Sponsorzy/Partnerzy

Pukawka - Serwery gier CSSetti.pl - Lista serwerów Counter-Strike 1.6
mosiu

SKLEP SMS

2 odpowiedzi w tym temacie

Witam, otóż mam taki problem że wyslalem smsa na svipa,  pieniądze z konta pobrało a dostalem taką wiadomość. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Dział był nieodpowiedni - już przeniosłem

2. Tutaj mamy tylko wiadomość zwrotną, wyślij mi na PW całość konwersację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Rambiak
      Witam! Na serverze cs reload cs go mod + ffa w 3 rundzie losowany jest darmowy vip. Jednak gdy wylosuje się pewnego gracza ten gracz niestety ale vipa nie otrzymuje. Prosiłbym o naprawienie tego błedu. Dziekuję!
    • Przez 71.
      W!tam, od jakiegoś konkretniejszego odstępu czasu mam taki problem, że gra z niewiadomych mi przyczyn crashuje całkowicie - na moment wyrzuca freez-ekran, a po chwili wywala grę. Z tego co zauważyłem problem występuje kiedy zbyt dynamicznie się w tej gównianej grze ruszam, czytaj: skaczę bunnyhopem, robię w krótkich odstępach od siebie ducka, zrobię za szybki ruch myszy (bardzo rzadko) oraz jak ktoś używa mikrofonu, a ja w tym momencie strzelam/kucam/skacze (b. często) - ma ktoś jaki pomysł PRZED tym jak będę musiał bawić się w przeinstalowywanie CS'a? Poprzegrywać przeszło 24GB sounds'ów, modeli itp to nie jest jakieś miętkie zadanie i zanim bym to zrobił, to by mnie starość dorwała, a wcześniej nic takiego nie występowało.

» Płyta Główna: MSI z97 gaming5 
      » Procesor: Intel Core i7-4790k 4.00GHz (oc) 
      » Karta Graficzna: GTX 970 GAMING 4G (oc) 
      » Ram: 8 GB 
      » Mysz: natec genesis g77 | logitech bezprzewodowy 
      » Podkładka: STEELSERIES QCK XXL 
      » Klawiatura: logitech k120 
      » Słuchawki: Sennheiser HD 201 | Creative Fatality HS-800 
      » Monitory: BenQ GL2460 24' oraz DELL ST2220 21' 
      » Dyski: 1TB[HDD] + 120GB[SSD] 

Dawać każdy pomysł, zawsze będzie można pokombinować.
      #Edit: na FPS nie narzekam, idzie wyciągnąć do 2k fps, inne gry śmigają bez lagów, chłodzenie spokojnie wyrabia. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.
  • Przeglądający   0 użytkowników

O nas

Swoją działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2012 roku. To wtedy stworzyliśmy dla was nasz pierwszy serwer, który do dziś cieszy się największą popularnością. Cały czas się rozwijamy, starając się stworzyć dla was jak najlepszą atmosferę zarówno na forum, jak i na naszych unikatowych serwerach.
U nas każdy może zostać członkiem administracji, to jak potoczy się Twoja kariera na naszym forum, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie !
Cs-Reload - naszą największą pasją jest Counter-Strike.

Portale Społecznościowe

Odwiedź nas na: