Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
XKONRADOSX

[Propozycja odrzucona]Reaktywacja serwera Zombie Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszedłem z pomysłem reaktywacji serwera z trybem ZM. Wiele osób może go nie pamiętać, ale działał on dość dawno temu. 

Serwer miałby polegać na tej samej zasadzie jak kiedyś. Czyli byłyby nowe modele broni, które można było odblokować poprzez zdobywanie doświadczenia. 

Kiedyś można było kupić vipa i inne dodatki za SMS. 

Jeśli temat  by się rozwinął to mogę podawać różne pomysły dotyczące niego. 

Liczę na przyjęcie pomysłu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z  wiedzy jaką mój umysł posiada to zombie wróci jak będzie w 100% gotowy i naprawiony z bógów i wszelkiego rodzaju błędów.

Edytowane przez DEATHRUNMASTER

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

5 minut temu, DEATHRUNMASTER napisał:

Z  wiedzy jaką mój umysł posiada to zombie wróci jak będzie w 100% gotowy i naprawiony z bógów i wszelkiego rodzaju błędów.

Już ponad rok temu pisałem o reaktywacji, lecz dalej serwera niema ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nikt niczego nie zostawił tylko odłożył to ze względu na to, że ZM nie jest aktualnie priorytetem. Dodatkowo obecna paczka pochłonie dużo czasu i pieniędzy, a my jako administracja nie posiadamy aż takiego luksusu by móc sobie pozwolić na kilka projektów na raz.

Oczywiscie serwer ZM przewija się od dawna i wypada go wreszcie zamknąć, natomiast zwrócę uwagę na to, że każdy bardzo chce ten serwer ale jak potrzeba pomocy to nikt się nie udziela. Ten temat to kolejna propozycja by serwer powstał ale bez żadnych konkretów. Jeżeli uważasz, że zrobisz to lepiej, wystarczy napisać PW do administracji i przedstawić swój projekt, z chęcią go wysłuchamy. Natomiast jeżeli nie posiadasz żadnych konkretnych pomysłów to proszę o cierpliwość.

To forum od dłuższego czasu przeżywa poważny spadek i ciężko jest wybić się z serwerem jakim jest ZM, który wymaga dużego nakładu pracy i pieniędzy. Dlatego też nie możemy pozwolić sobie na głupie i nieprzemyślane decyzje. Liczę, że zrozumiesz to ty i reszta osób która chce by ten mod wrócił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.