Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
GEEK

[ODBANOWANY][Odwołanie] coffee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: latte
Nick Admina: Obsztyfitykultykiewicz
Czas zdarzenia: 25.12.2018 - 13:31:14
Steam ID/IP: 0:1:4712303
Wycinek z konsoli: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

- prawie to samo.

Serwer: Cs-Reload.pl | Only DD2 | Classic 100HP | (de_dust2)
Opis sytuacji: Demo z tej mapy na forum - 

(R.I.P)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podaj nowy link do dema, nie otwiera sie

Z POZDROWIENIAMI CIOS Snax!

Edytowane przez Matrix2000

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

11 minut temu, Matrix2000 napisał:

Podaj nowy link do dema, nie otwiera sie

Z POZDROWIENIAMI CIOS Snax!

jak ci ma podać jak strona nie działa xDD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aha ja myslalem ,ze to ten link nie dziala.Przepraszam moj blad.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z góry przepraszam, że tak długo. Zanim znaleźliśmy demka, to chwilę potrwało, lecz już jest.

Zaraz dodam rozpiskę i Was też bym o to prosił

oraz

. Zanim rozpiszemy, powiedz proszę, do czego używasz insert podczas gry

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

?

14:27 - to dobrze te plecy popatrzyłeś xd

20:45 - Troszkę mnie to zastanawia, dlaczego nie wbiegłeś do końca do anarchii i się nie wcelowałeś tak jak zawsze, w róg długiej (Oczywiście było tam 3-4 CT). + Troszkę dziwna ta głowa, nieznaczny przeskok.

23:20 - Kto skanuje w głowę przez ścianę, widząc pół modelu, praktycznie się z tym nie spotykałem.

23:40 - Gdzie celownik, gdzie głowa monkahands

24:00 - Głównie przez to dostałeś bana -> to już była przesada, jeszcze te wcześniejsze inserty..

_______

Ostatnie trzy akcje są dla mnie dość mocno podejrzane, co do werdyktu poczekam na UBT + do czasu werdyktu dostajesz ub, bo STEAM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

obejrzalem moja gre zapewne w tym samym momencie co ty, jak dodales link do dema.

nie wszystkie czasy uzasadnie, bo ogladalem demo runda za runda i nie patrzylem na czas. Jak juz podajesz czasy, to podaj to bardziej dokladnie, akcja 24:04 to jedyna akcja ktora i mnie zdziwila i bylem w szoku jak to w ogole siadlo (nie odpowiadam za fizyke 1.6), a nie wytlumacze ci tego najbardziej absurdalnego czasu, bo sam jak mowie bylem zdziwiony.

20:45 domyslam sie o jakis czas chodzi, ale wypisales to kompletnie na sile, nie wiedzialem ze ktos jest w anarchii, po prostu pobieglem inaczej i tyle, no bo umowmy sie, mozna podejrzewac osobe i wypisywac jakis czas i przy tym uzasadnienie "dlaczego pobiegles trupem, a nie brama?"

23:20 jesli chodzi oto z gornego trupa na typa przed trupem od strony respa tt, to jak widac pol modelu to kucasz i walisz full auto? To cos na zasadzie, jesli jestes przed sg i zobaczysz np stopę przeciwnika to bijesz po nogach? No nie.. Przeciez przeciwnik nie ma tylko stóp i model jest taki sam, tylko ze schowany w sg, wiec bijesz na wysokosci glowy..

23:40 - tego nie wyjasnie, bo zwyczajnie nie pamietam akcji, uzasadnilem tylko to co pamietam i to tez tak na oko, jesli chodzi o Twoja rozpiske, bo nie patrzylem na czas, jesli bede mogl to na pewno edytuje post i wyjasnie ten czas tez, ale to nie teraz, gdyz jestem zajety i ten post tez pisze na szybko

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć attachment.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

.Ujmę to psychologicznie , historia się nie klei z całokształtu .Strzelałeś za każdym razem odwaznie bo wiedziałeś że kropniesz tak samo z chodzeniem pewnym krokiem jak byś za dużo widział. Powiem tak te przeskoki są zbyt gwałtowne i dziwne. Ten z gali i przy respie śmieszne Ty go zabiles nie co później przez wh, na dwa razy za pierwszym przesunieciem celownika w lewo wiedziałeś ze tam jest a miejac wh które chciałeś ukryć nie byłeś do końca pewny czy on już wystaje zza tego filara i czy już go możesz zabić . Jak byś nie miał wh strzelał byś już jak byś zrobił dwa kroki więcej od pochylni w stronę anarchi za drugim przesunięciem idealnie wcelowales się w głowę. A hedy za często po kolei. Ale bądźmy realistami. Jakiś Wspomagacz pod przycisk z namierzaniem + WH.

To tylko moje zdanie mogę się mylić. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie tylko zastanawia po co te SS'y xD Jak na moje zbindowałeś to po zapytaniu Bobencjusza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podbijam wszystkie czasówki

+ ode mnie:

22:08 Ta głowa + następny ruch za gościem który przebiegł za skrzynkę, coś tu chyba nie gra

dawaj ładną rozpiskę a nie to co wyżej zostawiłeś :D

Według mnie BAN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

21:15; ten skill, celownik na klacie, a wali w ziemie xd
22:08; głowa uznajmy, reszta nic.
23:20; ja tak skanuje ;...;, kto normalny bije w nogi?
23:40; ?? xd
24:00; jedyna ciekawa akcja here
Jakieś inne demo widzieliśmy xD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Skoro to do ssów, wrzuć tutaj te ssy

.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Nie wrzucę tych ssów, bo Ty tak chcesz i wcale nie chodzi oto, że ich nie mam, czy że czituje i Ty dobrze o tym wiesz i nawet mogę Ci wyjaśnić dlaczego tak twierdze.

Wcześniej Mystic stwierdził, iż zmieniłem sobie to na chwilę, żeby pokazać, że to nie są haxy - no oczywiście, bo przecież ja jestem jasnowidz i powinienem wiedzieć, że zaraz dostane bana z powodem dema i muszę wcześniej Wam to pokazać, żebyście uwierzyli. 

Dalej - Wbiłem na ten serwer przez zaproszenie, nie grywam tutaj i czy dostane bana ponownie, czy zostanie ub, mało mnie to obchodzi, ja tutaj nie grywam, także jest mi to obojętne. Odwołanie napisałem z czystej przyzwoitości, gdyż nie mam nic do ukrycia (ale są jakieś granicę), do czego zmierzam?

Wszystkie osoby razem z Tobą Ciebie (poza jedną) stwierdziły, że tam są haxy i że demo jest tak oczywiste, że szybko banik i cyk do archiwum, tylko Dominik stwierdził inaczej (71) jakby ktoś nie wiedział. Jedyna osoba która oceniła prawidłowo to demo i nie w tym rzecz, że tak mówię, bo ocenił moje demo na -b, tylko dlatego, iż wiem jakie funkcję pełnił i wiem, że jest osobą doświadczoną. I żeby nie było żadnych aluzji, on mnie nie zna, ja go znam tylko trochę, wiem jaką ma przeszłość z ocenianiem i doświadczeniem.

I finał - Wszystko stało za Tobą, jednak 71 ocenił to demo inaczej niż wszyscy, a chciałeś dopiąć swego, więc musiałeś się jakoś ratować, więc poprosiłeś o te ssy które zrobiłem, bo musisz stanąć na swoim. Czemu tak twierdze? Jeśli 71 oceniłby demo na +b, nawet byś nie poprosił o te ssy, mógłbym postawić nawet stówę na to i zapewne specjalnie też napisałeś do niego oto, aby ocenił, gdyż był judge na blu i się zna i to akurat prawda.

Reasumując, pograłem sobie tutaj chwile na zaproszenie, dostałem bana, odwołałem się i zaczęło się. Czy zostawicie tutaj bana, czy dacie ub mało mnie to interesuję, gdyż już tutaj nie zawitam (nawet jeśli będzie ub).

I ciekawostka, gdybyś poprosił o te ssy z 5h temu, w momencie gdy swój post napisał LongeR to oczywiste jest to, że bym je pokazał. Teraz nie ma opcji, a że nie zależy mi na graniu tutaj, a banid nie jest aktualizowany od dawna, to nawet to brzydko wyglądać nie będzie, gdyż każdy na banidzie ma trochę zielono, a trochę czerwono. 

Życzę Ci, żebyś był bardziej obiektywny w stosunku do oceniania innych osób, nawet jeśli nie lubisz jakiejś osoby, gdyż pod banderą UBS źle to wygląda.

I nawet jeśli zbanujesz mnie, bo na pewno zbanujesz, za stary jestem na takie cuda i we wierzenie na ub tutaj,  to bądź tak miły i przeczytaj to co napisałem w całości, ze względu na szacunek.

Miłego dnia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że nie do końca się rozumiemy a Ty zaczynasz od razu z wyrzutami. Po kolei.

2 godziny temu, GEEK napisał:

Nie wrzucę tych ssów, bo Ty tak chcesz i wcale nie chodzi oto, że ich nie mam, czy że czituje i Ty dobrze o tym wiesz i nawet mogę Ci wyjaśnić dlaczego tak twierdze.

Nie wmawiaj mi rzeczy, których nie mam na myśli i sobie nie dopowiadaj, bo jak widać słabo Ci to wychodzi.

Wszystkie osoby razem z Tobą Ciebie (poza jedną) stwierdziły, że tam są haxy i że demo jest tak oczywiste, że szybko banik i cyk do archiwum, tylko Dominik stwierdził inaczej (71) jakby ktoś nie wiedział. Jedyna osoba która oceniła prawidłowo to demo i nie w tym rzecz, że tak mówię, bo ocenił moje demo na -b, tylko dlatego, iż wiem jakie funkcję pełnił i wiem, że jest osobą doświadczoną. I żeby nie było żadnych aluzji, on mnie nie zna, ja go znam tylko trochę, wiem jaką ma przeszłość z ocenianiem i doświadczeniem.

Tutaj próbujesz zabłysnąć, lecz troszkę ugaszę Twój blask. Gdybym uznał, że "demo jest tak oczywiste, że szybko banik i cyk do archiwum", to bym nawet nie zostawiał tematu otwartego po rozpisce

I finał - Wszystko stało za Tobą, jednak 71 ocenił to demo inaczej niż wszyscy, a chciałeś dopiąć swego, więc musiałeś się jakoś ratować, więc poprosiłeś o te ssy które zrobiłem, bo musisz stanąć na swoim. Czemu tak twierdze? Jeśli 71 oceniłby demo na +b, nawet byś nie poprosił o te ssy, mógłbym postawić nawet stówę na to i zapewne specjalnie też napisałeś do niego oto, aby ocenił, gdyż był judge na blu i się zna i to akurat prawda.

Znowu sobie dopowiadasz, ale nie w tym rzecz. Oczywiście, że poprosiłem 71 o to. Tylko tutaj jest małe zaprzeczenie, którego nie zdążyłeś sobie dopowiedzieć (xd). Jeżeli chciałbym Cię zbanować i cyk do archiwum, nie prosił bym 71 o pomoc. 

Na samym początku napisałem, że co do werdyktu wolę poczekać na innych UBS-ów, bo faktycznie nie wiem, czy tam coś jest, czy nie.

Co do prośby o ss-y, również sobie dopowiadasz, że gdyby nie 71, to bym ich nie chciał. Ciekawi mnie, to gdyż mało kto ma screena pod insertem.

Kończąc, jako UBS moim zadaniem, jest zadbać o to, by na serwerze nie grali cheaterzy. Prosząc Cię o screeny chce odrzucić pewien cheat, który się w ten sposób włącza -> zapewne wiesz o co mi chodzi. Jak już pisałem co do werdyktu, mam mieszane uczucia, więc chce odrzucić kwestię o którą głównie chodzi - insert. 90% graczy, którzy go używa, niestety nie gra czysto. Wystarczy wrzucić ss-y by pokazać UBS i adminowi banującemu zarazem (mojej skromnej osobie), że tym razem się mylił. Jeżeli faktycznie masz rację, dla mnie jest to kolejna nauczka w karierze UBS-a a dla Ciebie spokojna gra na serwerze.

##

Ah, zapomniałbym, temat niech zamyka ktokolwiek inny, jako admin banujący wrzuciłem czasówki, które mi nie pasowały.

zachęcam byś się z tym zapoznał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Nie musisz cytować każdego mojego zdania, jeśli odpowiadasz bezpośrednio postem pode mną, warto to wiedzieć. 

Co do tematu, ja nic sobie nie dopowiadam i na pewno nie mam zamiaru błyszczeć, ta sieć serwerów jest mi kompletnie obojętna, gdyby nie kumpel nawet bym tutaj nie wchodził i nie marnował cennego czasu w drugi dzień świąt na pisanie odwołania. 

Jeżeli byłeś i jesteś za zbanowaniem, oraz inny UBS ne0, to dlaczego prosiłeś o opinie 71? Nie prościej byłoby zamknąć temat? Jeśli 71 oceniłby to na bana, to temat nadal byłby otwarty? Nie rób sobie żartów, za stary na to jestem. Oczywiście, że temat byłby zamknięty. 

Nie wiem ilu jest UBS, aczkolwiek (przykład), jeśli Ty jesteś za banem, a inni byliby za ub, to jaki byłby werdykt? Jak działa polityka tej sieci? Demokracja jest zachowana? Temat zostaje rozpatrzony tak jak woli większość, czy rozpatruje go osoba która w hierarchii jest najwyżej, a reszta opinii się nie liczy? Jeśli opcja druga, to po co więc są pozostałe opinie?

Może żeby to zakończyć napiszę inaczej.

Jeśli wrzucę te ssy to dostane ub, jeśli ich nie wrzucę to nie dostane ub - co przy pierwszym przykładzie jest hipokryzją, gdyż jeśli na sieci liczy się głos większości, to tylko 71 jest za ub, więc tak czy inaczej ban zostanie. Nie wiem jak tutaj polityka działa, dlatego napisałem obie opcje. 

Kończąc, znudziła mi się ta przepychanka słowna (to nie jest freestyle), średnio mnie interesuję czy zamkniesz ten temat Ty, jakiś czerwony czy jakiś UBS. Ja wiem swoje i wiem jaka jest prawda, Wy wiecie swoje i możecie się tylko domyślać (bo trudniej jest oceniać demo, niż być zainteresowanym i wiedzieć jak jest), a że ss nie wrzucę to ban zostaje, więc zamknij temat i miejmy już to za sobą i cieszmy się spokojem.

Edit. - Bardzo miło jest dyskutować z kimś kto zna język ojczysty, pisze poprawnie i nie używa wulgaryzmów, ale aż tyle czasu to ja nie mam, bo własna rodzina wzywa, także było mi bardzo miło. Topic lepiej zamknąć, bo nie mam więcej czasu i już nie będę mógł więcej razy odpisywać ;- ))

Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widzę to dostał bana za demko a nie za wciskanie insertu, więc nie przesadzajmy. Każdy może mieć sobie pobindowane tak jak sobie żywnie podoba. To jest tylko ułatwienie dla admina.

Kwestia demka.

opisał przeciwnie w stosunku do Waszych opinii, więc prosiłbym o jeszcze jedno przejrzenie demka -

,

,

. Akurat oceny 71. są ciut wyżej od wszystkich innych, więc musicie mi wybaczyć :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Ja gram w 1.6 średnio raz na pół roku, więc chociaż zdania nie zmienię, to jest ono tutaj najmniej ważne. Z mojej perspektywy akcja w 24:00 wygląda tak, jakbyś grał na legit hack i aimbot coś odwalił. Gdybyś wrzucił te screeny to już 4h temu miałbyś UB, więc naprawdę nie rozumiem w czym problem, ale to już nie moja sprawa. W tej sprawie jestem neutralny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

To co chciałem napisałem, nie mam nic więcej do dodania. Jeżeli...

45 minut temu, KDKJ napisał:

oceny 71. są ciut wyżej od wszystkich innych

To dla mnie jest wszystko jasne, gracz czysty, miłego grania na dd2. raredolphin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

14:27 No racja trochę dziwny ten obrót ale raczej nic podejrzanego może zabrakło podkładki.

20:45 mógł być to czysty przypadek że tam stanął pamiętajmy że przecież jak gramy to nie robimy cały czas tego samego inaczej gra nie miała by sensu.

23:20 2 razy widział model głowa nie była za zbyt grubą ścianą więc mógł tam celować (Sam tak robie w CS:GO)

23:40 Ta głowa to był chyba poprostu Lucky bo te full auto no nie oszukujmy się było takie trochę panika.

24:00 Racja tutaj to było bardzo podejrzane 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

50 minut temu, Bobencjusz napisał:

To dla mnie jest wszystko jasne, gracz czysty, miłego grania na dd2. raredolphin

Nie piszę, że najważniejsza. Po prostu jest dużo bardziej doświadczony, czego raczej nie możesz zaprzeczyć. Chodzi mi o to czy dalej potwierdzacie Wasze rozpiski czy po ponownym przejrzeniu (i po przeczytaniu posta 71.) macie inne spojrzenie na daną sytuację. Jak uważacie, że odpał to zostawcie zbanowanego. Chodziło mi głównie o to, abyście Wy byli pewni i abyście mogli z czystym sumieniem go zostawić zbanowanego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Serio? Jaki ma problem w tym, żeby wrzucić 2 ss'y robione w tak krótkim odstępie czasu, co tam może być takiego tajnego? Wrzucając to wydaje chyba jasne dowody w tej sprawie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 25.12.2018 o 22:20, Bobencjusz napisał:

23:20 - Kto skanuje w głowę przez ścianę, widząc pół modelu

24:00 - Głównie przez to dostałeś bana -> to już była przesada, jeszcze te wcześniejsze inserty.

Kto? Osoba widząca cały model.

24:00 przez to nie przez insert.

9 godzin temu, KDKJ napisał:

Z tego co widzę to dostał bana za demko a nie za wciskanie insertu, więc nie przesadzajmy. Każdy może mieć sobie pobindowane tak jak sobie żywnie podoba.

Tak za demko jako dowód uzywajacego wspomagaczy ,widocznym na demku . Popierajacy BAN przez kilka osób . A po co komu w danym momencie niby te ssy popierajacy iz ten fakt ukrywania ich  Ale to jest nonsens dając ub za takie akcjie z widocznymi wspomagaczami .  (Po części rozumiem to stanowisko)  gdy werdykt jest przegłosowany BANEM a ostateczna decyzja jest inna to co ta osoba musiała zrobić żeby wykupić łaskę .

9 godzin temu, KDKJ napisał:

oceny 71. są ciut wyżej od wszystkich innych, więc musicie mi wybaczyć

Wychodzi na to że pozostali mają tyle do gadania co żyd za Niemca. Są tu tylko marionetkami . Brak szacunku. Jak by się nie znali nie byli by na takich stanowiskach.

prawie w każdej twojej wypowiedzi stwierdzam że sam się już pogubiłeś i nie wiesz czego Ty chcesz . Wałkojesz ciągle to samo, podrzekajac i użalajac się nad sobą z podejściem za młodych lat. 

Nie zależy? to nie zawracaj gitarę. Tylko nie gniewaj się. :D

By KDKJ,

Zalecam zapoznać się z moim drugim postem.

Edited

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niepotrzebny syf się robi a wszystko już jest wyjaśnione. Wszelkie spory rozwiązujemy na korzyść gracza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.