Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Eryk

Problemy ze sklepem oraz lagi na Only DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

tak jak napisałem w tym temacie: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

odezwałem się pukawki i otrzymałem następującą odpowiedź:

Cytat

Witaj,

trwają potężne ataki DDoS, w godzinach porannych sięgały 50Gb/s, w tym momencie może być tego więcej. Jest to całkowicie poza naszym zasięgiem, jesteśmy w stałym kontakcie z eTOP'em i wiemy że pracują już nad sprawą.

Przez najbliższy czas - póki ekipa pukawki nie upora się problemem - na naszym serwerze Only DD2 niestety będą odczuwalne lagi i różnorakie anomalie oraz będziecie mogli zauważyć problemy związane ze sklepikiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może w ramach rekompensaty jakiś szybki konkursik na serwerze po wróceniu do normy wszystkiego? :D

Edytowane przez Masher

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, Masher napisał:

może w ramach rekompensaty jakiś szybki konkursik na serwerze po wróceniu do normy wszystkiego? :D

Konkursów u nas na forum nie brakuje - co dwa tygodnie jest quiz i pewnie jeszcze coś będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Eryk napisał:

Dzień dobry,

tak jak napisałem w tym temacie: 

odezwałem się pukawki i otrzymałem następującą odpowiedź:

Przez najbliższy czas - póki ekipa pukawki nie upora się problemem - na naszym serwerze Only DD2 niestety będą odczuwalne lagi i różnorakie anomalie oraz będziecie mogli zauważyć problemy związane ze sklepikiem. 

Dobrze

, że napisałeś w tej sprawie do pukawki. Ludzie jakoś problemu ze sklepem nie mieli , lecz gorzej było już z lagami/pingiem  na co się najbardziej skarżyli do adminów gracze , że jak to jest możliwe że mam normalny ping a klatkuje/laguje mnie. Na steam nie jedni Mnie pytali co się dzieje , bo ping mam normalny a klatki mam , to odpowiadałem im jaki jest problem. 

Dzięki za wyjaśnienie , teraz każdy co sobie wejdzie na forum z graczy ONLY DD2 to przeczyta czemu tak się dzieje z lagami/klatkami/pingiem. 

Edit / Puki co nikt sobie nie wbije na serwer pograć , bo jak wbijasz jest czarna tabelka gdzie nie możesz wbić do drużyn. Pozostaje tylko czekać aż ataki DDoS ustąpią. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od kilku dni jest z tym masakra. Ping potrafi skoczyć dla wszystkich jednocześnie, wywala wszystkich po kolei, nie idzie grać. Teraz nie idzie wejsc wcale na serwer .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jeszcze jeden problem nie można wybrać drożyny laguje,

po rozmowie telefoniczna która przeprowadziłem owszem mieli problem sam powiedziałem że się zaczęło tak lagować tydzień temu, owszem mieli problem naprawili, bo ta tydzień naprawienie jest nie możliwe, no bo tydzień u nich nie trwa naprawy.Moja propozycja aby zmienić hosting na inny jakiś lepszy.Pukawka nie naprawiła widocznie problemu nadal występujemuVB1w2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- od kiedy ten problem występuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, bimmer napisał:

Od kilku dni jest z tym masakra. Ping potrafi skoczyć dla wszystkich jednocześnie, wywala wszystkich po kolei, nie idzie grać. Teraz nie idzie wejsc wcale na serwer .

Był temat w którym prosiłem o dowody i potwierdzenie, czy to jednorazowy przypadek - oprócz

a nikt nie wziął tego na poważnie.

33 minuty temu, Icebreak napisał:

Jest jeszcze jeden problem nie można wybrać drożyny laguje,

po rozmowie telefoniczna która przeprowadziłem owszem mieli problem sam powiedziałem że się zaczęło tak lagować tydzień temu, owszem mieli problem naprawili, bo ta tydzień naprawienie jest nie możliwe.Moja propozycja aby zmienić hosting na inny jakiś lepszy.Pukawka nie naprawiła widocznie problemu nadal występuje

Czytajcie ze zrozumieniem -> 

9 godzin temu, Eryk napisał:

na naszym serwerze Only DD2 niestety będą odczuwalne lagi i różnorakie anomalie

9 godzin temu, Eryk napisał:

Witaj,

trwają potężne ataki DDoS, w godzinach porannych sięgały 50Gb/s, w tym momencie może być tego więcej. Jest to całkowicie poza naszym zasięgiem, jesteśmy w stałym kontakcie z eTOP'em i wiemy że pracują już nad sprawą.

Nie zmienimy hosta z najprostszej przyczyny - zmiana IP serwera. Na te IP mamy zdefiniowane reklamy i wielu stałych graczy, którzy mają serwer w ulubionych, a nie byli nigdy na forum. To byłby cios w krocze.

Wiem, że chcielibyście postrzelać, ale aktualnie nie jest to możliwe. Również czekamy i się niecierpliwimy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja podkreślę to tak miałem zrobić dowody ale odkąd dowiedziałem się że jadę za granicę praca, dom bardziej zmeczony jestem. to zmieniłem godzinki gry i nie miałem okazji zrobić dowodów a wczoraj padłem ze zmeczenia i nawet nie byłem na serwie tylko na forum. Dzisiaj postaram się zrobić jak trafię na lagi,Chodź by potwierdzić ten fakt.

Więcej o granicy w "Kąciku Administracyjny"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Icebreak napisał:

Powiem Ci kolego , że tego problemu wcześniej nie było , bo grałem na serwerze co chwile. Problem taki pojawił się tylko dzisiaj , więc nie wiem po co pisanie takie , że od czwartku/piątku ? Problem był tylko dzisiaj z wbiciem do drużyny "CT/TT" , więc takie wprowadzanie graczy w błąd którzy będą czytać ten post jest nie na miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, brook1yn napisał:

że od czwartku/piątku ? Problem był tylko dzisiaj z wbiciem do drużyny "CT/TT

tutaj

napisałem o lagowniu a nie o wbiciu do CT/TT, nie śpi bo cie okradną,a to co pokazałem na Screenshot to było dzisiaj faktycznie.Panie

trochę ci się pomieszało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam screeny zrobione. Później wstawię 

By Eryk,

Teraz już nie są potrzebne, skoro przyczyna została określona już przez pukawkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałem zauważyć, że ja nie miałem żadnego problemu oprócz tego dzisiejszego, ale wszystko zostało wyjaśnione.

ty miałeś problem z lagami jak się nie mylę w sobotę, jak nie mam racji to mnie popraw. Nic, może być to również z winy waszego internetu można tego nie zauważyć, ja też już taki problem np. ze sterownikami mialem. Poprostu trzeba je zaktualizować. Ja żadnej różnicy, jeśli chodzi o lagi nie czułem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W niedziele.Ten problem u mnie był parę razy ale po północy każdego dnia a raz nawet 3 razy jednego dnia ale to chwilowe. U mnie net nigdy nie zawiódł jeżeli sam z niego korzystałem. Nawet raz w trakcie pingu na serwie sprawdziłem u mnie na speedtescie i wychodziło max 40 pingu. Ode mnie to wszystko w tym temacie.

Dziękuję i pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta