Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

zip15

[Rozpatrzone pozytywnie][Admin Stały] [wstaw swój nick]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: zip15

SteamID: STEAM_0:1:160386282

Link do Twojego GT: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Serwer: Arena 1vs1

Doświadczenie: Doświadczenie posiadam ostatnio miałem testowego admina jak wiadomo. Byłem adminem już na innych serwerach oraz posiadałem także swoje wraz z kolegą .Więc uważam że już doświadczenie spore mam. I myślę że jak teraz dostanę stałą posadę admina to będę się starał jak tylko mogę , aby było jak najlepiej .

**Znajomość SM(1-10): 10/10 9/10 // KDKJ

*Kilka zdań o sobie: A więc tak . Mam na imię Andrzej W...... pochodzę z województwa podlaskiego mam 22 lata . Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym . Pracuję przy na budowie przy  wykończeniówkach. Zawsze jestem wesoły oraz lubię dużo spędzać  w towarzystwie znajomych w realu i w grze .

Sprawny mikrofon: TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: NIE

Edytowane przez KDKJ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na testowym problemów z nim nie było. Jest opanowany i ogarnia co i jak. Z mojej strony tylko taka mała uwaga dla kolegi, podczas gry troszkę więcej uwagi zwracaj na to co się dzieje na serwerze, zauważyłem parę razy po wejściu że są osoby do kickowania albo upomnienia a ty akurat byłeś zajęty rozmową z kimś. To tylko taka drobna uwaga ode mnie, nie wytykam nikomu błędów bo każdemu może się zdarzyć. Myślę że przyznanie admina stałego to tylko formalność zwłaszcza z uwagi na to jak mało teraz mamy adminów na arenie. Jestem na TAK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-----> NIC NIE BYŁO W REGULAMINIE, ŻE GRACZ NIE MOŻE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ (pisało, że ADMIN ma czas do wypowiedzenia się)<--------
Zauważyłem pewne sprzeczności. W miesiąc nauczyłeś się konfigurować(Skala nie mówi, czy chodzi o edytowanie wewnątrz kodu czy zewnątrz :) ) pluginy czy nie zauważyłeś tego?

Ja bym to sprawdził ;p  Dobra olejmy to. Lecimy dalej; gametracker mówi, że mało czasu poświęcasz na grę - rozumiem pracujesz, itp. Kolejną rzeczą jest to, że nie dodajesz regularnie głosowania na serwer(zaludnianie). Zapomniałem co do widzenia ciebie na serwerze. Gram już parę dni podrząd i raz cię tylko widziałem. ;) 
Wymieniam tylko minusy, bo wiadomo jak to jest z plusami, każdy widzi to co chce i zrobicie z tym co chcecie! :squircool: 

Edytowane przez lighting

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, lighting napisał:

-----> NIC NIE BYŁO W REGULAMINIE, ŻE GRACZ NIE MOŻE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ (pisało, że ADMIN ma czas do wypowiedzenia się)<--------
Zauważyłem pewne sprzeczności. W miesiąc nauczyłeś się konfigurować(Skala nie mówi, czy chodzi o edytowanie wewnątrz kodu czy zewnątrz :) ) pluginy czy nie zauważyłeś tego?

Ja bym to sprawdził ;p  Dobra olejmy to. 

?????????

Gt nie powala, ale wbijasz na serwer kiedy tylko możesz. Skarg nie było i administracja nie miała zastrzeżeń do twojego opiekowania się serwerem. Jestem na TAK. Popraw Gt i zacznij oddawać wymaganą liczbę głosów. Myślę, że admin stały się przyda, bo ja planuję odejść na emeryturę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet sobie nie wyobrażasz ile czekałem na to, aby ktoś napisał 10/10 w znajomości SM :DwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== 

We wymaganiach jest edycja pluginów w średnim lub małym stopniu, więc powiedzmy, że ktoś zepsuł plugin, który ma 33 linijki. Kompiluje się, ale są 4 errory. Twoim zadaniem jest je wyeliminować i dodatkowo dodać dla flagi "n" tag [VIP] (nie musisz dodawać nowej. Wystarczy, że edytujesz obecną). Od razu mówię. Plugin nawet po poprawce nie będzie działał na serwerze, ale nie o to chodzi :) 

Plik: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

24h powinny spokojnie wystarczyć.

edit: Zapomniałem dodać. Podeślij pliczek SP jak poprawisz :)

Wyjaśnione na pw. :) Rozwiązanie (najszybsze jakie było, aby było zgodne z zadaniem - brak błędów, dopięcie tagu):
Plik: 

image.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z aktywnością faktycznie słabo, ale obecnie mamy mało adminów + wspaniały update od Valve więc każdy się przyda. Postaraj się wbić chociaż na te 10min dziennie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.