Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

VemcziN

[Skarga przyjęta][Skarga na admina] - [Quickv2]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: VemcziN

Nick oskarżonego Admina: Quickv2

Data i godzina zdarzenia: 14:20 04.11.2018

Opis sytuacji:  Podczas grania 2v8, byłem na dachu było około 1:23 gdy było 1:17 zbiegłem z dachu by zabic przeciwnika ktory był już na nim, potem pobiegłem szybko zaplantować bombę i sie schowalem w wentylu, po czym owy administrator mnie zbanowal za dach gdy , ban jest za dach 1:15 a ja dostalem gdy zbieglem 1:17 . ( Mapa css_nuke na demku mozna sprawdzić ową sytuacje ) .

Dowody: Gracze obecni na serwerze :)

Edytowane przez VemcziN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drogi Vemczinie, kiedy jeszcze byłeś na dachu czas rundy wynosił 1:09 :) a bana otrzymałeś chwile później już po zaplantowaniu bomby. Więc nie myśl że dostałeś bana za bycie w wentylu.

Edytowane przez QuickV2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, VemcziN napisał:

Dowody: Gracze obecni na serwerze

Tutaj ma być demo z mapy, na której dostałeś bana. Znajdź demo i je tu wstaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prosze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Edytowane przez VemcziN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

to już dot. ts'a. Jeżeli chcesz złożyć skargę na

'a to nie w dziale GO:MOD.

___

Temat zamykam, bo za chwilę się zrobi niepotrzebny dym.

na pewno w wolnej chwili to rozpatrzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W skrócie

1:22 - umiera towarzysz, po czym

podnosi pakę i ucieka sprawdzając czy nikt nie wychodzi przez wentyle

1:17 - sprawdza drugi raz po czym wylatuje jeden przeciwnik, a następnie drugi

1:13 - po zabiciu ucieka z dachu - kroki kieruje na daszek, ale mimo wszystko wybiera krótszą drogę

1:11-1:10 - "Lot nad kukułczym gniazdem" zeskakuje, zabija

i wbiega do budynku

1. Fakt, był na dachu po 1:15, ale był w trakcie wymiany strzałów z dwoma przeciwnikami wychodzącymi z wentylacji. W takim wypadku miał uciekać z dachu jak głupi i dać szansę dla przeciwnika się zabić i zostawić pakę na dachu?

2. Jak wspomniałem wyżej, wymiana ognia zaczęła się przed 1:15, więc na moje oko powinno mu się pozwolić dokończyć batalię, a następnie - jakby się ociągał - podarować mu BAN'a. Tego nie zauważyłem mimo wszystko, tym bardziej, że pierwsze kroki skierował na dłuższą drogą, a później szybko zmienił kierunek.

3. Bana dostał dużo później od Admina, którego zabił na dachu. Mam nadzieję, że to nie było po złości.

Podsumowując, nie dałbym bana za to, ponieważ gracz był w trakcie wymiany ognia przed 1:15 - jeżeli chcemy czepiać się aż tak szczegółów - oraz po zabiciu przeciwników zeskoczył jak najszybciej z dachu.

jako Opiekun podejmij decyzję w tym wypadku, ponieważ nie wiem jak rozpatrujecie podobne sytuacje - czyli 1:15 ban z automatu, czy jesteście bardziej "elastyczni" i patrzycie na całą sytuację. Ode mnie by było pouczenie Admina, a jeżeli to zrobił po złości to +1 do tabelki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ban najprawdopodobniej był po złości gdyż przed banem była miedzy nami sprzeczka.

Edytowane przez VemcziN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(Może nie moja sprawa ale)

dość. Po złości? Za kulturę, oszczerstwa oraz głupie i aroganckie pouczanie admina powinieneś ban po banie wyrwać, jak nie potrafisz się zachować.  

pisał Ci z 10 razy, że typek jest czysty, ty natomiast z uporem maniaka mordę drzesz, że on coś ma. Jak zauważyłeś potem, każdy już Ci pisał, że masz dać spokój, bo koleś nic nie ma. Cały czas głupie docinki w jego stronę. I tak za dużo już sobie pozwalałeś moim zdaniem w stosunku do admina.

A wracając do tej skargi. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił, dach 1:15 i ma Cię tam nie być. Proste? Proste. 

Nie pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, f0xi napisał:

(Może nie moja sprawa ale)

dość. Po złości? Za kulturę, oszczerstwa oraz głupie i aroganckie pouczanie admina powinieneś ban po banie wyrwać, jak nie potrafisz się zachować.  

pisał Ci z 10 razy, że typek jest czysty, ty natomiast z uporem maniaka mordę drzesz, że on coś ma. Jak zauważyłeś potem, każdy już Ci pisał, że masz dać spokój, bo koleś nic nie ma. Cały czas głupie docinki w jego stronę. I tak za dużo już sobie pozwalałeś moim zdaniem w stosunku do admina.

A wracając do tej skargi. Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił, dach 1:15 i ma Cię tam nie być. Proste? Proste. 

Nie pozdrawiam. 

Co ma sytuacja z wieczora do sytuacji z godziny 14?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widzę, to żaden z Was nie ma nicku

, a to jego prosiłem o werdykt. Dodatkowo wychodzicie w inne tematy, a nie konkretnie w jeden - czyli skargi na Admina. Zbędne posty nie są potrzebne.

czekamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej, obejrzałem jeszcze raz demo, bo kompletnie mi się nie zgadzały czasówki od

'a. Zapewne jak część z Was wie, przewijanie dema w 1.6 łączy się z tym, że nick, zegar itd. wariują, tak było w moim przypadku.

Dokładnie wszystko wygląda, tak jak Eryk opisał.

1:17 słyszy drabinkę, więc się obraca, by zabić, normalne;

Po chwili wylatuje drugi przeciwnik i oczywiście też go zabija, niestety jest już po czasie.

Na demie widać jak

chcę zeskakiwać z dachu, kiedy nagle słychać drabinkę.

Można to uznać za minimalnie, dyskusyjną akcję.

ujmę to tak, prawo do zbanowania, owszem miałeś. Był na dachu -> po 1:15 -> ban. Ale żaden gracz w takich chwilach nie patrzy na zegar, czy może zostać 3 sekundy na dachu.

Pewnie widziałeś jak po tych fragach od razu zeskoczył i pobiegł na kwadrat. Gdyby po ostatnim kill'u na dachu, siedziałby dalej na nim, nie miałbym pretensji. A tak pewien "zgryz" jest. Nie będę tutaj karał, bo admina ledwo dostałeś, ale następnym razem myśl co robisz i zanim dasz bana przeanalizuj sobie, czy oby na pewno będzie on słuszny. Było już parę niedociągnięć z Twojej strony, więc każde kolejne będzie skutkowało większymi konsekwencjami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.