Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Mischka_k

[Rozpatrzone negatywnie][Admin Stały] Przyjmiecie mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Mischka [k]
SteamID:  STEAM_1:1:244655668
Serwer: Cs Go Mod
Imię: Grzegorz
Link do profilu na banid.pl:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Doświadczenie: Miałem tu admina ale musiałem Zrezygnować ale Wracam :D
Znajomość AMXX(1-10): 6
Kilka zdań o sobie: Siema mom na Imię Grzegorz, Jestem Spokojnym Graczem. Lubię grać w cs 1,6 jak i w Cs Go Jestem Operatorem Wózka widłowego czyli Pracuję jako Magazynierem w wolnym czasie lubie wbić na serwer cs Go Mod jak i pograć na Only Mirage :) no i Tyle o mnie :)
Sprawny mikrofon: TAK
Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl:/NIE
Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): NIE, ale jak sie naprawi sklep to Kupię
Kontakt: Steam forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętam, jak miałeś admina, z tego co mi wiadomo, wykonywałeś swoją robotę dobrze. 

Jako gracz, kulturka jest, zgłaszasz na [email protected], dobry kontakt z graczami. 

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

image.png

W dniu 16.03.2018 o 16:58, ESN. napisał:

Rezygnacje : 

Osoba rezygnująca z rangi powinna być w pełni świadoma swojej decyzji - Jest ona nieodwołalna stąd też najlepiej kilkukrotnie przemyśleć zanim podejmie się jakiekolwiek działania. Rezygnując z rangi odbierasz sobie możliwość do startowania na dane stanowisko w  ciągu 3 miesięcy od rezygnacji oraz 1 miesiąca na każdą inną forumową rangę niższego rzędu.  Ograniczenie to ma na celu zapobieganie tzw. 'krótkim rezygnacjom' . Zdarzały się wówczas na forum sytuacje, w których osoba, która zrezygnowała potrafiła napisać po niespełna tygodniu kolejne podanie - Nie lubimy wahań nastrojów i nie pozwalamy na takie rzeczy. W przypadku złamania ograniczenia podanie jest automatycznie odrzucane, a okres w, którym nie można składać podania resetuje się do stanu początkowego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.