Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Eryk

[TEMAT ZAMKNIĘTY]Raport Administracji serwera CS 1.6 - ONLY DD2 - październik

Rekomendowane odpowiedzi

Admini Stali:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

, liczba godzin ~ 29 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinek troszkę mało ale minimum przekroczone. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Oby tak dalej - liczę na poprawę godzin tylko.

, liczba godzin ~ 16 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, jednak ilość godzin jest poniżej minimum - coś się stało? Wypaliłaś się? Odezwij się do mnie na PW w tej sprawie. 

, liczba godzin ~ 24,5 h

Dostałem kilka uwag na temat zaniedbywania swoich obowiązków na serwerze - pilnowania kultury - ale od momentu zwrócenia uwagi jest lepiej, ilość godzin nie powala, ale ponad minimum wymaganego czasu. Mam nadzieję, że więcej skarg na Ciebie nie będzie oraz poprawisz czas spędzony na serwerze.

, liczba godzin ~ 24 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinek troszkę mało ale minimum przekroczone. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Oby tak dalej - liczę na poprawę godzin tylko(to samo co bimmer).

, liczba godzin ~ 77 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, liczba godzin spędzonych na serwerze jest bardzo dobrym wynikiem. Nie mam zastrzeżeń co do Twojej pracy. Podążaj dalej tą drogą

Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze.

, liczba godzin ~ 118 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, liczba godzin spędzonych na serwerze jest najlepszym wynikiem z tego raportu i powala na kolana! Nie mam zastrzeżeń co do Twojej pracy. Podążaj dalej tą drogą - tylko daj innym też ponabijać godzin.

Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze.

, liczba godzin ~ 39 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Oby tak dalej - liczę na poprawę godzin tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcialbym tylko zaznaczyc iz mialem zglaszana nieobecnosc w tym miesiacu, a wiec tydzien byl w plecy Eryczku hehehe :D

@Eryk

By Eryk,

Biorę wszystko pod uwagę FeelsOkayMan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.