Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Eryk

[TEMAT ZAMKNIĘTY]Raport Administracji serwera CS 1.6 - ONLY DD2 - Listopad

Rekomendowane odpowiedzi

Admini Stali:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

, liczba godzin ~ 32 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Godzinki poprawione, mam nadzieję, że nadal będą rosnąć.

, liczba godzin ~ 20 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, jednak ilość godzin jest nadal bardzo niska. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Mam nadzieję, że zwiększysz swoją aktywność na serwerze.

, liczba godzin ~ 54 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Ładnie ruszyłeś z buta z godzinami, mam nadzieję, że tak zostanie!

, liczba godzin ~ 38 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Godzinki poprawione, mam nadzieję, że nadal będą rosnąć.

, liczba godzin ~ 43 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Aktywność troszkę spadła, ale mimo wszystko jest dobrze.

Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze.

, liczba godzin ~ 63 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Aktywność spadła o ponad połowę, ale jednak ciągle jest wysoko!

Odezwij się do mnie dodatkowo na PW w celu odebrania przysłuchującemu Ci przywilejowi z okazji osiągniętego wyniku spędzonych godzin na serwerze.

, liczba godzin ~ 60 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. 

Admini Testowi:

, liczba godzin ~ 70 h

Nie otrzymałem żadnej skargi na Twój temat, godzinki się zgadzają, ale zawsze może być lepiej. Brak zastrzeżeń co do Twojej pracy. Imponująca ilość godzin, oby tak dalej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Longer- 63h "ilość godzin jest nadal bardzo niska" ;p Ty to masz wymagania xD

Przy 43h cos mi przysługuje O.o ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ERYK BŁAGAM, ZMIEŃ RSY NA DD2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, bimmer napisał:

ERYK BŁAGAM, ZMIEŃ RSY NA DD2.

1. To nie jest temat od tego.

2.

miał się tym zająć, ale ma wolne, więc zajmę się tym jutro dopiero.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.