Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

Problemy z DD2 i sklepikiem  -> KLIK

GAZETKA PAŹDZIERNIK 2018 -> SPRAWDŹ

Wypowiadanie się w podaniach - po raz n*n NotLikeThis -> SPRAWDŹ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się cieszę że stara ekipa wróciła, tego mi brakowało i wielkie gratulacje.

Byłem tu adminem na Tej sieci "DD2" i bardzo ich znam, uwierzcie że taka ekipa was nie zawiedzie, chociaż wiem że nikt z was spodziewał ja tez nie spodziewałem.Wielkie gratki jeszcze raz, życie abyście byli do końca na tej sieci i nie dochodzili.

GRATKI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tematy pod tytułem "WIelkie zmiany" etc. od pewnego czasu przewijają się na forumi zawsze wygląda to tak samo. Tym razem jednak widzę powrót dobrych zawodników, którzy mogą pociągnąć to forum i pięknie się nim opiekować. Mam tylko nadzieję, że 2 pierwsze osoby nie będą miały tak samo słomianego zapału jak ostatnio. Zmiana na wielki + czekam, na pierwszy wkur pikusia na ts3 B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu coś co ma ręce i nogi. Jak poprzednim razem przy "rewolucji" na forum miałem sceptyczne nastawienie czemu zresztą dałem wyraz, to tym razem wierzę, że to może się udać. 
I uda się. Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

EliteSpartaN. Ty jesteś tym spamerem na forach? Który piszę co dzień podanie na forach :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Wigronn napisał:

EliteSpartaN. Ty jesteś tym spamerem na forach? Który piszę co dzień podanie na forach :D 

??? 

Ostatnie 3 miesiące jedynym forum jakie odwiedzałem było to. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na PW mogę ci podesłać linki do for na których jest ten nick :d 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Wigronn napisał:

Na PW mogę ci podesłać linki do for na których jest ten nick :d 

Właśnie już znalazłem. Co ciekawe ktoś ma tak samo pisany nick i mojego starego avatara ehhh widocznie to ktoś stąd postanowił się podszywać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A na Steamie ma mojego avatara :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No chyba że tak! Właśnie zaciekawiło mnie to Ty masz więcej chyba niż 17 ?

By ESN.,

Napisze pw, żeby spamu nie było tutaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super, że stara ekipa wraca (Mam na myśli głównie Spartana i krvlixa, ale pozostałych również). Jeszcze zanim zrobiłem sobie przerwę od Reloada i cs'a ekipa świetnie sobie radziła i wszystko było cacy ^-^. A teraz benc! Wracam a tu po chwili ekipa też. Czysty przypadek, ale jednak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i fajnie, pjona wariaty i mieszamy kocioł razem <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkie zmiany w prawdzie po raz kolejny na Reload taki temat, czy coś z tego będzie na dłuższą mete się okaże. Powodzenia.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

pozdro wariaciku, dasz radę

to sie doczekales, jeszcze raz graty, co jak co ale cieszy mnie twój awans, zasłużony jak żaden inny w przeciągu ostatniego roku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miło mi się w serduszku robi gdy widzę takie posty, daję to ten promyk nadziei, co prawda nikt nie zna rezultatu ale trzymam kciuki żeby forum ożyło jeszcze bardziej, powstawały nowe serwery i Reload piął się wyżej, pozdrawiam pepolove

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym dodać coś od siebie, ale wpierw chciałbym podziękować osobom, które uważają i uważały, że powinienem wylądować wyżej niż AF. Według samego siebie nie zasłużyłem do tej pory na wyższą rangę niż AF i to był główny powód dlaczego nie chcę awansować - zestawienie kolorystyczne rangi z avatarze to swoją drogą. Mimo wszystko lud oraz Administracja zadecydowali bym znalazł się tutaj gdzie jestem, zatem co mam właściwe do gadania. Postaramy się to pociągnąć o wiele dalej i się rozwijać - teraz mamy do tego ekipę, której zostały przydzielone poszczególne obowiązki co pomoże nam w organizacji czasu na inne rzeczy. 

Już zaczęliśmy działać, więc wyniki prawdopodobnie będą już widoczne na dniach. :eryk:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może ty ten burdel ogarniesz. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dawej na piwo!

Jak mogłeś tak łatwo oddać skórę :(

Z ciekawością śledzę żywot tego forum i oczywiście, ze nie! Nie zapomniałem o Was me dzieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobre posunięcie. Powiem szczerze, że zaglądając przez ostatni czas ( okazyjnie kilka razy na tydzień ) Sytuacja nie wyglądała najlepiej jeżeli chodzi o wasz zespół. Jeszcze jak tak ostatnio popatrzyłem na FS i UBS, to lekko się zaśmiałem, bo nigdy jeszcze nie widziałem tak mało ludzi na tych rangach, ale może to przez to, że nie macie tyle roboty czy coś xd . Tak jak wspomniałem wcześniej rzadko kiedy odwiedzałem forum, więc nie będę nic sugerował ;) 

Gratulajcie i powodzenia.

ps

Może w końcu zostaniesz dłużej na tym kolorze chociaż nic nie wiadomo :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta