Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
Matrix2000

[Rozpatrzone negatywnie]podanie na admina by CIOS Snax

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:CIOS Snax

SteamID:

copy to clipboard

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Serwer:GO MOD

Link do Twojego GT:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

* Kilka zdań o sobie:

Mam na imię Mateusz i moim hobby jest gra na roznego rodzaju instrumentach. Mam 15 lat. Oprócz gry na instrumencie uprawiam również sporty takie jak ; biegi, siatkówka. Uwielbiam zwierzęta , a jednym z ulubionych jest pies. Kocham podróżować i odwiedziłem już wiele pięknych państw.

Dlaczego Ja: Wykonuje dane Mi polecenia natychmiastowo,gdy mam jakiś problem szukam rozwiązania sam. Posiadam doświadczenie z bardzo bogatą przeszłością i mogę zapewnić jedno, na pewno sprawdzę się na tym stanowisku. Jestem także opanowany i nie daję się tak łatwo i bez powodu sprowokować. Kolejnym argumentem jest to, że jestem obiektywną osobą. Zawsze staram się załagodzić i rozwiązać konflikt sprawiedliwie, oraz bez uszczerbku na honorze danej grupy. Warto dodać też to, że jestem zdecydowany jeżeli chodzi o przestrzeganie regulaminów, oraz prawa. Następnym argumentem, który przemawiał by za tym, aby mnie przyjąć jest organizacja pracy. Mówię o organizacji pracy, ponieważ ona w dużej mierze wpływa na wykonywane obowiązki, czy zostaną one wykonane poprawnie i w dużym stopniu.  Reasumując mam nadzieję, że przekonałem Państwa moimi argumentami i zostanę przyjęty w Wasze szeregi.

Sprawny mikrofon: TAK/NIE:

Czy masz aktywną usługę na serwerze: TAK/NIE:Zamierzam kupic SVIPA

Czy zobowiązujesz się po upływie 30 dni kandydować na Admina Stałego:TAK

***Czy zobowiązujesz się do wypowiadania na temat nowych kandydatów na adminów serwera: Kontakt:TAK

Z POZDROWIENIAMI CIOS Snax !

Edytowane przez Matrix2000
By ~fl0w.,

Pozwolę sobie dodać notatkę, bo temat już zamknięty, a znalazłem to: Piszesz podanie 10 grudnia, ostatnia wizyta na forum 11 grudnia... https://katujemy.eu/topic/28682-podanie-na-admina-by-cios-snax/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na nie.

Nigdy nie słyszałem abyś mówił przez mikrofon.

GT w kratkę jest,  oraz twoja wiadomosc którą do mnie napisałęś abym ci tak dał.

Steam który podałeś jest pusty . 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do bylo zapytanie jak ocenisz te podanie,ten steam jest dobry przynajmiej u mnie,a z mikro odzywam sie ale jak nie ma adminow,poniewaz nie mam jeszcze 16 lat a mikro jest +16

Edytowane przez Matrix2000

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gt nie powala, na mikro Cię nikt nie słyszał + te proszenie o "tak" w podaniu. :facepalm:
Niestety, ale nie dam Ci szansy i zanim napiszesz następne podanie to radzę się dobrze zastanowić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Negatywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami, zespół CS-Reload.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.