Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
TYSKIE01

[Propozycja przyjęta]Odświeżenie ikonek TS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Jak już zauważyła znakomita większość użykowników, ikonki powoli zaczynają hodować brodę z powodu ich wieku.
Proponuję zatem odświeżenie ikonek, na zasadach konkursowych. 
Nagrody oraz sposób dokonywania wyboru jest do ustalenia w dalszym etapie propozycji. Póki co administracja musiałaby wyrazić na nią zgodę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawa inicjatywa, ale nie wiemy czy moderacji się spodoba. Musimy poczekać na werdykt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Co do odświeżenia rang to spokojnie jak na wojnie, już o tym myślałem i za niedługo będą zmieniane a jeśli chodzi o

2 godziny temu, TYSKIE01 napisał:

na zasadach konkursowych.

to rozwiń swoją wypowiedź bo nie wiem jak by to miało wyglądać według ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już chcecie odświeżać, to proponuję poszukać ikonek bez tła. Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś spora część osób korzystała ze skórek do Teamspeaka (sam obecnie korzystam) i te białe tło, czy czarne wyglądało nieestetycznie.
W internecie jest pełno paczek z ikonkami, sam dysponuje sporą ilością, mogę je spakować i podesłać. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

9 minut temu, Wylajtowany bryK ? napisał:

Jak już chcecie odświeżać, to proponuję poszukać ikonek bez tła. Nie wiem, jak jest teraz, ale kiedyś spora część osób korzystała ze skórek do Teamspeaka (sam obecnie korzystam) i te białe tło, czy czarne wyglądało nieestetycznie.
W internecie jest pełno paczek z ikonkami, sam dysponuje sporą ilością, mogę je spakować i podesłać. :)

Popieram.

Zawsze możecie poprosić ewentualnie by ktoś z grafików wyciął tło lub ograniczyć się do minimalizmu i wywalić 3/4 zbędnych ikonek, a wybrać np. z flaticon najciekawsze ikony i ich użyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Chodziło mi o coś w stylu żeby zrobić hmm tak jak obecnie można zaproponować dodanie rang. To wybrać bazę ikonek i w konkursie np 20 z największą liczbą głosów trafi na TS3.
Początkowo myślałem, żeby każdy przygotował max 1 propozycję i np przyjętych zostało 20, ale tylko podium dostało jakieś nagrody na forum/serwerach. Tak dla zachęty jednak byłoby to dość spore przedsięwzięcie logistyczne. Zatem pomysł z flaticon

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

jak najbardziej na plus.
Takim sposobem nie będzie pierdyliard ikonek, gdzie połowa jest z nich nieużywana, zostaną tylko ikonki społeczności :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem za, troche tych ikonek jest i powinny być już dawno zakopane ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Zmianę rang na inne macie jak w banku ale jeżeli chodzi o konkurs z tym związany to myślę, że jest to zbyteczne, ponieważ są teraz organizowane Quizy, więc nie widzę sensu robić kolejnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.