Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
lejtekole

[Rozpatrzone negatywnie][Admin Testowy] [lejtekole]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:lejtekole

SteamID:

Serwer:Only dd2

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie:

Cześć mam na imię Mateusz,mieszkam w Krakowie,mam 17 lat uczęszczam do drugiej klasy LIceum Sportowego, w cs 1.6 pykam sobie od 8 lat z przerwami !,moją pasją jest gra w piłkę nożną bardzo to lubię ! Lubie także zwierzęta,na codzień jestem bardzo pozytywną i ogarniętą osobą ! :) 

** Doświadczenie: bardzo dobrze znam się na obsłudzę komputera, kiedyś nawet sie tym interesowałem ale poszedłem w innym kierunku,ale obsługa komptera 8/10  obsługa amxmoda na serwerze też bardzo dobra,byłem wcześniej adminem na paru serwerach,nie było na mnie żadnych skarg zawsze wywiązywałem się z obowiązków,jestem również bardzo chętny do pomocy różnego rodzaju grafiki gimp spraye do cs nie ma problemu wszystko ogarniam 

Sprawny mikrofon: TAK/NIE  TAK

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE TAK SVIP

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego: TAK 

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: TAK Kontakt: Forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Steam id możesz znaleźć, będąc na serwerze i wpisując „status” w konsoli. Jak nie masz steam, to i tak wielkiej różnicy nie robi, więc uznam, że nie masz.

2. Godzin naliczyłem ~38, więc wymaganie w teorii jest, aczkolwiek w praktyce, wyglada bardzo marnie.

3. W doświadczeniu chodzi o to, czy byłeś kiedykolwiek adminem wcześniej, odpowiedź nie na temat. Wyobraź sobie na rozmowie o pracę ->

-Czy pracował Pan kiedyś jako informatyk?

-Umiem obsługiwać komputer. 

Popraw to jeżeli mogę prosić. 

4. Reszta takich spraw jak: wiek, mikro, znajomość języka polskiego wygląda w porządku. 

Jedyne co Ci można zarzucić to słabe GT, staraj się pograć na serwerze, by osoba rozpatrująca podanie była przekonana, że Ci zależy na tej posadzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Słabo cię znam z serwera, także za wiele o tobie nie mogę powiedzieć oprócz tego ze bardzo słabe GT.  Pograj więcej daj się poznać i wtedy składaj podanie. Nic więcej nie będę pisał, bo twoje podanie pozostawia wiele do życzenia.

Jestem na Nie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

LongeR - nieobecność

Zapraszam

--------------

Nie kojarze z serwera ale to pewnie dlatego że nie gram ostatnio

Po gt które jest bardzo małe widze kolejny minus

Marn staż na serwerze, nie mam co ocenić 

Kultury też nie bo chyba z tobą nawet nie grałem

Pograj troche, pokaż sie z dobrej strony, zainteresuj sie także forum, zainteresowanym serwerem za bardzo

Daj sie poznać trzymaj dobre zachowanie i kulture

Trzymaj regularność aktywności i graj

Narazie  NIE 

###

Z takim graniem to nie bardzo

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

nie znam, nie kojarze, chyba nigdy razem nie byliśmy na serwerze. Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widziałem nigdy na serwerze. Jestem na nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lejtecole co do Ciebie to powiem , że nie raz grałem z tobą na serwerze stąd między innymi kojarzę twój nick. Mikrofon masz bo nie raz słyszałem Ciebie ,  kultura tak samo jest u Ciebie , odpalonych graczy zgłaszałeś ale to nie była jakaś masa spalonych , więc będziesz umiał odróżnić spalonego gracza od zwykłego dobrego. Admini widzę , że nie znają Ciebie za dobrze , więc lepiej jak dałbyś się im poznać bliżej, tak samo jak i graczom na serwerze. 

lejtecole na chwilę obecną jestem na NIE. Popraw GT , daj się poznać jak wspomniałem wyżej adminom i za 2 tygodnie złóż podanie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.