Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
LongeR

[Propozycja odrzucona]Tylko noże w pierwszej rundzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :victory:

Od dawna mi to po głowie chodzi.( A jakiś czas serwer jest bez żadnych zmian,chyba że coś przeoczyłem ). Więc wyrzuce to z siebie i zaproponuje zmianę pierwszej rundy DD2 na same kosy. Na pewno po lepszy to rozgrywke,zabawe i umiejętność w zabijaniu nożem. Gdy znajdujemy się dość często sam na sam lecz z brakiem doświadczenia a druga osoba wyzywa Cię na pojedynek nożowy a ty z myślą że mało grasz nożem z automatu odrzucasz. ( a najlepiej w praktyce a nie na botach)Jeżeli jest już taka opcja na same noże to ta o to propozycjia chciał bym ja rozwinąć po części. Jak dla mnie nie jest to aż taka różnica żeby nie twierdzić dalej ze to klasyk. To nic wielkiego a na pewno bd naukowo co dla niektórych no i zabawnie a przecież na tym nam zależy. To tylko moja propozycja. 

Czekam na opinnie graczy i wyżej włącznie z właścicielami.:). ? 

Temat mógłby się ciągnąć dla tg wyróżniłem znanych mi.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ujmę, to tak...

Jedni powiedzą, że bez sensu, bo chcą od razu strzelać, itd.

Inni zaś powiedzą, że zawsze jakieś urozmaicenie i czemu by tego nie wprowadzić.

Moje zdanie jest takie, że jeżeli administracja uzna, że nie widzą przeciwwskazań, zrobiłbym ankietę. Jeżeli byłoby to pozytywnie przyjęte, wprowadzić na serwer i zobaczyć jak się przyjmie. 

W każdej chwili będzie można to usunąć, więc wielkiego problemu to nie robi.

Osobiście, mi to jest obojętne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

O właśnie identycznie jak z nocnymvipem.:)thx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba chodzilo ci o

a nie PaSSaT

++++++++++++++++++++++++++++++

Co do pomyslu jestem do tego nastawiony negatywnie A to dlatego że wtedy na serwerze panowałby rozpierdziel każdy biegał by z tą kosą za każdym przeciwnikiem i wszędzie, wyglądało by to komicznie

dla mnie nie ma to sensu i jestem na nie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Jeśli chodzi o rundę startową to śmiało można by było to wprowadzić, ale wszystko pozostawiam w rękach naszej administracji.

dobrze mówi warto zrobić jakąś ankietę na serwerze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

18 minut temu, BobssoN napisał:

Co do pomyslu jestem do tego nastawiony negatywnie A to dlatego że wtedy na serwerze panowałby rozpierdziel każdy biegał by z tą kosą za każdym przeciwnikiem i wszędzie, wyglądało by to komicznie

dla mnie nie ma to sensu i jestem na nie

Nie można o tak sobie latać po mapie mamy przecież CELE ( ogólnie regulamin) . Na pewno lepsza w temie np: 10na10. Niż jak zostajesz wyzwany na noże a przeciwnik ucieka po całej mapie to jest nie fer. A jak będziesz miał czas od początku rundy to możesz wyciągnąć wnioski.  Jak zgrany team to można strategie opanować np:Nie zostaniesz zeskanowany i napierasz ze 100hp . Same plusy . Zobaczymy werdykt administracji i ankiety jak przejdzie. No ale to twoje zdanie szanuje. Dzięki za opinnie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Genialne! Ograniczmy coś (w tym wypadku dobór broni) aby było bardziej różnorodnie! Może zaraz wywalimy wszystkie pistolety aby każdy miał 1 typ - to by było unikatowe! :o
Jak sobie wyobrażasz pakę na nożówce? Nie będzie paki? To co będą robić TT i CT, bo raczej nie cele skoro ich nie ma. A jak będzie, to jak CT ma odbić BS'a pilnowanego przez ludzi z kosami? b3k4.
 Chcecie kosówki to idziecie na 1vs1 - jaki problem z tym, że ktoś ucieka - raczej to jest ta twoja "STRATEGIA" - myślisz, że w sytuacji 10vs10 będzie inaczej? Że komuś chce się marnować 2 minuty na strategie z kosą? Poza tym jakby to wyglądało ekonomicznie...?
Nózówka > PIsto > Eco/Karabiny? Przecież po nożówce od razu będzie hajs na mp5 ... 
Nozówka > Karabiny? 4 rundy zamiast 3 w plecy na start? W końcu za kosę dostaje się więcej hajsu niż za pisto.
Nozówka > reset kasy > pisto > eco/karabiny? To po co nozowka, jak ją wyresetuje. Warmup już był dyskutowany...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Only DD2 to Only DD2, nie będziemy dodawać takiej formy rozgrzewki.
Takie rozgrywki można wprowadzać na serwerach 4FUN. U nas DD2 jest classic, więc pozostajemy przy tym.
Dodatkowo nie każdy szedł by prosto na przeciwników z "kosą", tylko pewnie by latali po mapie, a Ci co szybciej by zginęli marnowaliby swój czas czekając.

Pomysł odpada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.