Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Radziu

[Rozpatrzone negatywnie][Admin Testowy] [Radziu]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Radziu g2a.com

SteamID: STEAM_0:0:454811272

Serwer: 1vs1

Link do Twojego GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.206:27015/top_players/?query=radziu  (Moje nicki to radziu g2a.com i radziu)

* Kilka zdań o sobie: Witam! Nazywam się Radek mam obecnie 15 lat. Jestem przyjaznym, miłym jak i pomocnym graczem. Lubię spędzać czas przy komputerze ale zdecydowanie bardziej wolę sport w szczególności piłkę nożną, jednak nie znaczy to że nie będę aktywny na serwerze. Byłem już administratorem na innej sieci na serwerze 1vs1 ale siec się rozpadła więc szukam serwera na którym będę mógł zadbać o ład i porządek. I tak wiem nie grałem na tym serwerze 10h ale myślę że to można mi było by odpuścić ponieważ i tak to nadrobię. Jeśli chodzi o języki obce to znam w dużym stopniu angielski. Podsumowując myślę że nadaję się na funkcję admina na serwerze o którym mowa z uwagi na to że przez czas na którym grałem na tym serwerze zauważyłem że jest dużo osób które nie przestrzegają regulaminu oraz często są wobec siebie wulgarni. Chciał bym również dodać że w czasie kiedy ja wchodzę na serwer to nie ma żadnego administratora więc administracja może mnie nie znać. Ode mnie to już chyba wszystko, dziękuje za poświęcony czas na moje podanie i mam na dzieje na pozytywne rozpatrzenie go. Pozdrawiam!            PS: Jeśli zapomniałem napisać o czymś ważnym to proszę o powiadomienie mnie o tym na steam lub fb lub tutaj na forum!

**Znajomość SM(1-10): Według mnie 7 ponieważ czasy wgrywania i tworzenia pluginów serwerowych są za mną i najzwyczajniej już nie pamiętam tego wszystkiego. 

** Doświadczenie: W cs gram już około 4 lat ale jako administrator na serwerach grałem przez około półtorej roku temu

Sprawny mikrofon: TAK/NIE TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE Jeśli chodzi o vip itp. to nie

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: O to mi właśnie chodzi ;) TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK

Kontakt: Steam https://steamcommunity.com/id/radziu10/ oraz FB https://www.facebook.com/profile.php?id=100021672231575 i oczywiście Forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może ja zacznę. Nie kojarzę Cię wcale a w ostatnim czasie sporo czasu spędzałem na arenie. 

W dniu 30.11.2018 o 21:30, Radziu napisał:

I tak wiem nie grałem na tym serwerze 10h ale myślę że to można mi było by odpuścić ponieważ i tak to nadrobię.

Jak sam napisałeś nie spełniłeś warunku który jest wymagany. Niestety zasady do zasady i trzeba się ich trzymać. Widzę że ledwo zacząłeś grę u nas na serwerze a już chciałbyś adminować. Pograj trochę, nabij godziny, popraw aktywność i spróbuj za jakiś czas. Na ten moment ja jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Nuz napisał:

To może ja zacznę. Nie kojarzę Cię wcale a w ostatnim czasie sporo czasu spędzałem na arenie. 

Jak sam napisałeś nie spełniłeś warunku który jest wymagany. Niestety zasady do zasady i trzeba się ich trzymać. Widzę że ledwo zacząłeś grę u nas na serwerze a już chciałbyś adminować. Pograj trochę, nabij godziny, popraw aktywność i spróbuj za jakiś czas. Na ten moment ja jestem na NIE.

Już powinienem spełniać to wymaganie ponieważ wczoraj nadrobiłem godziny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolega wyżej napisał to samo co ja chciałem napisać, więc nie będę snuł wywodów. Napisz podanie za 7 dni i będzie git.

Na ten moment jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz przegranych 10h a wymagane minimum na admina testowego to 20h. Pograj trochę, dobij godziny i spróbuj za tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• PaczkaCS
      Posiadam na sprzedaż takie paczki jak Jailbreak,1vs1,Deathrune,OnlyDD2,ZombieMod i inne oraz zajmuję się tworzeniem paczek na zlecenie.
      Takie informacje jak opis,cena,zdj oraz demo przedstawiam po skontaktowaniu się na podane dane poniżej
      Kontakt:GG:63904416/Mail:[email protected]
      Przyjmuje platnosci takie jak:Przelew,Paypal,Allegro,Paysafecard.Jest możliwość realizacji przez Allegro,posiadam 100% pozytywów.
    • kurczakmalutki
      Nick na serwerze: Kurczak Malutki 
      SteamID: STEAM_0:0:57339282
      Serwer: CS:GO Mod
      Link do Twojego GT: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: 21Lat jak powyżej napisałem. Opolskie województwo. Nie ma problemu jeśli chodzi o składki adminów wiem że ich nie posiadacie ale jestem w stanie płacic jeśli zostanie coś zmienione kiedyś. Jestem dostępny 24/7 w weekendy i piątki ( pon-czw. pracuje więc jedynie w godzinach wieczornych kiedy gra najwięcej "odpalonych" 
      Jeśli chodzi o czas na forum jest on do nadrobienia, lecz od razu chciałbym powiedzieć, że nie jestem typem człowieka który siedzi godzinami na forum i bawi się w nabijanie postów wole dzialać w grze a nie na forum, ale jeśli jest taka potrzeba owszem nadrobie posty/godziny itd. itp.
      Kilka zdań o sobie? :D Chętnie chodzę na siłownie,uprawiam sporty walki kravmaga, jeżdzę Audi a8 d3 4.2 tfsi, mieszkam w Opolu, pracuje w polsce przy konstrukcjach stalowych na stanowisku młodszy kierwonik utrzymania ruchu :D
      ** Doświadczenie: 8 lat kariery w esporcie- Admin wielu ogromnych sieci cs go jak i cs 1.6 znajomosc amx/regulaminu.  AMX znajomość (1/10) oceniam na 8,9 :] Chętnie się uczę.
      Sprawny mikrofon: TAK/NIE Tak
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE Tak (SVIP)
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: Oczywiście 
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt: Oczywiście

Myślę ze to wszystko spełniam wymagania jak i dogaduje się z ludźmi na serwerze mam raczej opinie na serwerze "ludzia" przyjemnego skromnego do pomocy i uczciwego ale także i pilnującego regulaminu. :) Liczę na miłą współpracę z siecią serwerowni CS-RELOAD.
    • Woodpecker
      Chyba każdy zna sytuacje, kiedy ktoś robi screeny, wchodzimy do folderu gry, by udowodnić niewinność wrzucając czyste screeny - A tu zonk?, nie ma ich ? Co wtedy zrobić:

1. Znajdujemy folder, gdzie jest zainstalowany Counter-Strike

2. Klikamy prawym na Właściwości

3. Wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia"

4. Znajdujemy nazwę swojego użytkownika (bądź ją dodajemy, jeśli nie ma)

5. Dajemy uprawnienia Odczyt, Zapis, Wykonanie, lub Pełna kontrola

6. Zapisujemy (trzeba chwilę poczekać, musi zastosować zmiany do folderu, podfolderów, plików)

Źródło:

• Storm
      Nick na serwerze:Storm[#w]
      SteamID:STEAM_1:1:18554042
      Serwer:Cs-Reload.pl | Arena 1vs1 |
      Link do Twojego GT:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

**Znajomość SM(1-10): 7-8 (tydzień i bedzie +10)
      * Kilka zdań o sobie:co tu pisać  Jestem Graczem
      ** Doświadczenie:siedze w tym od 1.1
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera:TAK
      Kontakt:Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.
    • Nuz
      Nick na serwerze: Nuz
      SteamID: STEAM_0:0:243826896
      Serwer: Arena 1vs1
      Link do Twojego GT: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie: Mam na imię Piotrek, mam 21 lat. Pochodzę z Podkarpacia. Ukończyłem technikum gastronomiczne w zawodzie kelner i aktualnie pracuje w swoim zawodzie. Interesuje się sportem, praktycznie każda dyscyplina w której występują polscy sportowcy z jakimś sukcesem przyciąga moją uwagę. Najwięcej czasu poświęcam jednak piłce nożnej. Kilka lat trenowałem siatkówkę, niestety musiałem z tego zrezygnować. Jestem osobą spokojną i ułożoną, aczkolwiek jak każda osoba potrafię się zdenerwować lecz nad tym panuje. 
      ** Doświadczenie: W CS:GO nie miałem przyjemności pełnić funkcji administratora, ponieważ gram w tą grę pół roku. W innej grze natomiast pełniłem funkcję SM i mniej więcej wiem na czym to polega. SourceMod 6/10
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
      Kontakt: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

• Przeglądający   0 użytkowników