Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

.:JACKOB:.

[TEMAT ZAMKNIĘTY]re xd

Rekomendowane odpowiedzi

mialem 2 takie same kosy byly to m9 bayonet doppler phase 4 sprzedalem 1 z nich i powinna mi nadal zostac 1 niestety jak sprzedalem jedna z nich to to pozbylem sie jakby 2 :( da sie akos przywrocic ta 1 albo cos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ooo, widzę, że to samo co u mnie monkacopter

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie jest to dziwne, bo nawet nie ma nigdzie w logach, że sprzedawałeś taką kosę. Jeżeli jest to drugi taki przypadek, to nic innego mi nie pozostaje niż

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również sytuacja niewiele poszła do przodu, więc odezwij się na pv, jeżeli jesteś dalej zainteresowany sprawą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• ESN.
      Informacje o ponad 1,5 milionach użytkowników wyciekły z serwerów platformy turniejowej ESEA! Zmieńcie swoje hasło na pozostałych stronach jak najszybciej!
      Według informacji zamieszczonej na stronie ESEA wyciekło 1,503,707 rekordów dotyczących kont użytkowników na serwisie turniejowym w tym takie dane jak: data rejestracji konta, adres zamieszkania, ostatnie logowanie, lista adresów IP, hasło w postaci zasolonego hasha, adres e-mail, data urodzenia, numer telefonu, identyfikatory (Steam, Xbox, PSN) i całkiem możliwe, że przy użytkownikach premium dane zapamiętanych kart kredytowych.
      Właściciele platformy zdawali sobie sprawę z wycieku danych już 27 grudnia gdy haker, który kontaktował się zażądał 50 tysięcy dolarów za milczenie. ESEA podobno odrzuciła tę prośbę wywołując falę ujawnianych rekordów bazy na portalu LeakedSource.
      ESEA dopiero teraz podjęła kroki informacyjne o włamaniu do bazy i prosi użytkowników o pilną zmianę haseł na innych kontach (jeżeli mieli takie samo).
      Więcej informacji: https://play.esea.net/index.php?s=news&d=comments&id=14936
      źródło ; 
    • B-7.
      Zostałem zbanowy dzisiaj ok godz 10 Pogromca Big Tits ^^ Prosi o Ubana dziękuje z góry  Pozdrawiam

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.
    • Karuzel
      Topowe polskie drużyny Counter-Strike: Global Offensive mają przed sobą kolejne spotkania w internetowych rozgrywkach. Team Kinguin zagra w Uprise Champions Cup Season 4, natomiast Team AGG i Sferis PRIDE rozegrają po jednym meczu w xfunction Masters 2016.
      Epsilon eSports zagra z Team Kinguin w Uprise Champions Cup Season 4. Spotkanie to rozegrane zostanie w ramach pierwszej rundy drabinki wygranych tego turnieju. Awans do play-offów Polacy zapewnili sobie zajmując drugie miejsce w drugiej fazie grupowej, a Szwedzi uplasowali się na trzecim miejscu w tym etapie. Wieczorem obie formacje zmierzą się o awans do półfinału WB, w którym czeka już ENCE.
      Rozegrane zostaną także dwa mecze w xfunction Masters 2016. Team AGG stawi czoła portugalskiej drużynie Los Mariachis, o której trudno znaleźć jakiekolwiek informacje. Sferis PRIDE zmierzy się natomiast ze szwedzkim DenDD. Oba spotkania odbędą się w trybie best of one.
      19:00 – Epsilon eSports vs Team Kinguin – bo3
      19:00 – Team AGG vs Los Mariachis – bo1
      20:00 – Sferis PRIDE vs DenDD – bo1

• Przeglądający   0 użytkowników