, a

zrób sobie screen wypowiedzi

- na wszelki wypadek jakby jego groźby miały jakiekolwiek pokrycie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: