Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Rekomendowane odpowiedzi

ghsEyoU.png

Osiemnaste q&a należy do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

'ego i to mu macie okazję zadać pytania!

Przed pytaniami zapoznaj się z regulaminem!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] Czy jesteś zadowolony ze swojej postaci jaką wykreowałeś na Reload

[P] Czemu biłeś i dręczyłeś Dominika w gimnazjum 

[P] Kto jest matką

[P] Czy kiedyś wpadniesz do syna najlepszym samochodem na świecie?

[P] Co zamierzasz robić po skończonym technikum

[P] Co jest lepsze? Liceum czy technikum i dlaczego to technikum 

[P] Kto przez wszystkie lata aktywnej działalności na Reload działał Ci najbardziej na nerwy (Oprócz mnie)

[P] Dlaczego popadłeś w tak głęboki alkoholizm

[P] Bmw, czy Audi i dlaczego Audi

[P] Kto był najgorszym kierowcą w H1Z1 z całej ekipy? 

[P] Czy powinienem zmienić napój alkoholowy na moim zdjęciu profilowym?

[P] Dlaczego Łukasz nagle zniknął 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra bo tu coś cicho

[P] Wolisz wolmo?

[P] Jaki jest twój ulubiony kucyk Pony?

[P] Jeżeli kura zniesie jajko na granicy Polsko-Francuskiej do kogo należy jajko?

[P] Dlaczego jest tutaj tak mało pytań??????????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] Dlaczego Twoim zdaniem Source jest lepszy niz 1.6 czy GO? Pamiętaj, że jeszcze masz CZ.

[P] Z czym wiążesz swoją przyszłość - masz jakieś konkretne plany, czy to ciągle jest szlifowanie?

[P] Dlaczego akurat wędkarstwo? 

[P] Gdybyś mógł wymienić rangi na forum, to dlaczego wymieniłbyś je na nazwy ryb?

[P] Skąd pomysł na Twój nick? Jest czymś/kimś inspirowany? 

[P] Czy potrafisz rozróżniać dobro od zła? Co jest dla Ciebie złem z definicji?

[P] Gdybyś miał możliwość cofnięcia się w czasie, to do którego momentu udałbyś się w swoim życiu, by coś zmienić?

[P] Czy marcepan dla Ciebie jest definicją najgorszego co istnieje do zjedzenia? Jeżeli nie, to co według Ciebie jest najbardziej paskudnym produktem do zjedzenia.

[P] Kosmos - jest czymś czego nie poznamy czy jeszcze nie znamy?

[P] Co Ci zrobił Falubaz? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] miałeś ręcznik na basenie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] Największa ryba którą złowiłeś mierzyła...
[P] Dlaczego nie lubisz takich cwaniaczków jak ja?
[P] Wymarzony samochód?
[P] Strzeliłeś kiedyś z ucha na kogoś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] Czy jesteś zadowolony ze swojej postaci jaką wykreowałeś na Reload

[O] Nie wiem jaka jest mój ogólny zarys postaci. Każdy uzytkownik może mnie odbierac inaczej. Dla jednych jestem pomocny, miły i zabawny, a dla innych jestem cwaniakiem, bucem i smieciem. Ciężko jest się określić.  Większość osób, które mnie zna krócej lub mniej stwierdzą, że jestem najwiekszym śmieciem jaki chodzi po tej planecie i ja to rozumiem, z drugiej jednak strony są osoby, które znają mnie bardzo dobrze i wiedzą jaki jestem na prawdę. To też zależy kto kiedy mnie poznał. Na sieci jestem od stycznia 2014 więc na prawdę długo i wiele osób mnie poznało. Na przestrzeni tych już prawie 5 lat zmieniłem się, cały czas się zmieniam więc osoba, która poznała mnie w 2015 ma o mnie opinię taką jaką soba reprezentowałem w tamtym czasie.

[P] Czemu biłeś i dręczyłeś Dominika w gimnazjum 

[O] Prawda jest taka, że i ja i Dominik byliśmy workami treningowymi Michałka.

[P] Kto jest matką

[O] Kubusiu pamiętaj, że są pytania na które nie ma odpowiedzi.

[P] Czy kiedyś wpadniesz do syna najlepszym samochodem na świecie?

[O] Był plan przyjechać na twoją 18, ale nie doczekałem się zaproszenia ¯\_(ツ)_/¯

[P] Co zamierzasz robić po skończonym technikum

[O] Studia informatyczne. Mam nadzieję, że uda się dostać do Wrocławia, ale Kraków i Warszawa też spoko.  Generalnie interesuje mnie bardzo życie studenckie B)

[P] Co jest lepsze? Liceum czy technikum i dlaczego to technikum 

[O] Szczerze to teraz już sam nie wiem. Idąc do technikum byłem pewny, że zrobie sobie zawód, pójdę do pracy i będzie spoko, bedę miał spokój. Byłem wtedy strasznie leniwy i stwierdziłem, że do liceum nie idę, bo będę musiał iśc na studia. Niestety rzeczywistość zweryfikowała, że sam tytuł technika to taki pic na wode, który nie daje Ci nic, dlatego moje ambijce wzrosły i chciałbym dostać się na studia. Problem jest taki, że większość osób z mojej klasy tych ambicji nie ma i tracę na tym ja. Nie chcę z siebie robić tutaj prymusa, ale no ciężko jest teraz nadrobić materiał kiedy klasa się obija i stoimy w miejscu.  Cieszę się, że jestem w tym technikum, poniewaz jednak nauczyłem się trochę w kierunku swojego zawodu, niestety kosztem takich przedmiotów jak matematyka, którą musze teraz ostro nadrabiać. Jak dla mnie liceum jest spoko, technikum jest spoko, a zawodówki, a zawodówki też były złe.

[P] Kto przez wszystkie lata aktywnej działalności na Reload działał Ci najbardziej na nerwy (Oprócz mnie)

[O] Takich osób trochę było. Nie chcę tutaj wymieniac nicków, bo się będą potem sapać na CB. Jeśli bardzo chcesz wiedzieć kogo aktualnie najbardziej nie lubię to wejdź na mój profil i tam będą 2 tematy. Jeden z odwołaniem, a drugi ze skargą. Pan który sie tam pluł jest odpowiedzią na twoje pytanie :D

[P] Dlaczego popadłeś w tak głęboki alkoholizm

[O] Bo kocham alkohol.

[P] Bmw, czy Audi i dlaczego Audi

[O] Audi, dlatego, że tak mi się ubzdurało. Szukałem auta i patrze ooo, ale ładne, to takie sobie kupie i kupiłem. Nie znam się na samochodach, dla mnie liczy się tylko wygląd i wygoda, a w moim przekonaniu Audi ma obie te cechy.

[P] Kto był najgorszym kierowcą w H1Z1 z całej ekipy? 

[O] Wydaje mi się, że w ekipie byłem jedyną osobą, która potrafiła jeździć :D swoją drogą pisz mi na steam, można kiedyś pograć.

[P] Czy powinienem zmienić napój alkoholowy na moim zdjęciu profilowym?

[O] Koniecznie i bezapelacyjnie.

[P] Dlaczego Łukasz nagle zniknął 

[O] Spytaj Łukasza  ¯\_(ツ)_/¯

[P] Wolisz wolmo?

[O] Ja lubie i szypko i wolmo.

[P] Jaki jest twój ulubiony kucyk Pony?

[O] Braeburn, bo jest kowbojem, a ja lubie dziki zachód i w ogóle.

[P] Jeżeli kura zniesie jajko na granicy Polsko-Francuskiej do kogo należy jajko?

[O] Do Unii Europejskiej.

[P] Dlaczego jest tutaj tak mało pytań??????????

[O] Bo nie jestem za bardzo lubiany to i pytać nikt nie chce.

[P] Dlaczego Twoim zdaniem Source jest lepszy niz 1.6 czy GO? Pamiętaj, że jeszcze masz CZ.

[O] Sentyment. Pierwszy raz zagrałem w csa w 2007 roku i był to właśnie source. Kuzyn pozwolił mi zagrać na sowim komputerze. Potem zainstalował tez na moim, ale nie dało rady, musiałem poczekać do 2010 kiedy dostałem nowy komputer. wtedy ta piękna gra wciągnęła mnie na dobre. Założyliśmy z kuzynem i jego znajomymi drużynnę i grlaiśmy sobie mixy. Do dzisiaj gram w source, chociaż teraz bardziej ciągną mnie surfy i bhopy.

[P] Z czym wiążesz swoją przyszłość - masz jakieś konkretne plany, czy to ciągle jest szlifowanie?

[O] Tak jak pisałem wyżej. Wiem na pewno, że chcę iśćna studia informatyczne, jednak dalej nie wiem co dokładnie chciałbym robić. Tak na dobrą sprawę poza serwisowaniem wszystko mnie kręci i wszystkiego chciałbym spróbować.

[P] Dlaczego akurat wędkarstwo? 

[O] Odpowiedź jest banalnie prosta. Mój stary to fanatyk wędkarstwa :D

[P] Gdybyś mógł wymienić rangi na forum, to dlaczego wymieniłbyś je na nazwy ryb?

[O] To też bardzo proste "bo zawierają fosfor i mózg mi lepiej pracuje." Poza tym popatrz, zamiast właściciela dac S U M. No pięknie to wygląda.

[P] Skąd pomysł na Twój nick? Jest czymś/kimś inspirowany? 

[O] Nie mam bladego pojęcia dlaczego akurat Regi. Jedyne co mi przychodzi na myśl to moja babcia, która miała na imię Regina. Kto wie :D

[P] Czy potrafisz rozróżniać dobro od zła? Co jest dla Ciebie złem z definicji?

[O] Złem dla mnie jest czyn, który wykracza poza granicę moralną. Każdy człowiek ma swoją granicę moralną, dlatego dla każdego człowieka inaczej to zło wygląda. Wszystko zależy od naszej moralności.

[P] Gdybyś miał możliwość cofnięcia się w czasie, to do którego momentu udałbyś się w swoim życiu, by coś zmienić?

[O] Nie chciałbym się cofnąć i nie chciałbym niczego zmieniać. Wydaje mi się, że wszystko co się w naszym życiu dzieje i co nam się przytrafia, w jakiś sposób nas kształtuje i hartuje. No chyba, że byłbym świadomym plemnikiem, wtedy bym się tak nie pchał.

[P] Czy marcepan dla Ciebie jest definicją najgorszego co istnieje do zjedzenia? Jeżeli nie, to co według Ciebie jest najbardziej paskudnym produktem do zjedzenia.

[O] Zgadzam się marcepan to chuj i ciota.

[P] Kosmos - jest czymś czego nie poznamy czy jeszcze nie znamy?

[O] Patrząc na to z perspektywy cywilizacji kosmos jest czymś, czego jeszcze nie znamy. Niestety to co mnie smuci to fakt, że jako pokolenie jest dla nas czymś, czego niestety nie poznamy. Kosmos ma przed nami więcej pytan niż odpowiedzi, a nasza obecna technologia nie pozwala na ich odkrycie.

[P] Co Ci zrobił Falubaz? 

[O] Nic, to tak tylko dla zasady :D

[P] miałeś ręcznik na basenie ?

[O] Jestem syrenkom i nie moge wchodzić do wody, bo sie zamieniam w syrenke wiec nie miałem okazji byc na basenie.

[P] Największa ryba którą złowiłeś mierzyła...

[O] Piękny szczupak złapany na spinning latem 2017. Miał 105cm, bydle jakich mało B)

[P] Dlaczego nie lubisz takich cwaniaczków jak ja?

[O] W sumie sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Nie lubię cwaniaków i tyle. Sam kiedyś byłem wielkim cwaniakiem, ale zauważyłem, że to głupie więc teraz już powoli odpuszczam :D

[P] Wymarzony samochód?

[O] Ford Mustang GT lub Audi S3 8V

[P] Strzeliłeś kiedyś z ucha na kogoś?

[O] "Prawdy nie mówiłem tylko na komendzie"

Witam i dzięki za pytania, chciałbym nominować

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.