Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Migracja DD2! -> KLIK

c'E

[Rozpatrzone negatywnie]Admin c'E

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: c'E 0:0:235117792

SteamID: STEAM_0:0:235117792

Serwer: ONLY DD2

Imię: Radek

Link do profilu na banid.pl: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Doświadczenie: Admin Testowy,  Admin Stały,  Multi-Admin = Doświadczenie jest więc nie mogę zaprzeczyć.

Znajomość AMXX(1-10): 7

Kilka zdań o sobie: Witam, nazywam się Radek mam 18 lat. Swoją przygodę z tą siecią zacząłem rok temu, około rok czasu mnie tutaj nie było. Zaczęło się od Admina Testowego a skończyło na Multi-Adminie. Myślę, że jakichkolwiek skarg w tym czasie na mnie nie było. Postanowiłem spróbować od nowa. 

Sprawny mikrofon: NIE

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: NIE

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): NIE

Kontakt: [email protected]

Edytowane przez c'E

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm to ja pierwszy

Na serwerze szczerze to rzadko widuje

Po gt widać że grasz ale mało kilkadziesiąt minut to troche mało jak na powrót

Z tego że wcześniej jak tego adma mialeś to mnie nie było tu jeszcze no a teraz to mało kojarze jedynie z nicku

Więc zachowania nie ocenie

Dałbym jeszcze z tydzień tak na zapoznanie sie z tobą o ile sie miniemy wgl na serwerku

Czyli narazie  NIE  bądź   neutral   do poprawy w wypadku otrzymania rangi 

Pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż ja mogę powiedzieć prawie cię nie znam, ale co cię widziałem na serwerze to nie sprawiałeś żadnych problemów. Gt takie dość słabiutkie, ale można nadrobić. Doświadczony rzeczywiście jesteś. Szkoda tego mikrofonu trochę, no cóż nie mikro jest tu najważniejsze. ;) Jakbym mógł być neutralny to właśnie taki bym był, to jest własnie najtrudniejsze w tym wszystkim, jestem za tym, aby dać ci szanse .

Jestem na Tak ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

C'e tego bym się nie spodziewał , że akurat Ty będziesz po powrocie składał podanie na admina stałego. Większości adminów Ciebie może będzie kojarzyła , bo z serwera Cię znają bardzo dobrze ludzie , już nie wspomnę o tych co grali na "JB" każdy wie o kim mówię , gdzie fajnie się bawiliśmy , ale nie czas na wspominanie tylko na wypowiadanie się. Zacznę od tego , że "GT" jest lekko do poprawy , nie mówię że jest złe lecz lekko przydało by się je poprawić. Doświadczenie masz , bo wiem jak reagowałeś na multiadminie tutaj gdzie jak były zgłoszenia to od razu wbijałeś i banowałeś więc przypomnienie nie będzie dla Ciebie jakimś trudem , bo podstawowe komendy znasz AMX. Steam posiadasz , skarg na Ciebie żadnych nie było i karany tak samo nie byłeś na serwerze. Zachowanie twoje jest bardzo dobre bo nikogo nie obrażałeś i nie robiłeś jakieś spiny więc kulturę masz i jej pilnujesz. Spalonych graczy zgłaszałeś mi i to nie raz na [email protected] więc będziesz potrafił odróżnić dobrego gracza od spalonego. Jedynym minusem jest to , że mikrofonu nie masz i mam nadzieję że kupisz sobie i będziemy mogli pogadać tak jak kiedyś. 

C'e jestem na TAK i mam nadzieję , że nie opuścisz nas tak szybko i nie znudzi Ci się granie ciągle tej samej mapki mordko pepolove

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No pamięć mnie nie zawodzi i pamiętam jak miales tu MA, tak jak piszesz skarg na Ciebie nie bylo, jestes osobą spokojną (może to przez brak mikro  ;p ) doświadczoną, widuję Cie na serwerze i gdybyś podanie napisał za 2-3 dni to nie byłoby podstaw do odrzucania. Mimo wszystko ja jestem na TAK ze względu na staż. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnimi czasy bardzo rzadko tutaj zaglądałem, więc nic dziwnego, że nie pamiętam Twojej kadencji na stanowisku Multi admina, natomiast to w żaden sposób Ci nie ujmuje, ani też nie wpływa w żadnym stopniu na moją decyzję, ale chciałem o tym wspomnieć. Co do Twojej osoby, na serwerze widuję Cię prawie zawsze, kiedy gram, także poniekąd mogłem Cię "poznać". Problemów żadnych nie sprawiasz, na czacie raczej rzadko się wypowiadasz. Godziny widzę są różne, ale myślę, że liczy się fakt tego, że grasz regularnie i starasz się spędzać trochę czasu na tym serwerze, a nie tylko wejść, pozamiatać i wyjść. 

Jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To teraz Ja :)))

Powiem szczerze bez owijania. Nie znam, nie kojarze, nie widzialem, nie slyszalem. Daj sobie jeszcze troche czasu daj sie poznac graczom oraz Adminom DD2 i sprobuj jeszcze raz :))

Takie moje skromne zdanie..

Jak narazie jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I nadszedł czas na mnie.

Gram dość często i gęsto. Mało Cię znam może mijamy się godzinowo,może też dla tego,że nie miałem z Tobą do czynienia(pozytywnego) w sensie zgłaszania opalow czy komunikacji na seu w moim kierunku. 

Może nie miałeś do czynienia z odpadami w moim towarzystwie bo bym raczej zauważył  i dla tg dziwi mnie fakt w jakim celu składasz podanie,dla czego chcesz dostac rage Admina. Bo w twoim podaniu nie ma uzasanienia a z tg co wiem to chyba było wspominane na wzorcowy ale mniejsza o to. Lecimy dalej.

Amx na plus.

GT- ok +

Doświadczenie na plus.

Wiek jak najbardziej odpowiedni. 

Lecz stwierdzając fakt że mało Cię znam jak chwilę obeccna jestem hmmm( daj się bliżej poznać ) na Nie. Lecz za doświadczenie i staż  dał być Ci tak.

Więc zoznane neutralny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed moją nieobecnością widziałam Cie parę razy na serwerze, byłeś aktywny, kulturalny i nie sprawiałeś żadnych problemów. Sprawowałeś już funkcję admina, więc z pilnowaniem porządku na serwerze oraz wyłapywaniem cheaterów nie będziesz miał problemów. Jesteś koleżeński, zabawny, bezproblemowy oraz lubiany, więc myślę, że nadajesz się na admina. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo rzadko widuję na serwerze, problemów nie stwarzał, jakoś specjalnie się nie ,, udzielał'' TG słabe , brak mikro to spory minus. Uważam, że jeszcze troszkę za szybko na podanie. Mimo że nie darzę Cię żadną niechęcią narazie jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miło że widać powrót, jeśli chodzi o doświadczenie to napweno masz bo bez tego MA by nie było steam także posiadasz to następny + i zarazem wymóg spełniony . Co do gt i aktywności na serwerze to brałbym pod uwagę systematyczność i napewno tą godzinę na serwie dasz radę spędzić . Co do micro to kiedyś miałeś i dobrze żeby było choć bez tego można adminować tu takie +/- jeśli chodzi o zachowanie to raczej nigdy nie było problemu i teraz też jak grałem to słyszałem ani nie czytałem czegoś co by było nie na miejscu . Podsumowując to wszystko to napiszę TAK tylko głosuj na serwery to napewno pomoże w podjęciu decyzji pozytywnej bo na forum zaglądasz, powodzenia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do tego podania mam mieszane mocno uczucia, ze względu na sytuacje z przeszłości, którą była degradacja

z roli Admina Only DD2. Posypała się wtedy fala rezygnacji - w tym Twoja. Temat dotyczący tamtej sprawy:

Twoja rezygnacja:

Na pewno nie można Ci odmówić doświadczenia oraz zaangażowania. Startowałeś na MA dwa razy, gdzie za pierwszym razem zostałeś mocno skrytykowany i mocno wziąłeś się do roboty. Zanim złożyłeś podanie wpierw wysłałeś mi PW, w którym zapytałeś się czy masz szansę na Admina - wtedy odmówiłem. Teraz mimo niskiej aktywności byłbym bardziej przychylny Twojej kandydaturze, jednak ta rezygnacja troszkę tutaj miesza.

Popraw swoją aktywność i podbuduj swoją reputację, wtedy nawet bez podania Cię przyjmę.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.