Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
.:Noproblemo:.

[TEMAT ZAMKNIĘTY]Goodbay <3

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzone chwile na TS'3 oraz GO:MOD'zie ale nadszedł czas by się pożegnać... Widzicie, że od dłuższego czasu nie widać mnie na serwerach ponieważ muszę zająć się nauką oraz swoja przyszłością dlatego muszę się z wami niestety pożegnać. 

Może zacznę od góry...

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

-jesteś świetnym właścicielem,zawsze pomagasz gdy ktoś potrzebuje pomocy oraz załatwiasz wszystkie sprawy o które jesteś proszony. Życzę Ci byś dalej się tak świetnie sprawował jak do tej pory.

-szczerze nie miałem okazji Ciebie poznać ale mimo wszystko tak jak KDKJ życzę Ci byś dalej brał czynny udział w życiu forum.

-jesteś świetnym opiekunem serwera jakiego do tej pory spotkałem... Może jesteś troszkę botem ale na tym da się popracować xd... Powodzenia w dalszym prowadzeniu serwera.

- nie znam Cię za długo ale dobrze sprawujesz się w roli opiekuna ... Powodzenia 

- o tobie to się zastanawiałem co mam napisać.... Czasami jesteś spoko ... czasami jesteś jaki jesteś ... ale mimo to jesteś DOBRYM adminem,kolegą...Powodzenia 

- miło było Cię poznać.... Powodzenia jako admin 

- Bot i tyle :lel:.... Już nie będziesz musiał kupować mi AWP >xd< POWODZENIA ..... 

-Co do Ciebie dalej wisisz mi 200 euro (licząc odsetki to by było już z 500 jak nie wiecej) :gun_bandana: .... Jestes dobrym sory BARDZO dobrym adminem (nie wiem czemu nie jesteś jeszcze opiekunem)..... Powodzenia 

- Bardzo dobry gracz ---><----- Świetny admin >>>><<<<< dobra morda>>> powodzenia w dalszych osiągnieciach

Jest was za dużo by wszystkich wymienić ale DZIĘKUJĘ oraz życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świat  Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku .

Może kiedyś jeszcze wpadnę (na pewno)  i pogramy,pogadamy,pośmiejemy się ale na razie muszę was opuścić...

Tylko proszę was dbajcie o forum oraz serwery :P

DO ZOBACZENIA !!! 

Edytowane przez .:Noproblemo:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymaj się! Wróć silniejszy pepolove

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również dziękuje za wszystkie minuty spędzone na GO:MOD wypeout

33 minuty temu, .:Noproblemo:. napisał:

Jestes dobrym sory BARDZO dobrym adminem (nie wiem czemu nie jesteś jeszcze opiekunem)

Creator praktycznie nie jest adminem na GO:MOD, już od ponad dwóch miesięcy.. xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

2 godziny temu, KAZ3K napisał:

Na razie trzymaj się mordka i wróć kiedyś .

Napewno kiedyś wrócę... Jak coś kontakt steam jest nadal :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.