Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Powrót do żywych  -> KLIK

Problem ze skinami?  -> ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

BobssoN

[Rozpatrzone pozytywnie]Admin BobssoN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: BobssoN

SteamID:  STEAM_0:1:232648686

Serwer: ONLY DD2

Imię: Michał

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: była przerwa, zgłoszona nieobecność, no ale już wracam, można przymknąć oko mam nadzieje ;D  zaraz nadrobie spokojnie :D

Doświadczenie: na innej sieci posiadałem admina oraz tutaj  testowego, bez skarg 

Znajomość AMXX(1-10): 6 w porywach do 7 nawet

Kilka zdań o sobie: jak wyżej, zwie sie Michał, 14 lat, lecz taki ogarniety bardzo czternastolatek z małopolski,  interesuje troche sportem oraz drewnem ze względu na prace taty xd . Gram sb po szkole w csa, mimo że sporo obowiązków mam w domu to gram kiedy moge, średnio gdzieś 1,5/2 h dziennie, teraz nie miałem internetu to nie miałem jak :P,  na serwerki lubie glosować i ze mnie ten typ forumowego alkocholika co wszystkie tematy przegląda, no także myśle że na plus,  rozsądny i raczej spokojny młody człowiek który chce grać w spokoju na serwerze oraz pomagać mu poprzez pilnowanie porządku, w miare dobry kontakt złapałem z administracji oraz graczami więc myśle że będą na tak :D

Sprawny mikrofon: TAK/NIE 

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: TAK/NIE

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK/NIE

Kontakt: pw tutaj / steam / fb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

,

,

,

,

,

Zapraszam ez

Ode mnie w skrócie, aktywność jak najbardziej w porządku, skoro zgłaszałeś nieobecność to nikt nie będzie mieć pretensji. Co do doświadczenia to, całe życie się człowiek uczy, ale jeżeli nie było z Tobą problemów przez okres testowego, to tymbardziej nie powinno być jako stały. Co do opisania siebie, to raczej nie będę oceniać. Mikrofon masz, steam również. Oczywiście duży + dla Ciebie za głosowanie na serwer, zdecydowanie dd2 potrzebuje takiego zaangażowania z tej strony.

Jak dla mnie, admin stały Ci się należy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Witaj.

jako admin testowy na forum i na serwerze wykonywałeś obowiązki wzorowo + głosowanie.

Mimo wieku młodego masz pojecie.Nie było z tobą problemu. Abyś nie stracił zapału do gry . Tak trzymaj dalej .Jestem na TAK

Gt : do poprawy.

SteamID:Jest

4 godziny temu, BobssoN napisał:

w miare dobry kontakt złapałem z administracji oraz graczami więc myśle że będą na tak

NIE BĄDŹ TAKI PEWNY SIEBIE

Nie myśl za innych,nie decyduj :) (Taki drobny szczegół)

Witaj wśród znajomych 

Pozdrawiam:)

By Bobencjusz,

Na przyszłość - *Abyś, wśród. Bardzo bijące po oczach błędy :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moze i GT od 5 dni nie powala, ale wiadomo każdemu moze coś wypaść, za to wcześniej była rewelacja i tego sie trzymamy. Poza tym reszta na plus. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aktywność średnia, ale gościu ma kulture i doświadczenie, steam  itd. Mimo młodego wieku, moim skromnym zdaniem spisał się świetnie. Głosowanie na serwer zrobiło na mnie największe wrażenie. po prostu wywiązywał się z swoich obowiązków należycie.  

Jestem na TAK :)  Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

się nie wypowie bo zgłaszał nieobecność ale wracajmy do tematu wypowiedzenia się. 

Boobson co do Ciebie to powiem Ci , że admina testowego przeszedłeś pozytywnie , gdzie jak wiadomo większość była na nie a ja jakoś wierzyłem , że sobie poradzisz i nie myliłem się co do tego. Jesteś młodym chłopakiem , ale zdolnym gdzie na taki wiek to podziwiam Cię, co do GT to nikt nie będzie miał pretensji żeby się przyczepić bo zgłaszałeś nieobecność gdzie widać to gołym okiem. Kulturę na serwerze ogarniasz , amx podobnie ogarniasz , ale jak Ci wspomniałem raz na czacie adminów jak byś czegoś nie wiedział to zawsze możesz śmiało pisać. Skarg na Ciebie żadnych nie było , głosowanie oddawałeś regularnie głosując na serwery nawet zanadto . Kontakt z adminami masz bardzo dobry , bo jeszcze nie słyszałem żeby ktoś narzekał na Ciebie , z ludźmi tak samo masz dobry kontakt. Steam posiadasz , mikrofon tak samo lecz nie raz mało Cię na nim słychać "widać , że przestrzegasz regulamin micro +16 lub po mutacji" lecz mutację masz i śmiało się odzywaj.  Bobsson ja jestem na TAK ! Chciałbym Cię zobaczyć w roli admina stałego  i mam nadzieję , że nie znudzi Ci się granie jednej mapki i nie zostawisz nas tak szybko ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Mega pozytywny gość, miły, kulturalny oraz z poczuciem humoru, znany, lubiany, aktywny. Bardzo dobrze poradziłeś sobie jako admin testowy, respa pilnowałeś, celów oraz kultury również, graczy zgłaszanych sprawdzałeś, cheaterów banowałeś. Mimo wieku można dać Ci szansę. Jestem na tak! feelsbongoman

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo tego że na testowego byłem sceptycznie nastawiony, zmieniłem zdanie. Jak najbardziej na plus zachowanie na serwerze, mimo młodego wieku bez problemów. Głosowania jak wiadomo dużo na plus. Jestem na TAK

By Eryk,

Dziękuję, że się wypowiedziałeś pomimo nieobecności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak widzisz udało Ci się swoją pracą oraz postawą przekonać po raz kolejny ludzi na serwerze, że jesteś coś wart i zależy Ci na posiadaniu rangi Admina. Mam nadzieję, że na serwerze pojawi się więcej osób takich jak Ty - czyli zdeterminowanych i sumiennych.

Mam nadzieję, że jak wrócisz z wolnego, to zobaczę znaczącą poprawę w GT pepeILLIDIAN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.