Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Problemy z DD2 i sklepikiem  -> KLIK

GAZETKA PAŹDZIERNIK 2018 -> SPRAWDŹ

Wypowiadanie się w podaniach - po raz n*n NotLikeThis -> SPRAWDŹ

Krokss

[Skarga przyjęta][Skarga na użytkownika] Ashirei (Sora)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby na którą składasz skargę: Ashirei 
Data:04.11.2018
Czy jesteś poszkodowany ? Jeśli tak to w jaki sposób ?: Jestem poszkodowany, nie mogę przez niego grać spokojnie na serwerze.
Opis sytuacji: Gramy na arenie na mapie dust2, głosowanie wygrała mapa underground. Wszyscy gracze CS:GO wiedzą, że po wprowadzeniu panoramy przy zmianach mapy na niektórych serwerach należy wpisać "retry" inaczej może scrashować grę. Sora pomimo tego, że w dniu 27.10.2018r. złożył rezygnację i zostały mu odebrane przez opiekuna serwera arena 1vs1

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

uprawnienia, jakimś pieruńskim cudem zmienił sobie na 4 sekundy przed automatyczną zmianą mapy na inną niż ta, która została wybrana przez graczy w głosowaniu. Cs-a mi wydupiło i nie chciał się ponownie uruchomić. Coś mi tu śmierdzi. Jeszcze mi małolat powie, że to nie on zmienił. Kpina
Dowody: Demka jeszcze nie ma, ale mam dowody na posiadanie przez tego pana uprawnień na serwerze:

Edit:

Po tym jak mając rangę opiekuna złożyłeś rezygnację i ne0 zabrał Ci uprawnienia na serwerze myślałeś, że one dalej ci przysługują i sam je sobie dodałeś? :DD

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potwierdzam słowa

, mnie również z zaskoczenia wzięła zmiana mapy i scrashowało mi grę. Osobiście odbierałem mu uprawnienia i dwa razy sprawdzałem czy nie popełniłem błędu. Dodatkowo na następnej mapie nie przyznawał się do zmiany mapy. Poniżej dowody na to oraz na chyba nie do końca przemyślane używanie bindów.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Sora3.PNG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

, czekam na wyjaśnienia.

image.png

Dodam, że id Twojego użytkownika w sourcebansie to właśnie 195.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wcześniej wspominałem

'owi. Byłem święcie przekonany, iż Ranga Opiekuna działa uprawnieniami tak jak działa UBS. Mianowicie zdawało mi się, iż jeśli mam tą rangę, to mam uprawnienia na obu serwerach. Jednakże po całej sytuacji, dopytałem się, i okazało się, że tak nie jest. Dlatego również z tego powodu składałem rezygnację na serwerze Arena 1v1, ponieważ miałem pewność, iż te uprawnienia zostaną, a moja ilość godzin na Arenie była znikoma, przez co sprawiało mi to trudność wypowiadania się w podaniach.

Przyznaję się do winy, przepraszam wszystkich urażonych/poszkodowanych daną sytuacją, oraz obliguję się do poniesienia konsekwencji za swoje czyny. Nawet jeśli za coś w rodzaju "brak zaufania" miałbym uzyskać bana/degradację.

#EDIT

A tego binda to nawet nie wiedziałem, że użyłem. Czasami go przez przypadek naciskam, bo mam go pod literą "n".

##EDIT

W sumie ta skarga już nie jest potrzebna, można zamknąć temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.