Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

HUNT

[SPRZEDAM] Paczka CodMod 401 lvl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania Paczkę CodMod !!! Cod Elite 401 lvl!!!

Cena 50 zl. 

Wiecęj info na GG 66852090

*jest możliwość obejrzenia wgranej paczki

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• MICHUS
      Opis produktu: Konto steam
      STEAM: Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

GRY:
      -CS:GO ranga w csie Legendary eagle(LE) na skrzydłowym Global Elite (GE) ponad 1300 godzin -Dead by Daylight -Euro truck Simulator 2 -Hurtworld -Left 4 dead 2 -Don't Starve together -lost planet 3 -Postal 2 -Who Your Daddy   Cena produktu: 300 do nego
      Forma płatności: Przelew
      Kontakt: Forum,steam w razie co moge podać fb
    • [EX0] BaTON
      Typ pracy: Sygnatura
      Wymiary: 500x500
      Tematyka: Anime
      Kolorystyka: Ciemna
      Napis: BaToN
      Podpowiedzi: Chciałbym żeby napis nie odróżniał się od tła 
    • Przemek123445
      Zapraszam!!!

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.
    • Arystokrata
      Cześć i czołem, wstałem pięknego środowego poranka i przyszła mi pewna myśl do głowy - mianowicie chodzi mi o zwiększenie zdobywanego euro podczas trwania weekendu ( przykładowo start w piątek godzina 16:00, koniec niedziela godzina 22:00) - oczywiście to tylko przykład, ale jak wiemy, większość osób to osoby, które uczęszczają do szkoły, więc myślę, że przykładowa godzina startu będzie dla każdego zadowalająca.
      Natomiast nasuwa się pytanie ile % dodatkowego euro moglibyśmy otrzymywać? Myślałem o zdobywaniu 20% dodatkowego euro, oczywiście wiemy, że na serwerze dostępne są opcje VIP i SVIP, które dodają dodatkowy benefit (odpowiednio 25% i 50 % dodatkowego euro). Jednak uważam, że to pozwoliłoby graczom, którzy nie inwestują w te benefity, na miły bonus, który na pewno mógłby zatrzymać ich na serwerze a dzięki temu, w godzinach "późno wieczornych" frekwencja mogłaby być większa - oczywiście to tylko przypuszczenia i nie mogę być tego pewny.
      Czekam na wypowiedzi, co Wy sądzicie o takim pomyśle?
      Pozdrawiam, Arystokrata.
    • Arystokrata
      Nick na serwerze: Arystokrata
      SteamID: STEAM_0:1:150858936
      Serwer: GO MOD
      Link do Twojego GT: 
      Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.
      * Kilka zdań o sobie: Cześć i czołem, na imię mam Kamil, lat 23, pochodzę z małej wioski w województwie łodzkim, pracuję w szpitalu oraz zaczynam studia magisterskie na I roku. W wolnym czasie gram w tenisa ziemnego oraz biegam wieczorami. Lubię i cenię szczerość i punktualność, nie nawidzę jeśli ktoś udaję kogoś kim nie jest. Jestem stanowczy, konsekwentny ale mimo to lubię pracować z innymi ludźmi i z racji wykonywanego zawodu okazuje empatię innym osobom. Lubię bardzo płatki Cini Minis ( jestem uzależniony od nich ).
      Pozdrawiam
      ** Doświadczenie: Miałem admina w latach 2015/16 na serwerach tej sieci. Jeśli chodzi o znajomość AMXX to oceniam na 7-7,5.
      Sprawny mikrofon: TAK
      Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK - SVIP
      Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK
      ***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK
      Kontakt: PW Forum / STEAM
  • Przeglądający   0 użytkowników