Skocz do zawartości

Zgłoś błąd

GAZETKA LISTOPAD 2018 -> SPRAWDŹ

DaroRo!

Siemano mam problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a więc już opisuje... Problem polega na nie działającym mikrofonie wchodze do cs w ustawienia testuje mikrofon działa wchodze na serwer go mod i naciskam klawiasz komunikacji głosowej u Mnie jest to "f" i pokazuje sie w prawym dolnym roku ikonka od  mikrofonu a Mnie nie słuchać. Ja wszystkich słyszę ale oni Mnie nie... wcześniej już grałem na serwerach go mod i nie miałem takiego problemu. Fakt nie grałem ok 7 miesięcy ale to przecież nie może być przyczyna ze cs coś zeswirowal.  Proszę o pomoc bo jest to dla Mnie strasznie uciążliwe.  Ps.  dlatego napisałem że na serwerze go mod bo wczesniej ktoś Mnie zapytał czy to sie dzieje na serwerze go mog może ktoś cos takiego miał i mnie poratuje. Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisz mi na PW swój nick, SID oraz IP - możliwe, że otrzymałeś PERMMUTE i stąd ten problem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DaroRo! Gdzie, znajdę sid i ip bo ja to już zaomnialem za stary jestem juz  dziękuje że sie zainteresowałes tematem bo bez mikro nienawidze grac. Pozdrawiam i proszę o info gdzie mogę znaleźć ten dwa numery 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałem informację, że wszystko działa, temat zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.