Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Matrix2000

[ZBANOWANY] [Odwołanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:CIOS Snax
Nick Admina:Wino
Czas zdarzenia:18.12.2018 ok 16;00
Steam ID/IP:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Wycinek z konsoli:---

Serwer:GO MOD
Opis sytuacji: Gralem se gralem zabilem kogos kogo widzialem ,a tutaj admin daje Mi perma i pisze ze demko da na forum i chcialbym wspomniec ,ze dnia 15.12.2018 dalem 7 ss ,ktore byly czyste po czym weszlem na serwer i dostalem znowu ss po 5 minutach jakbym mial jakies haksy to jak bym dostal pierwsze ss to bym sie odpalil ,ale admini sie mylili ja nie chce psuc gry innym.Ogolnie jestem nie lubiany na serwerze nie wiem dlaczego moze dlatego ,ze dobrze gram? Nie wiem? Dziekuje za wysluchanie mojego odwolania.

Z POZDROWIENIAMI CIOS Snax!!!!

Edytowane przez Matrix2000

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ban; 

Demo; 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

No i ,czy cos w tym demku jest podejrzanego zwyczajna gra ,sprawdzanie wszystkich miejscowek runda 5;2,5;3  dobre poslugiwanie sie granatami.I to ze wceluje sie w radio to nie jest nic podejrzanego dobry snajper zawsze idzie na entry fraga.

By Pyśkaa,

Czekaj na rozpiskę, nie rób spamu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również postaram się dziś około 20-21 zamieścić rozpiskę, lecz nie zapominajmy o adminie, który dał bana.

jak będziesz mieć chwilę, podaj dyskusyjne czasówki.

, jeżeli faktycznie dobrze grasz, to taka kolej rzeczy, że gracze nie przepadają za Tobą. Z tym już trzeba żyć. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Zostawcie mi też! Chciałem rozpisać pod wh bo za dużo gry pod info miał wczoraj, ale widzę, że mnie ubiegli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Zaczynając:

~1:52 - 1:56 Wcelowałeś się wtypa przez skrzynki nie widząc go?

Kontynuacja akcji, zauważyłeś kątem oka bądź słyszałeś, że 2 Terro idzie w prawo na poche, a Ty zostajesz wcelowany i czekasz na 3 gościa ?

~3:13 podobna sytuacja

~3:47 Celownikiem za tt ;)

~7:56 zatrzymujesz się przed ścianą (gdy zobaczyłeś TT przez nią?) i rzucasz granat na wejście.

~9:10 na nożu wybiegasz po zabójstwie TT, skąd możesz przypuszczać, że tam nikogo nie ma ? Radar jest zepsuty ;) 

~10:29 Tutaj też nagle mnie zauważyłeś ? i się zatrzymałeś, po chwili cofnąłeś. Rozumiem dźwięk ale potrzebowałeś być aż tak blisko mnie żeby usłyszeć ? Wątpie

~ Cała akcja od 12:40, chowanie się przed TT ? 

~17:39 Wcelowany w model (może słyszał)

~17:54 Ja bez WH na ns nie mogłem go zauważyć (wtapiał się z kratami) a Ty idealnie do niego celujesz?

Następna runda i nawet nie spojrzałeś na górę ... 

~20:16 wcześniej miejscówki nie sprawdzałeś gościu nawet głośno nie chodził, a Ty wcelowany wbijasz ?

Akcja od ~20:35 Skąd wiesz, że jest tam też drugi typ i się ciągle obracasz, patrząc co robią, wiedząc, że CT przebiega Ci koło kurnika ?

1 Raz demko rozpisuje, więc proszę o wyrozumiałość :P Zobaczymy co z Tobą będzie, moim zdaniem odpalenie na 1 akcjach widać aż za bardzo, szczególnie z przeciągnietym celownikiem AWP po skrzynkach na modelu ;) Dodam jeszcze, że uważam iż odpalasz WH na jakiś czas poznając mniej więcej pozycje wrogów i nie grasz na nim ciągle. Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Wino ,a nie pomyslales ,ze moglbym dostac info gralem w tedy z bardzo dobrym team'etem ,ktory dawal bardzo dobre info o nicku KTK DZIADU i dlatego.Wino po co mialbym wlaczac wh i je wylaczac wogule bez sesnu. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale info nie dostałeś na dokładną pozycję modelu. Czekam na reszte UBS :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Ja rozpiszę najprawdopodobniej dopiero ok. północy, możecie poczekać, nie musicie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Wino ,ale wiedzialem gdzie sie wcelowac zeby typa zabic i tak to byl troche fart bo to byl fast zoome. Pozdrawiam :)

By Pyśkaa,

Jeszcze jeden post i skończy się ostrzeżeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1:50 -> Tutaj ta akcja jest faktycznie bynajmniej dziwna. Celownik poleciał przez skrzynkę(nie wiem czy na model), gdzie jeżeli tak się dzieje powinien oddać ten skanujący strzał. Tu był zwykły powrót na wyjście z "tunelu" i wyczekiwanie na gościa, gdzie raczej 90% graczy, by popatrzyła sobie plecy(na gościa zza skrzynki). Pierwsza akcja i podejrzana aczkolwiek i takie się zdarzają. +/-

5:26 -> Opcje są dwie, info od w/w KRK Dziadu (z ts'a -> według regulaminu jest to karane banem) bądź wh, oczywiście stawiam na info. -

17:40 -> Niby go nie widział ani nic, ale wydaje mi się, że tam było 1-2 tupnięcia, które mógł słyszeć. -

19:20 -> Co warzywo, ledwo wpadł frag, xd -

Jak mam być szczery, to demo nudne jak "flaki z olejem", info z ts'a, wh tutaj na pewno nie ma.

Czysto.

## Edit.

Zapomniałem oczywiście o samym fakcie bana.

Według taryfikatora -> 

Cytat

Podpowiadanie na ts3 lub na innych komunikatorach -> Ban 1 dzień do 7

Moja opinia jest taka, że jeden dzień bana, dla tego gracza będzie odpowiednią "nagrodą".

,

decyzje pozostawiam Wam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Osz kurde napisałem wczoraj post ale to nie opublikowałem #gupiMystic

A więc demko obejrzałem i nic specjalnego poza tym info z ts3.

Jak dla mnie nam powinien wynosić conajmnijej 3dni gdyż delikwent raczej się do tego nie przyzna + próba oszukania że "wie gdzie się wcelować".

Ban 3 dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

16 godzin temu, Matrix2000 napisał:

Wino ,a nie pomyslales ,ze moglbym dostac info gralem w tedy z bardzo dobrym team'etem ,ktory dawal bardzo dobre info o nicku KTK DZIADU

, przyznał się, tylko „zapomniał” podać, że komunikatorem z poza gry.

By ne0,

W takim razie decyduj i zamykajcie, nie ma sensu na mnie czekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Popieram kolegów wyżej - info jest, ale nie z WH(za malo!). -przynajmniej nie on/off bo strasznie drewniane xd
Są może 2 akcje, które są coś warte - jedna to np. 17:54; ale na bana za wspomagacze to absolutnie za mało.
Gracz warzywo jak cholera, jestem przerażony tym ile wie, a jak chodzi... ja bym perma zostawił, ale róbcie co chcecie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Dema czyste. Dajcie mu bana wg taryfikatora za info na komunikatorze i tyle, nie czitował, więc ban nie słuszny po sprawdzeniu demka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.