Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Leo230

[Propozycja odrzucona]Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

chciałbym wam przestawić  kilka propozycji dotyczące serwer  :

1 propozycja jest jackpot  który może wprowadzi na serwer dużo frajdy  tylko nie taki jackpot jak w CS:GO ze obstawiamy skiny tylko  euro  powiedzmy ze min stawka będzie 50 euro a max 300 tak żeby każdy miał jakąś  szanse a nie tylko ci którzy maja dużo euro a tez jak "spojrzymy na nazwę serwer  jest tam napisane jackpot z którym się jeszcze nie spotkałem na tym serwerze " :D

2 propozycja jest ten vip który był ale został chyba usunie (sam nie wiem dlaczego go nie ma ) ale taki vip  byłby bardzo fajna opcja dla graczy nie mających  zakupionej usługi powiedzmy ze taki vip zaczynałby się od godziny 22:00 do 6:00 (czyli 8h  szybka matematyka  xd) duzą role odgrywałby w weekendy  

3 propozycja  chciałbym aby przywrócono  jakieś losowania/quizy/konkursy lub możne jakieś podwojenie dropu euro  jak dobrze wiemy święta tuz tuz  zimno na dworze wiec przydałoby się jakoś zając ten czas czemu  by nie przed komputerem  przy wspaniałej serwerowni  i przy różnych zabawach żeby nie było to tylko nudne strzelania a wesołej granie  w milej atmosferze  

dziękuje za uwagę :uklon:

Uwaga moga oczy boleć

wiem brak kropek przecinków ale już mi się nie chciało bo późno było 

Edytowane przez Leo230

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. "jackpot" na cs:go modach w 1.6 oznacza wlasnie losowanie skinow tak jak u nas ozone to zrobił :d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę ze nie zrozumiale napisałem sory mój błąd już tłumacze o co mi chodziło bo wiesz jak juz uzbierasz te wszystkie skiny które chciałeś  rozbudujesz klan  i potem nie masz co robić z tymi euroskami i zbierasz je i zbierasz a taki jackpot mogły  zapewnić  zabawę ty mi euroskami bo raz byś wygrał a razy byś przegrał  i tak w kółko  wiec cały czas mógłbyś  się nimi bawić  ;)

Edytowane przez Leo230

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz nie mam za dużo wolnego czasu, ale postaram się po południu/wieczorem opisać zalety oraz wady Twoich propozycji. Praktycznie wszystkie z nich były u nas na serwerze a jedna z nich na pewno się jeszcze pojawi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Pewnie wszystkie juz byly nie wiem nie pamiętam wróciłem tu po długiej przerwie wiec poleciałem z takim propozycjami  bo chciałby  żeby ten serwer znowu  zaczął  żyć  :ciuchciuch:

Edytowane przez Leo230

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

9 godzin temu, Leo230 napisał:

1 propozycja jest jackpot  który może wprowadzi na serwer dużo frajdy  tylko nie taki jackpot jak w CS:GO ze obstawiamy skiny tylko  euro  powiedzmy ze min stawka będzie 50 euro a max 300 tak żeby każdy miał jakąś  szanse a nie tylko ci którzy maja dużo euro a tez jak "spojrzymy na nazwę serwer  jest tam napisane jackpot z którym się jeszcze nie spotkałem na tym serwerze "

Jest.

2 propozycja jest ten vip który był ale został chyba usunie (sam nie wiem dlaczego go nie ma ) ale taki vip  byłby bardzo fajna opcja dla graczy nie mających  zakupionej usługi powiedzmy ze taki vip zaczynałby się od godziny 22:00 do 6:00 (czyli 8h  szybka matematyka  xd) duzą role odgrywałby w weekendy

Był, ale zniknął z powodu decyzji graczy.

3 propozycja  chciałbym aby przywrócono  jakieś losowania/quizy/konkursy lub możne jakieś podwojenie dropu euro  jak dobrze wiemy święta tuz tuz  zimno na dworze wiec przydałoby się jakoś zając ten czas czemu  by nie przed komputerem  przy wspaniałej serwerowni  i przy różnych zabawach żeby nie było to tylko nudne strzelania a wesołej granie  w milej atmosferze

To już sprawa dla 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

i

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

11 godzin temu, Leo230 napisał:

Widzę ze nie zrozumiale napisałem sory mój błąd już tłumacze o co mi chodziło bo wiesz jak juz uzbierasz te wszystkie skiny które chciałeś  rozbudujesz klan  i potem nie masz co robić z tymi euroskami i zbierasz je i zbierasz a taki jackpot mogły  zapewnić  zabawę ty mi euroskami bo raz byś wygrał a razy byś przegrał  i tak w kółko  wiec cały czas mógłbyś  się nimi bawić  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o pomysł pierwszy. Mowa tu o jackpocie, czyli jakby nie patrzeć forma hazardu, wciągające, ludzie będą grać, zdobywać euro, tracić lub wygrywać euro, jak wygrają to co? Będą grać dalej, więcej euro więcej szpanu, jeśli przegrają, będą grać dalej żeby się odbić od dna. Pomysł godny uwagi. 

Drugi pomysł. Darmowy VIP w godzinach nocnych na innych serwerach zawsze był odbierany pozytywnie. Na GO Modzie panuje "kryzys", ludzie odchodzą. W nocy gra około 4 osoby. Warto zachęcić innych, np tym free Vipem. 

Trzeci pomysł. Losowanie kos/euro w niedzielę to już historia. Ludzie czekali, pytali mnie kiedy losowanie, a tu z dnia na dzień koniec. Bez żadnej informacji nagle się skończyło. A na serwerze nadal widnieje info, że jest ten event. Dla dawki emocji, warto wrócić do tego losowania, lub zorganizować zupełnie coś innego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Losowanie w niedzieli się skończyło, bo było chyba  tylko na głowie Boba, a niedziela jak to niedziela.... po za tym z góry powinno być określone np. o 18 i robione o 18 nie ważne czy są 2 osoby czy 32  jeśli dana osoba nie może, a raz się tak zdarzyło to niech poinformuje kogoś żeby go zastąpić, wtedy to zadziała

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak obiecałem wyjaśnić parę kwestii, tak też czynię.

18 godzin temu, Leo230 napisał:

1 propozycja

Co do tej propozycji, domyślam się, że chodzi Ci tutaj, o sytuację 1vs1, czy 1v3... i obstawiamy, która drużyna wygra, czy gracz ugra clutch'a.. itd. Nie było to złe a wręcz przeciwnie, gwarantowało to garstkę kolejnych emocji podczas rozgrywki. Jeszcze za czasu kiedy 

był opiekunem (być może też wtedy już byłem), plugin dot. obstawiania "gryzł" się z innym pluginem i powstawały błędy na serwerze i z tego powodu został usunięty. Jak jest teraz? Nie wiem, popytam technika, czy można do tego wrócić.

18 godzin temu, Leo230 napisał:

2 propozycja

Free-vip, owszem był, lecz postanowiliśmy, że zostanie On usunięty. Nie jest to do końca sprawiedliwe wobec graczy, którzy kupują vipy, czy też svipy. Myślę, że można by pomyśleć nad inną opcją a mianowicie losowy vip, co rundę, dla jednego gracza. Dajcie znać co o tym myślicie a my to w gronie administracyjnym przemyślimy raz jeszcze.

19 godzin temu, Leo230 napisał:

3 propozycja

Ehh, uwielbiam takie propozycję, po resecie, mało kto ma kosy i wszyscy chcą mieć najlepiej wszystkie. xd 

Sprawa wygląda dość prosto, w tygodniu (pon-czw) jestem dość mało widoczny na serwerze, co stali gracze pewnie mogą zauważyć. Za dużo pisać tutaj nie będę, ale razem z

pomyślimy coś w tym temacie, lecz nie oczekujcie wysypu kos dla wszystkich, bo jednak to ma być jakiś trud by je zdobyć.. feelsgreatman

3 godziny temu, ~fl0w. napisał:

Losowanie w niedzieli się skończyło, bo było chyba  tylko na głowie Boba, a niedziela jak to niedziela....

A skąd masz informację, że się skończyło?, zaledwie losowania nie było tylko w ostatnią niedzielę, nie licząc oczywiście mojej nieobecności. ;) W tej kwestii nic się nie zmienia, losowania będą jak zawsze, będziemy je robić jak dotychczas, czasami ja a czasami Pyśka. 

Czekam na Wasze zdanie odnośnie losowania co rundę vip'a a co za tym idzie, temat powisi jakiś czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

9 minut temu, Bobencjusz napisał:

Co do tej propozycji, domyślam się, że chodzi Ci tutaj, o sytuację 1vs1, czy 1v3... i obstawiamy, która drużyna wygra, czy gracz ugra clutch'a.. itd. Nie było to złe a wręcz przeciwnie, gwarantowało to garstkę kolejnych emocji podczas rozgrywki. Jeszcze za czasu kiedy 

był opiekunem (być może też wtedy już byłem), plugin dot. obstawiania "gryzł" się z innym pluginem i powstawały błędy na serwerze i z tego powodu został usunięty. Jak jest teraz? Nie wiem, popytam technika, czy można do tego wrócić.

chodziło mi bardziej jak foxi napisał :

4 godziny temu, f0xi napisał:

Mowa tu o jackpocie, czyli jakby nie patrzeć forma hazardu, wciągające, ludzie będą grać, zdobywać euro, tracić lub wygrywać euro, jak wygrają to co? Będą grać dalej, więcej euro więcej szpanu, jeśli przegrają, będą grać dalej żeby się odbić od dna. Pomysł godny uwagi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale na podstawie czegoś, muszą obstawiać te skiny czy euro...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

a z tym vipem pomysł bardzo fajny jak dla mnie nawet bardziej opłacalny niż taki free-vip  nocny bo z tego możne każdy z korzystać a z takiego nocnego tylko osóby które  graja przysłowiowe nocki 

11 minut temu, Bobencjusz napisał:

Ale na podstawie czegoś, muszą obstawiać te skiny czy euro...

euro  jest bardziej opłacalne bo jak już dojdziesz do stanu który masz już wszystkie skiny które chciałeś  i  rozbudowany klan to  nie ma co robić z euro 

Edytowane przez Leo230

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co wy na to,aby rozważyć 3 opcję vipa ? Wprowadzenie np:. mini vipa który odpowiednio byłby dużo słabszy od tych które są i np 5 graczy wpłaca po 1000 euro i losuję jednemu z nich vipa. No może inna forma wprowadzenie mini vipa który np byłby losowany co mapę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

16 minut temu, Rono321 napisał:

Co wy na to,aby rozważyć 3 opcję vipa ? Wprowadzenie np:. mini vipa który odpowiednio byłby dużo słabszy od tych które są i np 5 graczy wpłaca po 1000 euro i losuję jednemu z nich vipa. No może inna forma wprowadzenie mini vipa który np byłby losowany co mapę. 

Bezsens. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

6 godzin temu, Leo230 napisał:

No to jak z tymi propozycjami ? 

Odpiszę wieczorem/w nocy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

chyba sobie zapomniałeś odpisać :D

jak dla mnie  w tym temacie chyba nic więcej się już nie stanie wiec do zamknięcia czy coś  ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Propozycja wisi, "czerwoni" się nie udzielają, więc na tym zakończymy temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.