Skocz do zawartości

Zgłoś błąd
OSZCZUDŁO

[Skarga przyjęta][Skarga na admina] - [moj passat robi we wsi szum]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: OSZCZUDŁO ( ง°ل° ) ง 

Nick oskarżonego Admina: moj passat robi we wsi szum

Data i godzina zdarzenia: Przed chwilą 

Opis sytuacji:  Grałem sobie na serwerze w drużynie "CT" , po jakimś czasie admin napisał " resp tt do 1.15 " , udałem się z  anarchii na długiej w stronę trupa , gdy byłem już w górnym zerknąłem na  w stronę respa tt i od razu dostałem strzała z AWP , okazało się  że kolega stał całą rundę na respie TT . Krzyknąłem do admina , że przed chwilą pisał , iż resp do 1.15 a tu zostało może 30 sekund do końca rundy a nic z tym nie robi . Po chwili słyszę głos gracza "Alek"  ( Sklej pi*dę) pewnie będzie słychać to na demku . Kolega csNe wdał się w dyskusję słowną z owym graczem...
W następnej rundzie drużyna terrorystów miała przewagę i mieli wygraną w kieszeni , bomba była podłożona na b , biegłem z długiej na resp TT a następnie na bombsite b , jednak do detonacji zostało ok 7/5 sekund i po zabiciu gracza w trupie , zacząłem uciekać w stronę respa TT aby zachować broń na następną rundę . Za chwilę potem dostałem bana za "cele" , gdzie na widok tego bana gracz "Alek" napisał na czacie ( XD) . 
Jakaś chyba zmowa albo mafia blokowa  ( Kolokwialnie mówiąc ) 

Dowody: Demko proszę pobrać i sprawdzić , co i jak . 
 tutaj link do mojego bana : 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem Ci tak...

Regulamin to regulamin moge cos przeoczyc, nie zauwazyc to prawda kazdemu sie zdarza ale akurat Ciebie dojrzalem kiedy nie wykonywales celow i za to dostales bana...

Bezsensowna skarga moim zdaniem :)

Kiedy paka lezy ty masz sie starac odbic bs. Jeszcze wydaje mi sie ze gdy dostales tego bana powiedziales cos w stylu ty kurwo czy cos takiego jesli to byles Ty...

I jesli sobie dobrze przypominam to bylo was 2 i obydwoje dostaliscie bana :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli nie znasz regulaminu to nie bierz się za ,,adminowanie". Kiedy paka leży ty masz się starać odbić bs---- Ale kiedy szansa na to jest zerowa to po co robić to na siłę?. Sam przyznałeś się że zbanowałeś od razu jak tylko mnie dojrzałeś a nie pomyślałeś co mogłem robić wcześniej. A chyba robienie takiego czegoś nie jest rozsądne nie sądzisz?
To był ban za free, nie przeoczyłeś nic tylko chodzi mi tutaj tylko o to że zrobiłeś to specjalnie bo krzyknąłem o cele w poprzedniej rundzie  z nerwą  , a ten twój kolega niech sam się utka i tyle w temacie . 
Ja sam nie biegłem już na miejsce detonacji bo było tak jak napisałem 5/7 sekund , nie miało to najmniejszego sensu  gdyż nic bym nie zrobił , poza tym nie byłem sam tylko w grze i inni gracze też mogli iść a bana nie dostali tylko ja  , bo się przyczepiłem ,  wcześniej zresztą często krzyczałem o cele  mapy i tak z tym nikt nic nie robi z administracji  ,  taka jest prawda...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak admin miał zbanować gracza na respie, skoro jeszcze żył i nawet nie mógł tego sprawdzić? Piszesz skargę o bana na 5 minuto, a po tym jak dostałeś bana,
głośno i wyraźnie powiedziałeś "ty kurwo".Jeszcze powinni Ci go przedłużyć. Skarga bez sensu, nawet nie wysiliłeś się żeby sprawdzić czy admin jeszcze żyje i czy widzi gracza na respie. Alek to druga sprawa, bo sprowokował Cię mówiąc "sklej pizde cwelu", ale sam nie byłeś lepszy bo rundę później po zabiciu go dodałeś "leż śmieciu".

Tak tylko dodam, że gracz z respa o którym mówimy to

- składa podania i łamie regulamin, no no.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram

admin wykonywał swój obowiązek to co widział tak zrobił nie można decydować samemu i adminowi rozkazywać zrób tak!  a admin był by tylko marionetka ,<zobaczy i postąpi słusznie>.

Fakt za te słowa po banie powinien być wydłużony .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nawet jeśli bym miał twarde dowody na cokolwiek to i tak przeinaczycie to przeciwko mnie , gdyż jestem graczem a nie członkiem administracji...
Nie zgłosiłbym nikogo gdyby nie było to zrobione specjalnie , bo skoro w poprzedniej rundzie napisał 1.15 tt i później zostaję zabity przez graca TT na jego respie i  mówię że resp , admin zrób coś . 
Potem dostaje bana dla śmiechu kolegi , bo wcześniej się upomniał to niech teraz ma bo ja jestem nie wiadomo kim...
Sam by sie wycofał każdy w takiej sytuacji , ale nie każdy by dostał bana...
Tym zakończę ten poemat i więcej się tu już nie wypowiem . 
Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W rundzie kiedy zginąłeś z rąk gracza kampiącego na respie TT, admin żył i nie widział, więc nie miał jak zbanować. W rundzie, której dostałeś bana akurat widział Cię na respie, więc dostałeś bana, Proste, prawda? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak proste, dla ciebie bo twój tok myślenia jest ograniczony. Admin powinien się zastanowić zanim da bana a nie odr razu jak widzi to już wie że się należy i chce się sprawować w roli "Dobrego admina" . Spamu od początku na [email protected]@ że cele mapy czy do paki itd. a gdy dojdzie do bana to nie dla tej osoby co trzeba...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

!# O czym Wy wszyscy piszecie, bo nie rozumiem...
Demo: 

Gracz był w CT, a sytuacja wyglądała tak: TT podłożyło pakę i miał ją odbijać, dostał bana cele (

) więc musiał nie odbijać bombsite'a aby dostać bana.
^Tak wynikało z Waszej relacji - obejrzałem demko i...

11:22;

stoi na pochylni (resp TT) z awp, czas kiedy zgarnia fraga na podejrzanym: mniej więcej 20 sekund do końca rundy. (na demku ciężko złapać czas) | Jak najbardziej ban za cele |
13:20; pierwsze odbijanie BS'a - wszystko przebiegło normalnie - było kilku CT vs kilku TT, wybijanie łatwych fragów z bs'a i górnego. | NIC |
14:50; drugie odbijanie - zostało 4 TT vs 2 CT jednak nie było już czasu na rozbrojenie paki (słychać po odgłosie jaki wydaje, bodajże 5 czy 10 sekund przez wybuchem się odpala - rozbrojenie bez defa trwa 10 sekund, z defem trwa 5 sekund - dodając odbijanie z 3 TT = nie do wykonania, standardowy flash na trupa aby ich nie gonili i save na respie TT. Dostali bana za "CELE" xd | BAN ZA CELE? |

I teraz kilka faktów

cele jak najbardziej były wykonywane przed jednego i drugiego gracza, cele są jasno określone: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć code.

Oboje biegli w kierunku paki, zabijali TT (bodajże 3 zginęło podczas tego odbijania) - nie było czasu, więc zachowują (bez vipków nie ma się hajsu na broń)

Cytat

W rundzie, której dostałeś bana akurat widział Cię na respie, więc dostałeś bana, Proste, prawda? 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć code.

Nie wiedziałem, że drużyna CT odradza się na respawnie TT aby podciągnąć to pod powyższy regulamin, masz rację, to ma sens - innymi słowy: PROSTE!

Moje wnioski które nasuwają mi się po tym temacie:

• Ban całkowicie z dupy... dla jednego jak i drugiego kolegi. Co fajne - ani Joe ani Alek banów nie otrzymali ¯\_(ツ)_/¯
  • To jak administracja się nazwajem kryje, a to co jest na demku jest przerażające - oceniamy UDOKUMENTOWANĄ SYTUACJE, nie jakieś RELACJE OSÓB 3 xd
  • Dobrze, że Caromeow nie pełni już jakiejkolwiek funkcji w rozpatrywaniu skarg, bo to śmiech na sali jego posty
  • Dłużej zamiatajcie tematy: "płacz o 5 minut bana" pod dywan, a będziecie mieli tam więcej adminów niż graczy ( y ) 

Jakby ktoś pytał, dlaczego nie gram na patologicznym relodzie xdxdxd 

#edit: DOWN:
Jeżeli SKARGA jest bezsensu, to BAN jest okey - bo jakby nie był, to skarga była by słuszna.
Skoro sugerujesz, że skarga do kosza, to popierasz bana... 
Innymi słowy:
Odwołanie (czyli prośba o zdjęcie bana na 5 minut) = bezsensu.
Skarga (czyli wskazanie błędu w działaniu administracji) = z sensem.

To, że był na respie (do  tego nie swoim) to absolutnie nie jest argument na cokolwiek, powiem więcej - jeżeli widział tylko moment w którym przebywał na respie, nie różni się to niczym od sytuacji z Joe, której nie widział - ponieważ ilość informacji jakie posiadał była taka sama: w jednej i drugiej otrzymał informacje (raz od graczy, raz sam widział) że ktoś może łamać regulamin, albo oboje dostają bana albo nikt... tutaj dostała 1 strona, więc typowy śmiech na sali. Co Ty mi tu argumentujesz to ja nawet nie xd 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

??? Co Ty tu to nawet nie wiem. Napisałem, że widział go na respie, a nie odbijającego bs'a, więc dostał bana. Nie napisałem nic o tym, że dostał bana za resp, więc albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo nie wiem. Nie napisałem też nic o słuszności bana, tylko o tym, że skarga to bzdura. Jakby to było odwołanie to by całkowicie inaczej sytuacja wyglądała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ban nie słuszny za "Cele". Jest jedna sprawa patrz i czytaj panie

Tu chodzi o cytat  "Ty kurwo". Taki niepotrzebny komentarz ....

Obrażanie innych użytkowników serwera/administratorów -> Ostrzeżenie -> Ban od 30 min do 1 dnia 

Te ostatnie słowa to mówią same za siebie ban na 30 minut to takie minimum. Lecimy dalej

jak składasz podanie to daj innym użytkownikom przykład, a nie kampisz na respie, jednym słowem porażka z twojej strony. Alek, również przebywał na respie i tutaj nie rozumiem,  zgłoszenie było. Czemu za drugim razem bana nie dostał i te słownictwo tragedia, za grosz kultury. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oglądaliście całe demko...?? bo chyba widzę że nie. Po pierwsze to bylem w górnym trupie i usłyszalem że są plecy od tt więc poszedłem tam i poczekałem. Później zobaczyłem że gość jest w górnym to chyba nie wyskoczę na niego z awp, a więc nie wiem w czym problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

11 minut temu, Joe Franko napisał:

Oglądaliście całe demko...?? bo chyba widzę że nie. Po pierwsze to bylem w górnym trupie i usłyszalem że są plecy od tt więc poszedłem tam i poczekałem. Później zobaczyłem że gość jest w górnym to chyba nie wyskoczę na niego z awp, a więc nie wiem w czym problem.

Bodajże tak jak

napisał 11:23 ta czasówka przykuła naszą uwagę, dobrze pooglądaj demko :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oglądałem :) i pamiętam co wtedy robiłem. Od początku rundy bylem w górnym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Czy administracja DD2 rozumie za co daje się bana za cele? Jeżeli nie to wytłumaczę: Kiedy członek drużyny CT nie próbuje nawet odbić bsa chociaż ma szanse ale woli latać po mapie wtedy dajecie mu bana, a nie kiedy jest sam vs 5TT i ma 10s do wybuchu. Chciałbym zobaczyć jak

Albo

lecą sami jak wielcy kamikadze i wbijają się na bsa. To jest głupie i nie potrzebne, ponieważ wy macie vipy i wam nie robi różnicy czy zginiecie czy tez nie natomiast dla innych graczy jest to ważne by móc zachować broń bo w next rundzie będą musieli np. Grać samym USP. 
  2. Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć link.

nie możesz mieć też wielkich pretensji do tego, że admin nie zbanowal za resp, to nie oznacza iż „rzuca słowa na wiatr” ale tylko tyle, że może nie zauważyć sytuacji albo w tym momencie żyje i gra (ważna zasada, admin to tez gracz i człowiek, wiec błędy mu się zdarzają). Oczywiście obowiązkiem admina jest sprawdzanie zgłoszeń ale nie wymagajmy by wpisywali „kill” w konsoli tylko po to by zobaczyć czy zgłoszenie jest prawdziwe, bo admin musi sprawdzić każde zgłoszenie a nie rozdawać bany z kapelusza na zawołanie z [email protected]

Podsumowując: cała ta skarga (według mnie) wzięła się z tego, iż gracz dostał niesłusznego bana za nie wykonywanie celów mapy. Gdyby nie ta sytuacja, jestem pewien że nie mielibyśmy tutaj żadnych problemów. Proszę by też nie pisać iż „skarga jest głupia bo to tylko ban na 5min”, otóż ta skarga nie jest głupia, ponieważ pokazuje nam administracji jak pracują ich administratorzy na serwerach i uświadamiają nas, że nie rozumieją pojęć typu cele oraz rozdają bany „bo akurat cię zobaczyłem” innymi słowy ban „z kapelusza”. 

następnym razem masz być pewien na 100%, że ban którego dajesz jest słuszny, a jak już sprawdzisz czy jest słuszny to sprawdź jeszcze raz, ponieważ głupi błąd który zrobiłeś a jest on mały, świadczy o tym że nie do końca  rozumiesz czym jest wykonywanie celi mapy, a zgaduje że masz świadomość jak to działa, bo nie jesteś adminem od wczoraj.

następnym razem pohamuj język i nawet jeżeli ban nie był słuszny to lepiej zachowaj poziom i załatw to tu na forum a nie poprzez obrazę administratora, bo sam sobie zaszkodzisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●●

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Pozytywnie.png

Temat został zamknięty przez moderatora. 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administrator lub moderator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nagrody

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.