Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

VemcziN

[Skarga przyjęta][Skarga na użytkowników] Quickv2 Mezo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby na którą składasz skargę:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Data: coś koło 06/07
Czy jesteś poszkodowany ? Jeśli tak to w jaki sposób ?: Tak, udostępniono moje dane osobowe na serwerze jak i okradziono moje konto i e-maila
Opis sytuacji: Więc tak. Zostałem okradziony przez osoby oskarżone na serwerze jak i e-mail, oraz udostępniono moje dane osobowe. Za udostępnienie danych jest odpowiedzialny

, nie przypominam sobie żebym komuś pozwalał udostępniać moich danych. Z tego co mi mówili

, oskarżone osoby się chwaliły że jacy to oni nie są.. że potrafią złamać hasła
zdobyć e-maila i dane osobowe.. Jako że mam do nich zaufanie to im zaufałem w to co mówili. Myślę że kara

za udostępnienie danych osobowych nie ominie.

przemyślcie to co robicie bo to może się źle skończyć dla Was.

Dowody:

Edit:

Dodam jeszcze że z 2/3 godziny przed tym

mówił mi że na [email protected] piszą nie wiem kto pisał ale chyba

sory jak to nie ty kaziu i obszty  wiecie o kogo mi chodzi, ze chętnie by mnie zbanowali na miesiąc żebym dał im grać i po tym 

zaczął mnie wyzywać że dostanie degrada że mówi mi co piszą admini na [email protected]

prosiłbym cię o wyciągnięcie konsekwencji z tej sprawy co zrobili. Bo to było w końcu na twoim serwerze.

Edytowane przez VemcziN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po kolei, postaram się w pewnym sensie odpowiedzieć na każdy wątek w tej skardze.

56 minut temu, VemcziN napisał:

Zostałem okradziony przez osoby oskarżone na serwerze jak i e-mail, oraz udostępniono moje dane osobowe.

Zostałeś okradziony hm, niestety nie do końca można nazwać to kradzieżą. Ktoś zalogował się na Twoje konto (sprawa dot. usunięcia klanu, sprzedaży skinów na rynku za 1euro) - skąd miał hasło...? E-mail nas już nie dotyczy. My się zajmujemy wszystkim co związane z forum oraz serwerami. Za udostępnianie danych osobowych kiedyś był ban.. jak jest teraz? To już decyzja właścicieli 

,

.

Z tego co mi mówili

, oskarżone osoby się chwaliły że jacy to oni nie są.. że potrafią złamać hasła
zdobyć e-maila i dane osobowe.. Jako że mam do nich zaufanie to im zaufałem w to co mówili.

Jasne, rozumiem to. Też im ufam, bo słyszałem od nich praktycznie to samo, ale jest jeden problem. Jest to słowo przeciwko słowu. A jedyny "konkretny dowód" wysłał mi

. Był to screen na którym Mezo jak i Quick znajdowali się na serwerze wraz z osobą, która włamała się na Twoje konto.

Opcje są dwie:

1. Któryś z nich miał dwa komputery, na jednym zalogował się na Twoje konto a na drugim na swoje konto. Kolejny grał normalnie na jednym.

2. Grali Oni jak co dzień na serwerze i jakaś trzecia osoba weszła na Twoje konto, co idzie w parze z tym, że oni nie mieli z tym włamaniem do czynienia.

Jest to sprawa bardzo dyskusyjna i prawdę mówiąc, nie ma szans dowiedzieć się jak było na prawdę.

Dowody:

Jak już mówiłem, słowo przeciwko słowu (oczywiście z drugą stroną - oskarżoną w tym przypadku, również rozmawiałem), to nie do końca można nazwać wiarygodnym dowodem.

_______

Jak sam widzisz, nie do końca mogę wyciągnąć konsekwencje. A skiny o które prosisz.. jak Ci je mam oddać, skoro ich nie zabrałem/ukradłem. Nie mogę Ci oddać czegoś, czego ani razu nie miałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Bobencjusz napisał:

Po kolei, postaram się w pewnym sensie odpowiedzieć na każdy wątek w tej skardze.

Zostałeś okradziony hm, niestety nie do końca można nazwać to kradzieżą. Ktoś zalogował się na Twoje konto (sprawa dot. usunięcia klanu, sprzedaży skinów na rynku za 1euro) - skąd miał hasło...? E-mail nas już nie dotyczy. My się zajmujemy wszystkim co związane z forum oraz serwerami. Za udostępnianie danych osobowych kiedyś był ban.. jak jest teraz? To już decyzja właścicieli 

,

.

Jasne rozumiem to. Też im ufam, bo słyszałem od nich praktycznie to samo, ale jest jeden problem. Jest to słowo przeciwko słowu. A jedyny "konkretny dowód" wysłał mi

. Był to screen na którym Mezo jak i Quick znajdowali się na serwerze wraz z osobą, która włamała się na Twoje konto.

Opcje są dwie:

1. Któryś z nich miał dwa komputery, na jednym zalogował się na Twoje konto a na drugim na swoje konto. Kolejny grał normalnie na jednym.

2. Grali Oni jak co dzień na serwerze i jakaś trzecia osoba weszła na Twoje konto, co idzie w parze z tym, że oni nie mieli z tym włamaniem do czynienia.

Jest to sprawa bardzo dyskusyjna i prawdę mówiąc, nie ma szans dowiedzieć się jak było na prawdę.

Jak już mówiłem, słowo przeciwko słowu (oczywiście z drugą stroną - oskarżoną w tym przypadku, również rozmawiałem), to nie do końca można nazwać wiarygodnym dowodem.

_______

Jak sam widzisz, nie do końca mogę wyciągnąć konsekwencje. A skiny o które prosisz.. jak Ci je mam oddać, skoro ich nie zabrałem/ukradłem. Nie mogę Ci oddać czegoś, czego ani razu nie miałem.

Dobra niestety konsekwencji brak  z udostepnienia danych osobowych. Także muszę postąpić inaczej niż myślałem. Skiny już mnie nie obchodzą bo mogę je zdobyć w 30 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skargami na użytkowników zajmuje się

Anyway. Powiedz mi jedno. Skąd oni wzięli Twoje hasło do konta? Sam im podałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ta dwójka pochodzi ze społeczności MTA, uwierz mi, że jest to całkiem prawdopodobne, że mogli kogoś okraść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako że byłem obecny przy całej tej sytuacji to mogę co nieco się wypowiedzieć 
z tego co pamiętam jak @Mezo mówił na TS to że posiada jakiś program do łamania haseł czy coś takiego, potem wrzucił jakieś logi czy coś w ty stylu

<21:45:43> "Mezo": (114, 'VemcziN', NULL, '', 100, 0, 0, 307, 50, 15, 0, 1, 0, 0, 0, 0, 0, 95, '2018-06-14 16:32:35', '6D40DB522DD403EB9609E55226CBA9F3', '2018-06-21', 1, 0, 0, '', 0, '', '1542.473633', '-1726.932617', '13.230641&apos,
<21:49:02> "Mezo": E-mail: [email protected]

jak to wrzucił to dostał ostrzeżenie od pyśki że ma przestać się bawić bo dostanie bana, i przez chwilę była cisza aż pyśka poszła z TS

potem wrzucili na TS to i coś mówili że im się udało i dostali ostrzeżenie odemnie
<22:14:42> "Mezo": [CS:GO] Skin Anubis (AK47) zostal pomyslnie zakupiony.
[CS:GO] VemcziN wystawil Hyper Beast (AK47) na rynek za 1.00 Euro.
[CS:GO] VemcziN wystawil Nightmare (AK47) na rynek za 1.00 Euro.
diabeu.jwpan killed CYSIU with m4a1
[CS:GO] VemcziN wystawil Oni Taiji (AWP) na rynek za 1.00 Euro.
[CSXGuard] Currently not recording.
[CS:GO] Wybrany skin zostal juz wykupiony lub wycofany z rynku!
[CSXGuard] Currently not recording.
*DEAD* AssQuarter :  /sklepsms

[CS:GO] VemcziN wystawil Poseidon (M4A1) na rynek za 111.00 Euro.
[SVIP] [A.B.C] *DEAD* Mezo :  xd

diabeu.jwpan killed GroM | $MaTi$ with m4a1
[SVIP] [A.B.C] *DEAD* Mezo :  co ty robisz

[CS:GO] VemcziN wystawil Glory (DEAGLE) na rynek za 1.00 Euro.
diabeu.jwpan killed corwette.express with m4a1
[SVIP] [A.B.C] *DEA

jak się domyślam ale tylko domyślam to udało im się włamać na konto na forum jak i na pocztę 
coś jeszcze mówili że gdzieś inne konto znależli ale nie wnikałem i nie słuchałem co mówią bo mam też swoje zajęcia

pamiętam jeszcze że na chwilę gdy już nie było pyśki i wino to na TS wbił jakiś  pod nikiem chyba (XD) co miało by sens że oni grali na serwie i 3 osoba jako 

gdy zapytałem kto wbił na TS bo aktualnie grałem to Mezo odpowiedział że kolega 

W mojej ocenie udało im się włamać na konto ale to tylko moja ocena :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-> odnieś się do przedstawionej sytuacji, wypowiedź ma być zwięzła i na temat, bez zbędnej pisaniny i prowokacji.

Jeżeli zostaną dostarczone dowody na to, że

obrażał Cię, wtedy zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Na wszystko macie 36h. Jeżeli przez ten czas nic nie ruszy się w tej sprawie podejmę decyzje takie jaki uważam za słuszne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam ześ podał nam hasło pajacu i teraz składasz na nas skarge ?!... Dałeś hasło na public chacie i myślałeś że nikt nie spróbuje go wpisać... żaden z nas nie miał dwóch komputerów po prostu jakiś random wbił na twoje konto, bo co za pajac podaje na publicu hasło do konta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, QuickV2 napisał:

Sam ześ podał nam hasło pajacu i teraz składasz na nas skarge ?!... Dałeś hasło na public chacie i myślałeś że nikt nie spróbuje go wpisać... żaden z nas nie miał dwóch komputerów po prostu jakiś random wbił na twoje konto, bo co za pajac podaje na publicu hasło do konta.

Masz jakiegoś screen, że to on podał Wam hasło? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, QuickV2 napisał:

Dokładnie. Masz jakiegoś ssa ?.

Edit: Odchodząc od tego hasła z setinfo jakim cudem mieliscie moje hasło na /konto skoro nikomu nie podawałem moich haseł? jedynie co uzywam tych haseł to na forum i emailach.

11 godzin temu, KDKJ napisał:

Skargami na użytkowników zajmuje się

Anyway. Powiedz mi jedno. Skąd oni wzięli Twoje hasło do konta? Sam im podałeś?

Nikomu nie podawałem moich danych ani nic. Żadnego hasła nie podawałem. Jeżeli on twierdzi że podawałem hasło na chacie publicznym to niech

sprawdzi logi i powie czy podawałem czy nie.

Edytowane przez VemcziN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podsumowując, dostałem na pw odpowiednie dowody na to, że

udostępnił dane

a, więc za ten wyskok kolega pożegna się z naszą siecią na zawsze. (z powodów oczywistych nie wstawię tych scrennów, bo są tam dane poszkodowanego)

Co do obrazy, podawania hasła, jest to słowo przeciwko słowu i jako administracja nie możemy ukarać kogoś tylko za pomówienia. 

Koniec tematu, jeżeli się ktoś nie zgadza z werdyktem proszę się odwołać z DOWODAMI.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.