Skocz do zawartości

Sprawdź teraz

Sprawdź nasz nowy serwer - 4FUN IP: 4fun.cs-reload.pl:27185 -> POŁĄCZ

ZBIÓRKI ORAZ KONKURS  ->ZGŁOŚ SIĘ TUTAJ

PeCeR

[ZBANOWANY] [Screenshoty]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PeCeR
Nick Admina:Bombencjusz
Czas zdarzenia:20:58
Wycinek z konsoli:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CS-Reload.pl
[AMXBans] Powod: 'ab cya'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:454337065'
[AMXBans] Twoje IP: '81.161.192.166'
[AMXBans] ===============================================

erwer:CSRELOAD CS:GO MOD 
będę szczery nie doczytałem regulaminu na serwerze i przypadkowo wlazłem na banie 30 min za przeklinanie i dostałem perm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc tak, o co chodzi - obydwoje doskonale wiemy. Pozwolę sobie, przybliżyć to innym użytkownikom.

Grając sobie beztrosko na serwerze, Twoje emocje wzięły górę i postanowiłeś kogoś wyzwać słowami "skurwysyn/skurwysynu". W ramach nagrody, za użycie tak pięknych słów, postanowiłem Ci dać bana na 30min -> 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

.

W następstwie tego czynu z mojej strony, postanowiłeś wejść na serwer, ponownie po około dwóch minutach, by "powiedzieć koledze, żeby poczekał na Ciebie 30min" (Wcale tego nie widział kiedy dostawałeś bana i na pewno nie masz do niego kontaktu poza serwerem). Wedle regulaminu, byłem zmuszony przedłużyć Ci bana na czas nieokreślony (permanentnie). Twoje tłumaczenia były dość słabe, gdyż pierwszego bana, tłumaczyłeś słowami dość absurdalnymi -> "Mój Tata, wraz z jego bratem się wyzywali". Oczywiście, mogło tak być, w żadnym stopniu nie chcę z tego szydzić, lecz w zwyczajny sposób przejrzę demo, by sprawdzić to usprawiedliwienie.

_____

Ogólnie rzecz biorąc, jestem po oglądnięciu dema. Tak więc pozwolę sobie dokładnie opisać całą sytuację. Wraz z resztą drużyny skracacie b, mijacie toxic, zabijasz przeciwnika po lewej stronie, obracasz się w prawo a tam przeciwnik zabija Ciebie. 

_____

Po tym jak zabił Cię przeciwnik, Twój Tata, poprzez Twoje mikro, krzyknął do brata "Skurwysyn kampi". Zazdroszczę Tacie timing'u, lecz z drugiej strony, dziwne macie sposoby na nudę. Ale w to już nie wnikajmy. Powróćmy do głównego wątku, bana.

Mimo wszystkiego, oglądając to demo -> 

, tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jednak te słowa wypowiedziałeś Ty.

Na TS, obiecałem Ci, że jeżeli faktycznie to nie byłeś Ty,  to dostaniesz ode mnie ub. Wszyscy mogą się przekonać, na własne oczy/uszy, że to Ty byłeś a historyjkę z Tatą i jego Bratem puśćmy z wiatrem.

Podsumowywując całą sytuację.

1. Wyzywałeś -> dostałeś bana na 30 min. (Na wszelkie sposoby chciałem Ci pomóc, ale niestety, słowa były wypowiedziane przez Ciebie)

2. Wszedłeś na aktywnym banie -> dostałeś bana permanentnego. 

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze coś pragnie dodać, na wszelki wypadek oznaczę Właściciela a zarazem Opiekuna UBT -> 

, bo wiem, że dość mocno Ci zależy na ub, być może On jest w stanie coś zaradzić.

,

, może także macie jeszcze jakiś pomysł by pomóc użytkownikowi?

____ 

Ode mnie unbana niestety nie dostaniesz, lecz może reszta ekipy ma inne zdanie. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Ja jednej rzeczy nie rozumiem, powiedzieli ci na serwerze inni gracze że zaraz dostaniesz perma za aktywnego a ty zamiast wyjść z serwera zacząłeś prosić o niebanowanie. Normalnie w takiej sytuacji zwiałbyś z serwera, napisał na priv bobkowi i wszystko byłoby dobrze. Ponieważ był to ban za kulturę na 30min, proponuję zamienić perma na 2 tygodnie bana, ewentualnie miesiąc/dwa mute.

#

Po przejrzeniu historii banów zmieniam zdanie na 2 tygodnie do miesiąca bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Hmm. Chciałem dać miesiąc, ale pierwsze ferie zaczynają się 14 stycznia, więc zmniejszam perma do 3 tygodni. We ferie będziesz mógł już pograć ;) 

Ban do 11 stycznia do 23:59. Wejdziesz szybciej to już Cię żaden temat z ub nie uratuje.

/edit: Widzę, że bans troszkę inaczej wyliczył datę ub, ale niech tak zostanie. 

Edytowane przez KDKJ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.