Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Pyśkaa

Q&A #21 Akumu / Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

jDT482P.png

Jako iż flow zapomniał o nominacji, chętnie odpowie Wam na pytania

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

!

Przed zadaniem pytania zapoznaj się z regulaminem! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

[P] Ile masz lat?
[P] Jak wygląda życie w Twoim kraju?
[P] Zarzucisz pierwszymi pracami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[P] Jak ci się podoba na forum czy  byś coś zmieniła xd

[P] jak minęły ci Święta 

[P] Co bd robic w sylwestra 

[P] Uczysz się czy pracujesz 

[P] jak masz na imię i Gdzie mieszkasz ez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Czas na odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

[P] Ile masz lat?
19, rocznik '99

[P] Jak wygląda życie w Twoim kraju?
Mógłbym opisać jednym stwierdzeniem, wygodniej niż w Polsce, ale chcę trochę do tego dodać. Największa różnica jaki mi się rzuciła w oczy gdy tu przyjechałem to system edukacji i oceniania. Plany lekcji są równe (5 godzin w dniu przez cały tydzień z wyjątkiem jednego jako specjalny wyjątek), masz 2 tygodnie: A i B które zmieniają się co tydzień, w każdym z tych tygodni masz inne lekcje. Podczas dnia masz tylko 2 przerwy: Po drugiej lekcji i po czwartej (po czwartej jest dłuższa, obiadowa). Są jeszcze inne różnice o których mogę ci opowiedzieć ale to wolałbym słownie bo trochę tego jest ;p. Druga rzecz o jaką chciałem zaczepić to atmosfera w miejscach publicznych, ludzie są jacyś szczęśliwsi niż Polsce, nie znajomi potrafią do siebie mówić "cześć" gdy się mijają lub chociaż uśmiechnąć się do siebie. Tutaj czas płynie wolniej, nikt się nie spieszy, ludzie samochodami też jadą dużo wolniej niż mogą/powinni nawet. Fajnie się tutaj żyje, ale jeśli ktoś myśli o wyprowadzce polecam poczekać do marca żeby Brexit się wyjaśnił.

[P] Zarzucisz pierwszymi pracami?
Jako że wyjechałem z rodzicami i nawet nie byłem wtedy do wieku żeby pracować to do dzisiaj nawet nie miałem dużo okazji żeby pracować, pracowałem w 2 miejscach ale druga praca była na czarno to nie będę jej liczył. Pierwsza to praca na 2 tygodnie za pośrednictwem szkoły w firmie stolarskiej gdzie pomagałem robić różne rzeczy, pomagałem przenosić belki i no.. drewno :D. Praca nie była płatna, ale pracownicy się złożyli dla mnie i na końcu dali mi trochę pieniędzy. Sama praca była spoko, ale nie wiem czy można to liczyć jako prace-prace bo był to tylko "trening".

[P]Jak masz na imię?
Dla forum, Weronika :)))

[P]Zagramy kiedyś rundkę?
Zależy w co, w CS'a praktycznie w ogóle nie gram, w Lige o wiele mniej niż kiedyś, teraz głównie HoTS.

[P]Jak długo jesteś w sieci Reload?
Dołączyłem 18.09.2017, czyli na forum jestem od 474 dni.

[P] Jak ci się podoba na forum czy  byś coś zmieniła?
Aktualnie forum trochę nie żyje, ale to pewnie dlatego że serwerów też mało + tylko 2 z CS 1.6 (wydaję mi się że gracze 1.6 częściej witają na fora niż ci z CS:GO, ale to tylko spekulacja). Czy bym coś zmienił, raczej nie, a przynajmniej nie chcę samodzielnie nic zmieniać bo ostatecznie nie wiem czy by to było na dobre czy na złe (mówiąc hipotetycznie oczywiście).

[P] jak minęły ci Święta?
A miło że pytasz, świetnie minęły mi święta :D, brat z narzeczoną przyjechał do rodzinki (aktualnie mieszka z 300km od nas) i dobrze spędziliśmy tegoroczne xmas :).

[P] Co bd robic w sylwestra?
Bede grał w grę.

[P] Uczysz się czy pracujesz?
Aktualnie nic, chyba że mogę zaliczyć uczenie się samodzielne w domu jako naukę, to uczę się do bycia ilustratorem/grafikiem komputerowym.

[P] jak masz na imię i Gdzie mieszkasz?
Jak wyżej, dla forum Weronika :P A mieszkam w UK na północnym wschodzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kto Teraz :D Bo troche Wisi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

, z tego co widzę, nie dałeś żadnej nominacji. Było by prościej gdybyś kogoś wyznaczył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Q&A z "Siadłem se i na głowe upadłem" będzie wyśmienity <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.