Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Sprawdź nasz nowy serwer - 4FUN IP: 4fun.cs-reload.pl:27185 -> POŁĄCZ

ZBIÓRKI ORAZ KONKURS  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

aNo

[Rozpatrzone pozytywnie]aNo na stałego?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: aNo

SteamID: STEAM_0:0:2542040 

Serwer: Only DD2

Imię: Dawid

Link do profilu na banid:  

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Link do Twojego GT na serwerze:  

Doświadczenie: Admin testowy tutaj i jak wcześniej wspomniałem poprzednim razem jakieś 8 lat temu posiadałem admina.

*Znajomość AMXX(1-10): 6

**Kilka zdań o sobie: Mam na imię Dawid mam 23 lata. Pochodzę z małego miasteczka zwanym Piekary Śląskie. Zainteresowania dalej mam te same wszystko związane z metaloplastyką, spawalnictwem i ślusarstwem ;). Mogę jeszcze dodać, że jestem spokojną i opanowaną osobą . :)

Sprawny mikrofon: TAK

Czy byłeś karany na serwerach CS-Reload.pl: Nie

Czy masz aktywną usługę na serwerze (VIP): TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania się w podaniach przyszłych kandydatów na  Admina Testowego oraz Admina Stałego: TAK

Kontakt:Steam, forum, FB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście że tak

Wypełnia sumiennie obowiązki bez zastrzeżeń

Aktywny bardzo, GT zajebyste

Brak jakichkolwiek minusów nie mam co rozpisywac wiec poprostu   TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Z czystym sumieniem duze TAK

Aktywnosc i kultura na wysokim poziomie. Okres testowy przeszedles wzorowo. Nie ma sie nawet do czego doczepic ;)

Powodzenia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozytywna morda na serwerze, codziennie strzela w te karabiny, opanowany i spokojny z poczuciem humoru gostek. Hyyyy Haaaa! xD

Na tak :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aNo co do Ciebie to muszę powiedzieć , że mimo iż nie widziałem już długo takiego gracza z bardzo dobrym GT. Ale lecimy dalej jako admin testowy swoje obowiązki wypełniłeś prawidłowo , inaczej mówiąc w konflikty nie wchodziłeś , nikt na Ciebie skargi nie napisał , wszystko było bardzo dobrze spełnione. Amx znasz bardzo dobrze , mikrofon masz gdzie każdy sam powie , że jesteś pozytywnym człowiekiem bo idzie się z tobą pośmiać/pogadać itp. Respa/Celów i inne rzeczy to pilnowałeś na serwerze bardzo dobrze. Na serwerze jesteś codziennie , z adminami masz dobry kontakt jak i z ludźmi na serwerze. Po prostu jesteś pozytywnym człowiekiem , który nadaje się na to stanowisko. 

Jestem na TAK. I mam nadzieję , że nie znudzi Ci się granie ciągle tej samej mapy i zostaniesz z nami na dłużej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Może się powtórzę ale cóż gt bardzo ładne i systematyczne głosy oddawane steam posiada ów gracz . Forum również odwiedza, zero problemów na serwerze skarg także nie było . Potrafi utrzymać porządek na serwerze i widać to po banach . Są tu same plusy więc nic więcej nie pozostaje tylko napisć wielkie TAK i oby tak dalej . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko jak koledzy wyżej, gt wzorowe ( no life), bezproblemowy, kontaktowy. Duże TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie.

Zacznę od tg że wypowiem się chodzi nie byłem wyróżniony przez Kolegę.:)Luzik.

A co do naszego Admina testowego ,startującego na stałego jestem na TAK ponieważ pokazałeś nam w testowym jak wykonujesz obowiązki Admina. Warunki że tak się wyrażę wszystkie spełnione ponad normę.

- Odpowiedzialny

- Solidny

- Kulturalny 

- Przyjazny

Dla mnie dalej jesteś taki jak wypowiadałem się w testowym i nic tu nie zmieniam lecz bym sporo dodał pozytywnie oczywiście.

Za pewne WITAJ W KLUBIE STRÓŻÓW :clapping:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wybacz, że tak długo musiałeś czekać - mówili, że dorosłe życie to fajne życie...

Oczywiście nie mógłbym odrzucić takiego kandydata na te stanowisko. Zatem witamy w gronie Adminów DD2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Temat został zamknięty przez moderatora forum

Pozytywwie

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu uzyskania uprawnień administratorskich (SteamID + hasło).

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Aby odebrać rangę na forum napisz post według wzoru w tym temacie - 

Z pozdrowieniami, zespół Cs-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.