Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Pyśkaa

Q&A #20 ~fl0w.

Rekomendowane odpowiedzi

0ohTRTQ.png

W tym Q&A zadajecie pytanka użytkownikowi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Przed zadaniem pytania zapoznaj się z regulaminem!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

[p] Co lubisz robić w wolnym czasie Grać w cs'a czy siedzieć z kolegami 

[p]  Co wolisz Piwo-Wódka

[p] Co bd robisz jak skończysz szkołę

[p] Palisz papierosy 

[p] Koty czy Psy

[p] Lubisz zimę czy lato

[p] jak znalazłeś Serwer

[p]  Kto lepszy Pyska czy Wino 

[p] Dziewczyny czy Chłopcy 

[p] Masz Dziewczynę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

[p] Czemu nie potrafisz grać w nic ?
[p] Kiedy będę w Q&A ?
[p] Masz już zęby ?

[p] Kto jest lepszym opiekunem  Boben czy Pysia ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] czemu

jest niedobła (jak wydła z wiadełkiem) i wymaga ode mnie napisania Ci pytań?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

[P] Gdybyśmy żyli w świecie fantasy, walcząc między sobą na śmierć i życie i używali magii żywiołów, jaki żywioł/element byś wybrał aby przeżyć? (Oprócz klasycznych takich jak woda czy ogień, możesz podać coś w stylu lodu, prądu, trucizny, natury etc).

[P] Dlaczego taki nick? Losowo wymyślony na potrzeby założenie gdzieś konta czy może ma jakąś historie za sobą?

[P] Co cię zainspirowało do bawienia się grafiką? Myślisz o tym jak o hobby czy może plan na życie za X lat?

[P] Ulubione top 3 tryby z CS'a 1.6 i dlaczego akurat te? (Jak nie masz 3 to 1 lub 2 też może być).

[P] Najsilniejsza emocja u człowieka, która sprawia że zachowujemy się najmniej ludzko gdy dochodzi do apogeum to? Uzasadnij. (Przykłady: miłość, strach, ciekawość etc).

[P] Jaki masz stosunek do relacji człowiek VS zwierzę, czy uważasz że zwierzęta powinny mieć niemal identyczne prawa do człowieka czy żyjemy już w takim świecie że nie ważne co zrobimy i tak będziemy nad nimi?

[P] Masz swoja ulubioną teorie spiskową? Żyjemy w symulacji, piramidy były stworzone przez ufoludków czy może illuminati steruję całym światem zza cienia?

[P] Czy wierzysz że coś jest po śmierci, jeśli tak to co? Reinkarnacja, pustka, życie w raju/piekle?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] Kto jest najlepszym adminem na cs:go modzie ? (Wino)

[P] Jak Ci się podoba atmosfera na cs:go modzie ?

[P] Masz pomysł na jakiś tatuaż ? Planujesz może go robić ?

[P] Jakie masz zainteresowania ?

[P] Co chciałbyś robić w życiu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Co lubisz robić w wolnym czasie Grać w cs'a czy siedzieć z kolegami?
Zależy od pogody za oknem, ale kumpli mam w innych szkołach, więc zazwyczaj zostaje tylko piątek i sobota.

Co wolisz Piwo / Wódka?
Piwo, zdecydowanie.

Co będziesz robić jak skończysz szkołę?
Wiadomo, logistycznie - wózek widłowy, a czasem może jakieś prace remontowe, bo coś tam umiem.

Palisz papierosy?
Zdarza się.

Koty czy Psy?
Mam kotka, ale wolę psy (byle nie z komendy)

Lubisz zimę czy lato?
Lato, zdecydowanie.

Jak znalazłeś serwer?
Zaczynałem na JB i w sumie nie pamiętam.

Kto lepszy Pyśka czy Wino?
Oczywiście, że Pyś... żartowałem, Wino.

Dziewczyny czy chłopcy?
Ogólnie - dziewczyny, ale dla foxi mogę zrobić wyjątek.

Masz dziewczynę?
Tak, Sandra z Lę******** :D

Czemu nie potrafisz grać w nic?
Bo nie ma takiej gry bomblu :D

Kiedy będę w Q&A?
Nie wiem.

Masz już zęby?
Zawsze miałem, no prawie.

Kto jest lepszym opiekunem Boben czy Pysia?
Na równi chyba, chociaż ja miałem więcej do czynienia z Bobem, ale za to Pysia ma graficzny, więc wiesz co jest 5.

Czemu Pyśkaa jest niedobła (jak wydła z wiadełkiem) i wymaga ode mnie napisania Ci pytań?
Nie wymaga, zaprasza :D

Gdybyśmy żyli w świecie fantasy, walcząc między sobą na śmierć i życie i używali magii żywiołów, jaki żywioł/element byś wybrał aby przeżyć?
Gniew Pyśki

Dlaczego taki nick? Losowo wymyślony na potrzeby założenie gdzieś konta czy może ma jakąś historie za sobą?
Wodny chłopak jestem, a flow oznacza pływ, wiadomo. Do tego fala w postaci ~ i gotowe :D

Co cię zainspirowało do bawienia się grafiką? Myślisz o tym jak o hobby czy może plan na życie za X lat?
Kolega się bawił w photoshopie, pomyślałem, że fajne to, pobrałem GIMP'a 2 i zacząłem robić grafiki typu: szare jednolite tło, napis + wiatr. Potem poznałem trochę PS i z poradnikami się uczyłem, zazwyczaj tylko dla siebie, z czasem jak już jakos to zaczęło wyglądać, to znajomi prosilio jakieś prace, a potem też obcy, głównie z forów innej gry. Na teraz uważam, że coś tam umiem, ale nie mam zamiaru tego rozwijać, bo nie potrafię myśleć wystarczająco kreatywnie.

Ulubione top 3 tryby z CS'a 1.6 i dlaczego akurat te?
JB - Jak miałem 9 lat to kumpel podesłał mi IP z tekstem "serwer kolegi chodz pogramy", tak juz zostało. Pamiętam do dzisiaj jak mnie ktoś wyzywał "dziecko kurwa przejdź mutacje" (bo ja do dzisiaj taka piszczała jestem), a admini mnie bronili bo prowadziłem z palcem w...
CS:GO Mod - Głównie dlatego, że jest "Hazard" i fajny klimat.
DD2 - Ulubiona mapa (ale nie csr dd2, bo tam się grać nie da dłużej niż 10 minut).

Najsilniejsza emocja u człowieka, która sprawia że zachowujemy się najmniej ludzko gdy dochodzi do apogeum to? Uzasadnij.
Nie wiem jak u innych ludzi, ale u mnie brak zaufania, bo żyjemy w zakłamanym świecie.

Jaki masz stosunek do relacji człowiek VS zwierzę, czy uważasz że zwierzęta powinny mieć niemal identyczne prawa do człowieka czy żyjemy już w takim świecie że nie ważne co zrobimy i tak będziemy nad nimi?
Człowiek i tak będzie wyżej, ale jeśli chodzi  Ci o prawa zwierząt w przypadku gdy ktoś się nad nimi znęca, to ciekawą opcją, byłoby zrobienie mu tego samego.

Masz swoja ulubioną teorie spiskową?
Religia. Nie jest ulubiona,  ale chyba jednya wktórą wierzę (jeśli można to w ogóle zaliczyć)

Czy wierzysz że coś jest po śmierci, jeśli tak to co? Reinkarnacja, pustka, życie w raju/piekle?
Nie wiem, nie  zastanawiam się nad tym, żyję w świecie materialnym, więc dbam o to co mam tutaj, a potem się zobaczy.

Kto jest najlepszym adminem na cs:go modzie ?
Wino sugeruje, że Wino.

Jak Ci się podoba atmosfera na cs:go modzie ?
Super, zwłaszcza LSPD JEST NAS 50 RZUC TO

Masz pomysł na jakiś tatuaż ? Planujesz może go robić ?
Ze względu na niedawną operację musiałem sobie chwilowo odpuścić, ale cały czas myślę nad "Veritas de Santare", czyli Zemsty nadejdzie czas, chociaż w przyszłości (czyt. po 18) chciałbym rękaw na samym przedramieniu, wstępnie myślę o Ryuk'u z Death Note 2, ale zobaczymy, czy za jakiś czas nie wyda mi się to głupie :D

Jakie masz zainteresowania ?
Wszystkiego po trochu, ale chyba do motoryzacji ciągnie najbardziej, zwłaszcza do Subaru Imprezy (2004) i E92 z poniższej sygnaturki <3

Co chciałbyś robić w życiu ?
Jest tyle planów, a każdy z nich zmienia się z dnia na dzień pod wpływem przemyśleń i wydarzeń.

Grałeś w kajko i kokosz?
Nope.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.