Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Błędy z usługami z dnia 18.02.2019 -> SPRAWDŹ

Problem ze skinami?  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

Rekomendowane odpowiedzi

Gazetka przepiękna jak zawsze , nic dodać nic ująć po prostu miodzio wyszła. Pozdrawiam czytelników i mam nadzieje , że każdemu się spodoba gazetka pepolove

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Super, bardzo fajnie się czyta Pozdrawiam ;) :victory:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Elegancka Gazeta :D  Spokojnie sie czyta oby tak dalej :) :uklon:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Pyśkaa
      Wraz z miesiącem wrzesień jest i nowa gazetka!
      Link do gazetki: 
      Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

W tym miesiącu gazetka jest dość "biedna" w porównaniu do innych, ale niestety na ostatnią chwilę musiałam robić dwa artykuły za dwie osoby co jest niesamowicie irytujące i właśnie wtedy jest taki tego efekt. Przykro mi, że gazetka tak wygląda w tym miesiącu, ale robotem nie jestem i w jeden dzień nie wymyślę dwóch dobrych artykułów + ich realizacja. Mam nadzieję, że w następnym miesiącu będzie lepiej i tym samym zachęcam innych do pomocy przy gazetce (wystarczy priv do mnie). See you!
    • [EX0] BaTON
      Typ pracy: Sygnatura
      Wymiary: 500x500
      Tematyka: Anime
      Kolorystyka: Ciemna
      Napis: BaToN
      Podpowiedzi: Chciałbym żeby napis nie odróżniał się od tła 
    • [EX0] BaTON
      Witam, chciałbym się z wami wszystkimi przywitać Jestem tutaj od wczoraj a już mi się serwerownia spodobała i serwerek CSGO MOD  \
      Teraz coś o mnie: 
      Cześć, jestem BaToN (możecie mnie znać z CSGO MODA XD) mam na imię Jakub i mam 15 lat. Lubię komputery i właśnie jemu poświęcam swój wolny czas. W CS 1.6 gram od 11 lat może to być dla was śmieszne i niewiarygodne, ale tak to prawda CS'em zaraził mnie swój brat gdy grał na COD'ie te klasy, exp itd. Pozdrawiam to wszystko ode mnie  
    • Pyśkaa
      Witam, wraz z miesiącem sierpień jest i nowa gazetka!  
      Link do gazetki: 

Dziękuje za pomoc każdej osobie która bierze udział w gazetce oraz zachęcam innych użytkowników do dodania swojej cegiełki! 
      Każdy użytkownik który chce dodać coś od siebie do następnej gazetki niech piszę do mnie w prywatnej wiadomości. 
      Pozdrawiam. =D
    • Pyśkaa
      Witam, po długim okresie czasu mam dla Was gazetkę na miesiąc lipiec!
      Link do gazetki: 

Dziękuje bardzo każdemu za jakąkolwiek pomoc małą, czy dużą! Napisanie artykułu, czy zdobyte informacje które zostały wpisane to i tak współpraca do której zachęcam każdego na forum! Od początku oparciem gazetki był Plejsy któremu najbardziej dziękuje. Nie zabrakło również osób, które po prośbie o napisanie czegokolwiek, olały kompletnie swoje zadanie i przez to gazetka była opóźniona o miesiąc, Wam też dziękuje co bym bez Was zrobiła..! =D
      Mam nadzieję, że podoba się efekt końcowy bo pierwszy raz robiłam gazetkę i do ostatniej minuty było coś edytowane. ;-; 
      Pozdrawiam!
  • Przeglądający   0 użytkowników