Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

Rekomendowane odpowiedzi

Gazetka przepiękna jak zawsze , nic dodać nic ująć po prostu miodzio wyszła. Pozdrawiam czytelników i mam nadzieje , że każdemu się spodoba gazetka pepolove

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super, bardzo fajnie się czyta Pozdrawiam ;) :victory:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Pyśkaa
      Wraz z miesiącem wrzesień jest i nowa gazetka!
      Link do gazetki: 
      Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

W tym miesiącu gazetka jest dość "biedna" w porównaniu do innych, ale niestety na ostatnią chwilę musiałam robić dwa artykuły za dwie osoby co jest niesamowicie irytujące i właśnie wtedy jest taki tego efekt. Przykro mi, że gazetka tak wygląda w tym miesiącu, ale robotem nie jestem i w jeden dzień nie wymyślę dwóch dobrych artykułów + ich realizacja. Mam nadzieję, że w następnym miesiącu będzie lepiej i tym samym zachęcam innych do pomocy przy gazetce (wystarczy priv do mnie). See you!
    • [EX0] BaTON
      Typ pracy: Sygnatura
      Wymiary: 500x500
      Tematyka: Anime
      Kolorystyka: Ciemna
      Napis: BaToN
      Podpowiedzi: Chciałbym żeby napis nie odróżniał się od tła 
    • [EX0] BaTON
      Witam, chciałbym się z wami wszystkimi przywitać Jestem tutaj od wczoraj a już mi się serwerownia spodobała i serwerek CSGO MOD  \
      Teraz coś o mnie: 
      Cześć, jestem BaToN (możecie mnie znać z CSGO MODA XD) mam na imię Jakub i mam 15 lat. Lubię komputery i właśnie jemu poświęcam swój wolny czas. W CS 1.6 gram od 11 lat może to być dla was śmieszne i niewiarygodne, ale tak to prawda CS'em zaraził mnie swój brat gdy grał na COD'ie te klasy, exp itd. Pozdrawiam to wszystko ode mnie  
    • Pyśkaa
      Witam, wraz z miesiącem sierpień jest i nowa gazetka!  
      Link do gazetki: 

Dziękuje za pomoc każdej osobie która bierze udział w gazetce oraz zachęcam innych użytkowników do dodania swojej cegiełki! 
      Każdy użytkownik który chce dodać coś od siebie do następnej gazetki niech piszę do mnie w prywatnej wiadomości. 
      Pozdrawiam. =D
    • Pyśkaa
      Witam, po długim okresie czasu mam dla Was gazetkę na miesiąc lipiec!
      Link do gazetki: 

Dziękuje bardzo każdemu za jakąkolwiek pomoc małą, czy dużą! Napisanie artykułu, czy zdobyte informacje które zostały wpisane to i tak współpraca do której zachęcam każdego na forum! Od początku oparciem gazetki był Plejsy któremu najbardziej dziękuje. Nie zabrakło również osób, które po prośbie o napisanie czegokolwiek, olały kompletnie swoje zadanie i przez to gazetka była opóźniona o miesiąc, Wam też dziękuje co bym bez Was zrobiła..! =D
      Mam nadzieję, że podoba się efekt końcowy bo pierwszy raz robiłam gazetkę i do ostatniej minuty było coś edytowane. ;-; 
      Pozdrawiam!
  • Przeglądający   0 użytkowników