Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Regi

[Skarga przyjęta][Skarga na użytkownika] KDKJ essa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby na którą składasz skargę:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Data: 17.11.2018
Czy jesteś poszkodowany ? Jeśli tak to w jaki sposób ?: Dostałem niesłusnzego warna, a wcześniej bana na forum.
Opis sytuacji: Witam, ciężko odnieść się do sytuacji, ponieważ skarge piszę za całokształt 'kariery" naszego właściciela. Jak dobrze wiemy @KDKJ lubi działać pod wpływem emocji, rzadko się wtedy kontroluje, czego dowodem jest np. ban dla Nothinqa za to, że ten strącił go do wody podczas grania w GTA. Do dzisiaj administracja forum ma z tego beke. Innym przykładem może być moja usunięta sygnatura, która również była efektem tamtej sprzeczki. Przykładów jest więcej. Warto tu wspomnieć o dzisiejszej sytuacji. Jakiś czas temu, kiedy jeszcze byłem opiekunem tsa, napisał do mnie Icebreak z prośbą o unbana na ts3. Podał mi UID oraz ip, niestety nie było tych danych w liście banów, dlatego zwróciłem się z pomocą do KDKJ. Ten odpisał mi, że posiada on plik, w którym jest ip, które jest zbanowane i przez które Icebreak nie może wejść na tsa. Pech chciał, że w tym samym czasie KDKJ pokłócił sie z Icebreakiem na CB i jako, że Icebreak raczył obrazić KDKJ, ten stwierdził, że nie poda mi tego ip i jak mi wtedy powiedział, usunął ten plik. Pomyślałem, że to dosyć słabe i żenujące, ale nic nie mogłem z tym zrobić. Teraz sytuacja powróciła i nie miałem zamiaru tego zostawić, poniewaz denerwuje mnie takie zachowanie. Był nawet temat, w którym KDKJ sam przyznał, że nie pomoże Icebreakowi, bo ten go obraził. Oczywiście dam wam do wglądu link do tematu, mam tez screeny, żeby KDKJ nie usunął dowodów. Takich przykładów jest o wiele więcej, jednak ja pozwolę przytoczyć sobie jeszcze jeden. Ostatnio pisałem sobie na cb, przyszedł KDKJ i zaczął z kimś pisać, ja dla żartów napisalem "eee ty dinozaur, wracaj do paleolitu". KDKJ w ramach odpowiedzi nadał mi range Lejdis z czym oczywiście nie miałem problemu, ponieważ wiedziałem, że to tylko żarty. Po kilku minutach sytuacja wymknęła się spod kontroli, poniewaz KDKJ wlepił mi uwaga B A N A. Za co? Nie mam bladego pojęcia, chyba tak o dla zabawy. O ile  lejdis jeszcze zrozumiem to dawać bana? Serio? jeszcze napisał, że jutro da mi UB i gdyby nie Milka, zapewne tego unbana dostałbym następnego dnia. Przez pewien czas tolerowałem jego zachowanie, ale ileż można? Jak właściciel moze się tak zachowywać? Osoba, która powinna być przykładem dla innych, która powinna pilonwac porządku, sama robi chaos, dopuszcza sie samowolki. Przez takie zachowanie ludzie odchodzą z forum. Mam nadzieję, że reszta administracji zajmie się tą sytuacją, bo przez zachowanie tego zarozumiałego człowieka traci całe forum. Pozdrawiam serdecznie.
Dowody:  14363534411216172618.png

Odnośnie tej sytuacji z GTA potwierdzić mogą to:

,

,

,

oraz 

Temat: 

Screeny, gdyby posty lub temat zniknął:   

,  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Regi napisał:

jeszcze napisał, że jutro da mi UB i gdyby nie Milka, zapewne tego unbana dostałbym następnego dnia

Dowód? Pewnie brak, ponieważ akurat nic takiego nie napisałem. Dałem czarny na... Mniej niż 60sek, więc Milka nawet nie zdążyła nic napisać napisała w międzyczasie tylko jedną wiadomość - w trakcie jak już dostałeś ub.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Czerwone - czas od początku do końca bana (na czas zrobienia screena)
Zielone Twoje wiadomości. Teraz sprawdźmy Timestampy TWOICH wiadomości:
image.png
image.png

Twoje wiadomości są w godzinach 20:12:43 i 20:13:59. W tym czasie zdążyłeś mieć bana. Swojej wiadomości nt. bana do dnia jutrzejszego nie widzę.

Wracanie za każdym razem do GTA, czyli sytuacji sprzed ponad roku jest dosyć żałosne i na ten temat się nie wypowiem. Równie dobrze mogę poszukać różnych screenów i pobanować kilka osób, włącznie ze mną za masę obraz, wyzwisk, prowokacji. Mogę sprawdzić logi serwerowe z miesiąca i kolejne 100-150 osób pobanować za wulgi, etc. Są pewne granice, więc tego nie robię i nie będę robił. Wracanie do starych czasów jest dziecinne. Podaj jakiś podobny powód od mojego ostatniego powrotu na rangę.

I ostatni temat - Icebreak. Powiem krótko - gówno wiesz a się wypowiadasz. Zacznę od podstaw. Nie potrafisz dawać UB, ale oczywiście najlepiej zwalić na inną osobę. Podczas dawania UB na TSie na IP czy UID zapisuje się gdzieś w notatniku DATĘ NADANIA BANA wraz z POWODEM. Później można łatwo szukać kolejnych powiązań. Przypominałem o tym wielokrotnie. Może wtedy się spiąłem z Icebreakiem, ale sprawdziłem tamto IP i dałem na tamto IP i UID unbana - jak się okazało - to nie był Icebreak. IP się nałożyło z inną osobą. Icebreak korzystał na forum z masy innych IP i jedno z nich nałożyło się z kimś innym:

Zajęcia z sieci komputerowych do przypomnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, KDKJ napisał:

Dowód? Pewnie brak, ponieważ akurat nic takiego nie napisałem. Dałem czarny na... Mniej niż 60sek, więc Milka nawet nie zdążyła nic napisać napisała w międzyczasie tylko jedną wiadomość - w trakcie jak już dostałeś ub.

Jak na załączonym obrazku widać masz rację, nie ma tam takiej wiadomości. Niestety pewna osoba uświadomiła mnie, że mogłeś usunąć te wiadomości, mam nadzieję, że tak nie było i tylko mi sie coś pomyliło ;) Za ręke Cię nie złapałem więc masz rację. Co oczywiście nie zmienia faktu, że sam przyznałeś się do tego, że dałeś mi bana bez powodu, a co za tym idzie bawisz sie swoimi uprawnieniami, robisz sobie samowolkę. Dziękuje, że dałeś mi dodatkowe skriny, które tylko potwierdzają moją racje ;)

Wracanie za każdym razem do GTA, czyli sytuacji sprzed ponad roku jest dosyć żałosne i na ten temat się nie wypowiem. Równie dobrze mogę poszukać różnych screenów i pobanować kilka osób, włącznie ze mną za masę obraz, wyzwisk, prowokacji. Mogę sprawdzić logi serwerowe z miesiąca i kolejne 100-150 osób pobanować za wulgi, etc. Są pewne granice, więc tego nie robię i nie będę robił. Wracanie do starych czasów jest dziecinne. Podaj jakiś podobny powód od mojego ostatniego powrotu na rangę.

Jedyne co jest w tym żałosnego, to twoje zachowanie. Bez różnicy czy ta sytuacja miała miejsce rok temu czy 2 tygodnie temu. Pokazuje to tylko, że nic się w twoim zachowaniu nie zmieniło, że nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej sytucaji oraz, że kara, która otrzymałeś nie była odpowiednio wielka.  Skoro są pewne granice i nie dajesz banów za te wyzwiska, to dlaczego ja otrzymałem bana bez powodu?  Wracanie do starych czasów jest Tobie po prostu nie na ręke, poniewaz ukazuje to brak wyciągania konsekwencji z twojego zachowania i w całej tej sytuacji najbardziej dziecinną osoba jesteś ty. 

Równie dobrze mogę poszukać różnych screenów i pobanować kilka osób, włącznie ze mną za masę obraz, wyzwisk, prowokacji.

Tak tylko przytoczę jeszcze, że właśnie podczas tej sytuacji tak właśnie zrobiłeś, czego efektem było usunięcie mojej sygnaturki. W ramach zemsty na chama szukałeś czegoś czym mógłbyś mi dopiec, jakoś mi oddać. Bardzo dojrzałe zachowanie ;)

I ostatni temat - Icebreak. Powiem krótko - gówno wiesz a się wypowiadasz. Zacznę od podstaw. Nie potrafisz dawać UB, ale oczywiście najlepiej zwalić na inną osobę. Podczas dawania UB na TSie na IP czy UID zapisuje się gdzieś w notatniku DATĘ NADANIA BANA wraz z POWODEM.

jedyne informacje jakie podał mi Icebreak poza IP i UID był powód bana, który brzmiał następująco:  "Ban na forum". Nie wiem jak wygląda to teraz, ale kiedy ta sytuacja miała miejsce takich banów bylo z 50 i żaden nie pokrywał się z IP czy tez UID, które poda Icebreak (a podał ich kilka). Powiedz mi jeszcze gdzie ja na Cieibe zwalam winę? Napisałem tylko, że zwróciłem się do Ciebie o pomoc, bo sam mi powiedziałeś, że masz plik z tym adresem ip oraz, że mi go dasz.

Może wtedy się spiąłem z Icebreakiem, ale sprawdziłem tamto IP i dałem na tamto IP i UID unbana - jak się okazało - to nie był Icebreak. IP się nałożyło z inną osobą. Icebreak korzystał na forum z masy innych IP i jedno z nich nałożyło się z kimś innym:

W temacie 

nikomu nie wspomniałeś, że sprawdziłes to ip, dodatkowo w 2 temacie, tym nowszym napisałes, że plik usunąłeś 2 miesiące temu, też nie wspominając o tym, że to ip sprawdziłeś.

W tym temacie tez o tym nic nie wpomniałeś, a jedynie dopowiedziałeś, że plik usunąłeś dopiero 2 miesiące temu.

Tak już pomijając to, że nigdzie nie przyznałeś się, że sprawdziłeś to powiedz mi dlaczego

musiał Cię wtedy upominac w tamtym temacie? Pozwolę sobie zacytowac słowa tego wielkiego poety:

"Icebreak prawdopodobnie odebrał to co mu napisałeś jako pstryczek w nos, nie ukrywam, że tak to mogło wyglądać. Oburzył się i zamiast wyjaśnić sprawę na spokojnie, to obydwoje ruszyliście do ofensywy. Jako były HA, powinieneś wiedzieć jak "rozmawiać z użytkownikami" i opuścić sobie dalsze docinki. To nie podstawówka."

A tutaj twoja odpowiedź:

"Nie będę pomagał na siłę. Najpierw obraża po próbie pomocy na CB a później minusuje w temacie gdzie również chciałem pomóc. Dodam, że mam starsze logi i wiem dokładnie, który to ban. Gdyby nie sytuacja na CB to ub by poleciało."

Powiem krótko - gówno wiesz a się wypowiadasz. Zacznę od podstaw. Nie potrafisz dawać UB, ale oczywiście najlepiej zwalić na inną osobę.

Jecze tylko tutaj chciałbym coś dopowiedzieć. Skoro nie potrafię dawać UB, to dlaczego w temacie, gdzie napisałem, że mimo wszystkich sposobów nie udało się go dbanować, ty dałes mi plusa? Wtedy się ze mną zgadzałeś czy przypadkiem Ci to wskoczyło?

Link do screena: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Regi napisał:

Jak na załączonym obrazku widać masz rację, nie ma tam takiej wiadomości. Niestety pewna osoba uświadomiła mnie, że mogłeś usunąć te wiadomości, mam nadzieję, że tak nie było i tylko mi sie coś pomyliło ;) Za ręke Cię nie złapałem więc masz rację. Co oczywiście nie zmienia faktu, że sam przyznałeś się do tego, że dałeś mi bana bez powodu, a co za tym idzie bawisz sie swoimi uprawnieniami, robisz sobie samowolkę. Dziękuje, że dałeś mi dodatkowe skriny, które tylko potwierdzają moją racje ;)

Dokładnie! Usunąłem! W ciągu niespełna minuty zmieniłem 2 razy rangę, napisałem 3 wiadomości na chatboxie z czego jeden usunąłem... Szkoda, że IDki wiadomości lecą po kolei, ale... Przecież jeszcze mogłem edytować! To weź pod uwagę! Czyli kolejność zdarzeń: 1. dałem bana; 2.napisałem wiad, że dam Ci ub jutro; 3 | 4. edytowałem wiadomość | dałem Ci UB (kolejność wybierz sobie sam); 5. Napisałem, że dałem Ci UB. Powiedz mi, w którym momencie powinna być wiadomość Milki? Jej nie mogłem usunąć co widać po ID kolejnych wiadomości.

Tak tylko przytoczę jeszcze, że właśnie podczas tej sytuacji tak właśnie zrobiłeś, czego efektem było usunięcie mojej sygnaturki. W ramach zemsty na chama szukałeś czegoś czym mógłbyś mi dopiec, jakoś mi oddać. Bardzo dojrzałe zachowanie ;)

Nope. Pisałem Wam wtedy na TSie, abyście pousuwali sygny, Usunąłem ja,

,

,

. Ty sygny sam nie usunąłeś, więc Ci ją usunąłem. Każda z naszych sygnatur łamała regulamin. Ale masz rację i POPEŁNIŁEM BŁĄD! Nie otrzymałeś warna za nieregulaminową sygnaturę. Podszedłem do tego po koleżeńsku, przepraszam.

- w trakcie rozpatrywania skargi możesz tego warna dorzucić, w końcu: 

Bez różnicy czy ta sytuacja miała miejsce rok temu czy 2 tygodnie temu.

więc jak go dodasz po roku to dalej będzie ok.

Cytat

Nieregulaminowa sygnatura lub avatar -> Warn o wartości 1pkt. / Wygasający po 30 dniach od momentu nadania.

I znowu podsumuję info o

- widziałem, że usunięcie tamtego bana nic nie dało to co miałem napisać? Usunąłem, nic nie pomogło, więc już wtedy sam się poddałem. Dałem lajka bo również nie byłem wstanie go odbanować, jeżeli podczas usuwania banów z listy blokad nie zapisaliście daty i powodu. Może i takich banów było z 50, ale z taką datą nadania tylko jeden. Dlatego podczas dawania UB zapisuje się właśnie datę i powód. A teraz nie wspomniałem o tym, ponieważ to już sprawdziłem x czasu temu i tamten pliczek poszedł out podczas formata bo był gówno warty. W zasadzie pliki 2 czy 3 logów z banów.

a co za tym idzie bawisz sie swoimi uprawnieniami, robisz sobie samowolkę.

Ajjjj. Fajnie, że pisze to osoba, która nie raz bawiła się uprawnieniami na TSie względem

:) Tak. Dałem rangę zbanowany na minutę. Tak. "Bawiłem" się swoimi uprawnieniami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie! Usunąłem! W ciągu niespełna minuty zmieniłem 2 razy rangę, napisałem 3 wiadomości na chatboxie z czego jeden usunąłem... Szkoda, że IDki wiadomości lecą po kolei, ale... Przecież jeszcze mogłem edytować! To weź pod uwagę! Czyli kolejność zdarzeń: 1. dałem bana; 2.napisałem wiad, że dam Ci ub jutro; 3 | 4. edytowałem wiadomość | dałem Ci UB (kolejność wybierz sobie sam); 5. Napisałem, że dałem Ci UB. Powiedz mi, w którym momencie powinna być wiadomość Milki? Jej nie mogłem usunąć co widać po ID kolejnych wiadomości.

Tak jak wcześniej napisałem, ktoś mi tylko to powiedział, napisałem też, że za ręke Cię nie złapałem, dlatego masz rację. Rozumiem, że piszesz o tym, bo jest to twój jedyny punkt zaczepienia w tej skardze. Widać tuaj tez z jaką frustracją piszesz te wiadomości, co tylko potwierdza to, co napisałem wcześniej.

Nope. Pisałem Wam wtedy na TSie, abyście pousuwali sygny, Usunąłem ja,

,

,

. Ty sygny sam nie usunąłeś, więc Ci ją usunąłem. Każda z naszych sygnatur łamała regulamin. Ale masz rację i POPEŁNIŁEM BŁĄD! Nie otrzymałeś warna za nieregulaminową sygnaturę. Podszedłem do tego po koleżeńsku, przepraszam.

Z tego co napisałeś wynika, że sam jako administrator forum świadomie łamałeś regulamin, a dodatkowo przyzwalałeś na łamanie regulaminu innym. Punktujesz się lepiej ode mnie. To, że pisałeś na tsie nie zmienia faktu, że chciałes się odegrać, bo skoro przez tak długi czas nic nie robiłeś z tym, że mieliśmy nieprawidłowe syngatury, to co skłoniło Cię akurat w tamtym momencie? 

Podszedłem do tego po koleżeńsku, przepraszam.

Jeżeli pokażesz mi ta sygnaturę i będzie ona nieprawidłowa, to biorę tego warna na siebie. Jeżeli nie masz screena to nie wiem czy to przejdzie.

I znowu podsumuję info o

- widziałem, że usunięcie tamtego bana nic nie dało to co miałem napisać? Usunąłem, nic nie pomogło, więc już wtedy sam się poddałem. Dałem lajka bo również nie byłem wstanie go odbanować, jeżeli podczas usuwania banów z listy blokad nie zapisaliście daty i powodu. Może i takich banów było z 50, ale z taką datą nadania tylko jeden. Dlatego podczas dawania UB zapisuje się właśnie datę i powód. A teraz nie wspomniałem o tym, ponieważ to już sprawdziłem x czasu temu i tamten pliczek poszedł out podczas formata bo był gówno warty. W zasadzie pliki 2 czy 3 logów z banów.

Dalej nie wyjaśnia to twojego dziecinnego zachowania podczas całej tej sytuacji. Z tego co pamiętam to przynajmniej ja nie usuwałem żadnego bana więc też nie miałem zbyt wielkiego pola manewru, tak samo jak ty. Poza tym nikt nie wie do teraz kiedy nadano tego bana, gdyby było wiadomo już dawno Icebreak ma ub. 

Ajjjj. Fajnie, że pisze to osoba, która nie raz bawiła się uprawnieniami na TSie względem

:) Tak. Dałem rangę zbanowany na minutę. Tak. "Bawiłem" się swoimi uprawnieniami.

Mogłem na to odpowiedzieć na 2 sposoby. Mógłbym napisać coś takiego "Wracanie za każdym razem do GTA mojego bawienia się rangą, czyli sytuacji sprzed ponad roku jest dosyć żałosne i na ten temat się nie wypowiem", ale nie, ja umiem przyznać się do błędu. Tak masz rację, bawiłem sie rangą, ale w przeciewieństwie do Ciebie zmieniłem swoje postępowanie. Od tamtej sytuacji przez którą nie pamiętam czy straciłem rangę admina ts3, ale na pewno przez bardzo długi czas nikt mi nie ufał i nie chciał dac pod opiekę serwera ts3. Ta sytuacja sprawiła, że od tamtego momentu nie bawiłem się już swoją rangą i zacząłem się pilnować. Niestety nie możemy tego samego powiedzieć o Tobie czego przykładem jest to, że mnie zbanowaleś. Cieszy mnie to, że teraz sam się przyznałeś do tego, że kolejny raz bawisz sie rangą, myślę, że to ułatwi Erykowi pracę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, Regi napisał:

Tak jak wcześniej napisałem, ktoś mi tylko to powiedział, napisałem też, że za ręke Cię nie złapałem, dlatego masz rację. Rozumiem, że piszesz o tym, bo jest to twój jedyny punkt zaczepienia w tej skardze. Widać tuaj tez z jaką frustracją piszesz te wiadomości, co tylko potwierdza to, co napisałem wcześniej.

Jaka frustracja? Bardziej mnie to śmieszy, że piszesz bajeczki, aby coś było. No spoko, miałeś wtedy czarny kolor, ale po co od razu piszesz, że niby miałeś mieć bana przez jeden dzień jak nigdy nic takiego nie było? Dałem rangę i to jest fakt, ale po co wymyślać takie rzeczy? Chciałeś dopiec jeszcze bardziej, ale nie wyszło. 

Z tego co napisałeś wynika, że sam jako administrator forum świadomie łamałeś regulamin, a dodatkowo przyzwalałeś na łamanie regulaminu innym. Punktujesz się lepiej ode mnie. To, że pisałeś na tsie nie zmienia faktu, że chciałes się odegrać, bo skoro przez tak długi czas nic nie robiłeś z tym, że mieliśmy nieprawidłowe syngatury, to co skłoniło Cię akurat w tamtym momencie? 

Była aktualizacja regulaminów :) Jak chciałem ją reflektować od innych to musiałem niestety zacząć od nas.

Jeżeli pokażesz mi ta sygnaturę i będzie ona nieprawidłowa, to biorę tego warna na siebie. Jeżeli nie masz screena to nie wiem czy to przejdzie.

Oczywiście, że mam. Zawsze robię zanim usunę :) W spoilerze niżej:

Spoiler

Nie wiem jak teraz, ale wtedy był zakaz sygnatur obrażających inne osoby (w tym mieściła się między innymi moja sygnatura - screen ze zmienionym tagiem z bodajże HA na Pizduś przez Marego przy randze Wooda na TSie) jak i zakaz wulgaryzmów w sygnie, czego przykładem była Twoja.

Dalej nie wyjaśnia to twojego dziecinnego zachowania podczas całej tej sytuacji. Z tego co pamiętam to przynajmniej ja nie usuwałem żadnego bana więc też nie miałem zbyt wielkiego pola manewru, tak samo jak ty. Poza tym nikt nie wie do teraz kiedy nadano tego bana, gdyby było wiadomo już dawno Icebreak ma ub. 

Byłeś wtedy opiekunem adminów TS3 i powinieneś im wytłumaczyć jak się daje unbana, jeżeli już się za to chcieli zabierać. UB dał bodajże Metop jak dobrze pamiętam. 
Ale nie o to chodzi... Osoba dająca UB usunęła na pewno bana na IP. Po najechaniu na tego bana jest podana dokładna data i godzina nadania bana. Dlatego się zapisuje powód i datę blokady. Jak nie pomoże zdjęcie blocka z IP to wtedy szuka się UID po powodzie i dacie, którą prędzej się zapisało.

Mógłbym napisać coś takiego "Wracanie za każdym razem do GTA mojego bawienia się rangą, czyli sytuacji sprzed ponad roku jest dosyć żałosne i na ten temat się nie wypowiem"

Tylko dlatego o tym wspomniałem. Ty wracasz do starych czasów i wyciągasz brudy to dlaczego ja nie mam tego robić?

że mnie zbanowaleś. Cieszy mnie to, że teraz sam się przyznałeś do tego, że kolejny raz bawisz sie rangą, myślę, że to ułatwi Erykowi pracę.

Spoczko. Zmieniłem 2 razy rangę. Najpierw na lejdis, później na zbanowany. Zbanowany na minutę. Ot cała zabawa rangą od czasu ostatniego powrotu (?). Przyjmuję na klatę ;)

Tak masz rację, bawiłem sie rangą, ale w przeciewieństwie do Ciebie zmieniłem swoje postępowanie.

Dlatego ja wspomniałem, że nie ma sensu wracać do starych czasów. Od ostatniego powrotu ciężej mnie wytrącić z równowagi. Akcji jak z Nothingiem czy Icem od tamtego czasu nie było i nie będzie, ponieważ stwierdziłem, że wirtualne znajomości są gówno warte. Raz się jest z kimś ziomkiem a później wrogiem. Jak chce się kogoś traktować na równi to jest mega ciężko. Staram się traktować każdego na równi, lecz na niektóre osoby i tak patrzę z lekkim przymrużeniem oka - co nie powinno się dziać, ale tak niestety to działa. Nie sądziłem, że minutowy "ban" będzie dla Ciebie zabawą rangą, ale jak widać się myliłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, KDKJ napisał:

Jaka frustracja? Bardziej mnie to śmieszy, że piszesz bajeczki, aby coś było. No spoko, miałeś wtedy czarny kolor, ale po co od razu piszesz, że niby miałeś mieć bana przez jeden dzień jak nigdy nic takiego nie było? 

Byłem pewny, że tak napisałeś, dlatego o tym wspomniałem. Nie musze wymyślac bajeczek, żeby wytknąć twój błąd, nawet jeżeli się teraz okazało, że tak nie napisałes, to zbanowałeś mnie bez żadnej podstawy, a cały czas się do tego odnosisz, więc to raczej ty o tym wspominasz aby coś było.

6 minut temu, KDKJ napisał:

Była aktualizacja regulaminów :)

Z tego co pamiętam wcześniej tez było to zabronione.

6 minut temu, KDKJ napisał:

Oczywiście, że mam. Zawsze robię zanim usunę :) W spoilerze niżej:

Jeżeli Eryk tak zadecyduje to proszę bardzo :)

7 minut temu, KDKJ napisał:

Byłeś wtedy opiekunem adminów TS3 i powinieneś im wytłumaczyć jak się daje unbana, jeżeli już się za to chcieli zabierać. UB dał bodajże Metop jak dobrze pamiętam. 
Ale nie o to chodzi... Osoba dająca UB usunęła na pewno bana na IP. Po najechaniu na tego bana jest podana dokładna data i godzina nadania bana. Dlatego się zapisuje powód i datę blokady. Jak nie pomoże zdjęcie blocka z IP to wtedy szuka się UID po powodzie i dacie, którą prędzej się zapisało.

Metop wtedy musiał zrobić to bez mojej wiedzy, bo ja nie pamiętam kto dawał to UB.

10 minut temu, KDKJ napisał:

Tylko dlatego o tym wspomniałem. Ty wracasz do starych czasów i wyciągasz brudy to dlaczego ja nie mam tego robić?

Moje przytoczenie było po to by uargumentować swoją wypowiedź, ty natomiast chciałeś mnie tylko zdyskredytować, ale rozumiem i nie mam z tym problemu.

12 minut temu, KDKJ napisał:

Dlatego ja wspomniałem, że nie ma sensu wracać do starych czasów. Od ostatniego powrotu ciężej mnie wytrącić z równowagi. Akcji jak z Nothingiem czy Icem od tamtego czasu nie było i nie będzie, ponieważ stwierdziłem, że wirtualne znajomości są gówno warte. Raz się jest z kimś ziomkiem a później wrogiem. Jak chce się kogoś traktować na równi to jest mega ciężko. Staram się traktować każdego na równi, lecz na niektóre osoby i tak patrzę z lekkim przymrużeniem oka - co nie powinno się dziać, ale tak niestety to działa. Nie sądziłem, że minutowy "ban" będzie dla Ciebie zabawą rangą, ale jak widać się myliłem.

Nie utrzymuję już z Tobą stałego kontaktu odkąd wróciłeś, dlatego ciężko jest mi ocenić czy teraz jest Ciebie trudniej wyprowadzić z równowagi, ty wiesz to pewnie najlepiej, dlatego nie podważam tego co mówisz, natomiast mi sie to udało i to całkiem przypadkiem i bez celowego zamiaru. Napisałem tylko post, w ktorym skrytykowałem twoje zachowanie sprzed roku, gdzie jak wtedy każdy myślał, przez  Ciebie Icebreak nie dostał UB. Ty wtedy dałeś warna za "wszelkie prowokacje". Wszystko co napisałem w tamtym poście było zwykłą krytyką, niestety dotknęła ona osobę, która nie potrafi przyjmowac krytyki stąd ta cała skarga. Gdybym chciał się przyczepić tylko i wyłącznie tego minutowego bana, to napisałbym ta skargę w ten sma dzień kiedy go otrzymałem. Wspomniałem o tym, by kolejny raz uargumentować swoją wypowiedż. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Regi napisał:

natomiast mi sie to udało i to całkiem przypadkiem i bez celowego zamiaru

Odniosę się tylko do tego. Nie wyprowadziłeś mnie z równowagi, więc sobie nie dodawaj :) Równie dobrze mogłem dać warna za spam i byłby tak samo słuszny. Wyciąganie starych brudów traktuję jako prowokacje. Sam napisałeś, że od dłuższego czasu nie utrzymujemy ze sobą kontaktu, więc nie traktowalem tego jako żart, a właśnie próbę prowokacji. Nie odniosłem się w żaden sposób do tych postów. Odpisałem tylko, że nie mam tego pliku, ale nie pytałeś się czy w jakikolwiek sposób działałem wtedy z tymi danymi. IP się nałożyło z forumowym IP, więc myślałem, że to on. Okazało się inaczej, więc po co miałem cokolwiek pisać? Nie udało się dać ub, nie mam innych danych, więc jestem bezradny w tej sprawie. Dane były już bezużyteczne, więc ich nie backupowałem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, KDKJ napisał:

Odniosę się tylko do tego. Nie wyprowadziłeś mnie z równowagi, więc sobie nie dodawaj :) Równie dobrze mogłem dać warna za spam i byłby tak samo słuszny. Wyciąganie starych brudów traktuję jako prowokacje. Sam napisałeś, że od dłuższego kontaktu nie utrzymujemy że sobą kontaktu, więc nie traktowalem tego jako żart a właśnie próbę prowokacji. Nie odniosłem się w żaden sposób do tych postów. Odpisałem tylko, że nie mam tego pliku, ale nie pytałeś się czy w jakikolwiek sposób działałem wtedy z tymi danymi. IP się nałożyło z forumowym IP, więc myślałem, że to on. Okazało się inaczej, więc po co miałem cokolwiek pisać? Nie udało się dać ub, nie mam innych danych, więc jestem bezradny w tej sprawie. Dane były już bezużyteczne, więc ich nie backupowałem.

Nigdzie nie napisałem, że te posty miały być żartem. Napisałem tam tylko krytykującą Cię opinie na temat tej sprawy. Niczego sobie nie dodaję, gdybym chciał Cię sprowokować i wywołac kłótnię, zrobiłbym to lepiej, jak wcześniej napisałem była to zwykła krytyka. Nie pytałem, ponieważ sam napisałeś wtedy, że nie dasz mu ub, bo ten dał Ci minusa w postach. Potem powiedzialeś mi, że plik skasowałeś, dlatego tak też napisałem w tamtym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat pozwolę sobie zamknąć byście nie skakali sobie do gardeł więcej - nie chcę widzieć tutaj żadnej więcej odpowiedzi. Dzisiaj po pracy dodam post podsumowujący całe zajście - obecnie ledwo widzę na oczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skarga dotyczy tak naprawdę ostatnich wydarzeń, ale również są wplątane w to rzeczy z przeszłości, do których uargumentuję się w następujący sposób - Administracja przy tym obecna powinna się tym zająć, co zrobili. Przy sytuacji z "formowym truckiem"

, z tego co pamiętam, stracił na jakiś określony czas uprawnienia roota - przynajmniej ja tyle wtedy zauważyłem, ponieważ byłem zwykłym Adminem Testowym/Stałym. Co do sygnatur, to z tego co zdążyłem wyczytać, to w regulaminie była wzmianka o "nieregulaminowej sygnaturze", a jednak obydwoje do momentu wcześniej wymienionej sytuacji posiadaliście takie sygnatury. Dla mnie jest to "do czego by tu się dopierdolić" czyli tzw. gaśnica w samochodzie podczas kontroli drogówki - czyli jeżeli chcemy, to znajdziemy. 

Co do sytuacji z poprzednią prośbą

, to w tamtym temacie wyjaśniłem wszystko(nie będę tego przyklejał drugi raz), czyli jak to wyglądało. Z tego co pamiętam, to KDKJ miał wtedy rangę Weterana, także nie był jednym z członków Administracji. Jednak przy tej sytuacji nie zgadzają mi się dwie rzeczy: data usunięcia pliku oraz niepoinformowanie nikogo o próbie usunięcia Bana. Co do pliku, to rozumiem, że to mogła być zwyczajna ludzka pomyłka. Jednak co do samej próby... Błędem było to, że nikogo o tym nie poinformowałeś i przez to została Ci przypięta łatka "obrażonego dinozaura", która jest de facto "przyczyną" całej skargi. 

Przejdźmy zatem do ostatnich wydarzeń, a mianowicie do BAN'a

'ego. Czy to było w formie żartu, czy było w tym coś ukryte, to i tak dana sytuacja nie powinna mieć miejsca. Ba, nawet sama zabawa z rangami nie powinna mieć miejsca. Jako osoby reprezentujące sieć powinniśmy unikać jakichkolwiek zabaw uprawnieniami na forum publicznym - poza również, ale każdy wie jak jest wśród "swoich". Sama zmiana rangi na "Lejdis" to było już wystarczające nadużycie. 

Wracając do tematu "Prośba o UB V2" - nie było tam prowokacji żadnej (a przynajmniej w mojej ocenie nie ma tam nic takiego).  Ostatecznie fragment o "spłakaniu się" z pierwszego postu Regiego można wziąć pod uwagę, ale post zobrazował to co było w pierwszym temacie. W drugim poście, za który dostał warna, podsumował poprzedni post KDKJ mówiący o tym, że posiadał plik aż do formatu. Jest to idealny przykład tego, jak brak poinformowania użytkowników może wpłynąć na postrzeganie innego użytkownika lub członka Administracji. Głupia wzmianka o próbie odbanowanie Icebreak'a i tego tematu by nie było.

Obydwoje jesteście uparci, obydwoje macie trudne charaktery i obydwoje jesteście mimo wszystko kontrowersyjnymi postaciami na forum - a przynajmniej w opinii użytkowników. Skargę oczywiście przyjmuję i wraz z resztą Administracji porozmawiamy z KDKJ o jego zachowaniu. Regi - ostatnie ostrzeżenie zostanie Ci usunięte z profilu.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.